Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

Neradau tokios temos forume, tad... unsure.gif Bet jeigu ji yra, tai prasom nesididziuoti ir uzdaryti sia tema 4u.gif

Girdejau, kad darosi "madinga" visiems sventes dalyviams dovanoti nuo jaunuju kokias tai atminimo dovaneles? Ar tai sampo buteliukas su jaunuju atvaizdu vietoj etiketes, kiti graviruoja savo inicialus ant ko nors (musu pazystami padovanojo miniatiurini peilio ir sakutes rinkinuka su savo isgraviruotais inicialais..ten su kazkokia mintim buvo, bet as nebepamenu)
Aisku, kiekvienam spresti, nes tai papildomos islaidos, vis delto visai noretusi kazka mielo ir nebrangaus kiekvienam sveciui nuo saves padovanoti...TIK KA?
Gal kokiu minciu turite ir ideju?
Atsakyti
man tos dovaneles graziai atrodo.mes dovanosim kiekvienam sveciui po du saldainius laso formos su savo inicialais is www.chocolife.lt, ten kiekviena saldaini atskirai pakuoja thumbup.gif
Atsakyti
O mes turim apsirupine daugybe didziuliu kriaukliu... Ko gero tai vienintelis dalykas, kuri tikrai jau turim smile.gif tai sveciam jas ir dovanosim graziai supakave ax.gif
Atsakyti
man tai grazu saldzios dovanos. Galima daryti ir saldainius, ir sokoladus, ar sausainius kokius imbierinius graziai supakuotus, o ant pakuotes - jusu foto ar inicialai.
Atsakyti
mes tai dovanojom varpelius baltus, su isgraviruotais musu vardu inicialais ir vestuviu data,su ta mintim kad varpelis laimes ir meiles simbolis, ir kad kai bus liudna jam suskambus sveciai prisimintu mus ir kokie mes ta diena laimingi buvom ir jiem pasidarytu linksmiau kaip buvo mum. Graziai labai atrode, ikeliu kelias fotkes,ir kainavo nebrangiai smile.gif
Atsakyti
na as irgi mastau apie saldzias dovaneles, nes sakutes igraviruotos man bus perbrangu doh.gif
mes esam is draugu gave arbatos maiselius su ju atvaizdais, tikrai labai miela dovanele wub.gif
Atsakyti
kadangi mudu skirtingu tautybiu, tai jo pusei dovanosim lietuviskus raktu pakabukus su gintariukais, o maniskiams dar galvojam galbut veduokles moterims ir cigarus vyrams...
Atsakyti
QUOTE(giedrixas @ 2008 01 27, 23:11)
kadangi mudu skirtingu tautybiu, tai jo pusei dovanosim lietuviskus raktu pakabukus su gintariukais, o maniskiams dar galvojam galbut veduokles moterims ir cigarus vyrams...

labai idomi ideja smile.gif
Atsakyti
mergaites, nueikite i si puslapi ir uzsisakykite kainorasti pacios, visoms atsius i elektronini pasta:
http://www.chocolife...index.php?id=38 (uzsakymo kainorastis puslapio apacioje)
mirksiukas.gif
Atsakyti
O man staigiai kilo mintis... o ka jei pasidarai vestuvinius lipdukus (panasiai kaip etiketes ant buteliu daromos) ir uzklijuoji ant kokiu nors popieriniu ar pan. maiseliu, i kuriuos sudedi saldumynus (aisku galima ir kokia nors smulke dovanele). Grazi ir ta mintis, kad uzsisakai vestuvinius saldainiukus, bet man kazkaip kvaila duoti kelis, o daugiau - tai manau brangokai iseis g.gif bet cia tik mano nuomone..
O tokius maiselius su skanumynais gali pasiruosti is anksto, kad po to nereiketu lakstyti ka cia kam ir i ka idejus ax.gif
Kaip manot, merginos? Ar as cia nesamone suveliau? blush2.gif
Atsakyti
Oi kaip gerai, kad yra SM, nes visai pamiršau apie atminimo dovanėles svečiams doh.gif . O ką jiem tokio padovanot? Mielo, nebrangaus ir skirto ne dulkėms rinkti? g.gif
Atsakyti
As tai su ta mintim kad padekoti reiktu visiems (ne del atsiminimo o del padekos) tai padovanosim rinkinuka: zkavutes su zvakide, smilkalai su smilkaline ir akmenukai graziam padekliuke kompozicijai pasidaryti. Viskas grazioje dezuteje, kuria mes dar supakuosim pagal vestuviu spalvine gama ir tematika, o pulkui ir tevams dovanosime taures graviruotas (kaip ir jaunuju) su data ir vardais o cia tai prisiminimui labiau.
Atsakyti