Įkraunama...
Įkraunama...

Būreliai suaugusiems Šiauliuose

Sveikos,

Nieko nerandu internete nei apie piesimo, nei apie keramikos ar kitu menu burelius Siauliuose. Negi tokiu nera?

Atsakyti
QUOTE(Liepa2 @ 2008 01 22, 15:01)
Sveikos,

Nieko nerandu internete nei apie piesimo, nei apie keramikos ar kitu menu burelius Siauliuose. Negi tokiu nera?

o kaipgi yra,as jau trecius metus lankau dailes studija.

Atsakyti
o kur ja rasti, gal isduosi?
Atsakyti
QUOTE(Sūrelis @ 2008 04 16, 23:02)
o kur ja rasti, gal isduosi?

si studija yra ginkunuose. atvyk i paroda geguzes pabaigoje.Ginkunu seniunijos patalpose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivozas: 20 balandžio 2008 - 13:04
QUOTE(Daivozas @ 2008 04 20, 14:03)
si studija yra ginkunuose. atvyk i paroda geguzes pabaigoje.Ginkunu seniunijos patalpose


tai tie piešimo kursai ir vyksta Ginkūnų seniūnijos patalpose? ar kur? gal gali smulkiau papasakoti: kiek kainuoja, kaip dažnai vyksta, ko moko, kas moko... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marinatas @ 2008 05 18, 09:46)
tai tie piešimo kursai ir vyksta Ginkūnų seniūnijos patalpose? ar kur? gal gali smulkiau papasakoti: kiek kainuoja, kaip dažnai vyksta, ko moko, kas moko... ax.gif

uz savaites paroda,labai graziu darbeliu yra.taip ten ir vyksta kursai,netik vietines,bet ir is miesto atvaziuoja.siais metais lankem kas antra savaite,mokejom 30lt.i men.cia kaip nutariam metu pradzioj.vadove sauni.daug tapom.aliejiniais,silko dazais.mano darbas dalyvauja konk.craftladies 17nr.tai gali paziuret kaip.
Atsakyti
QUOTE(Daivozas @ 2008 05 20, 12:12)
uz savaites paroda,labai graziu darbeliu yra.taip ten ir vyksta kursai,netik vietines,bet ir is  miesto atvaziuoja.siais metais lankem kas antra savaite,mokejom 30lt.i men.cia kaip nutariam metu pradzioj.vadove sauni.daug tapom.aliejiniais,silko dazais.mano darbas dalyvauja konk.craftladies 17nr.tai gali paziuret kaip.


nu būtinai reiks pasistengti apsilankyti parodoje smile.gif O metų pradžia kada skaitosi? Ir dar norėjau paklausti, kaip į šiuos kursus patekti, t.y. kada vyksta registracija ir panašiai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marinatas @ 2008 05 20, 20:39)
nu būtinai reiks pasistengti apsilankyti parodoje smile.gif O metų pradžia kada skaitosi? Ir dar norėjau paklausti, kaip į šiuos kursus patekti, t.y. kada vyksta registracija ir panašiai? ax.gif

rugsejo pabaigoje renkames.jokios registracijos nera, kas kokiais kanalais susizino ir ateina.daug susirenka daug ir nubyra,as jau esu senbuve.
Atsakyti
QUOTE(Daivozas @ 2008 05 20, 23:19)
rugsejo pabaigoje renkames.jokios registracijos nera, kas kokiais kanalais susizino ir ateina.daug susirenka daug ir nubyra,as jau esu senbuve.


ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
nepavyko nueiti verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(marinatas @ 2008 06 08, 02:07)
nepavyko nueiti verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

si penktadieni dvylikta val.nukabinsim,dar gali suspet.
Atsakyti
QUOTE(Liepa2 @ 2008 01 22, 15:01)
Sveikos,

Nieko nerandu internete nei apie piesimo, nei apie keramikos ar kitu menu burelius Siauliuose. Negi tokiu nera?

yra dailes mokykla. rolleyes.gif prie saules miesto ..nesunku surasti g.gif
Atsakyti