Įkraunama...
Įkraunama...

Skauda nugarą (stuburą)

Sportuoju jau antrą mėnesį, iš pradžių aerobikoje, dabar su treniruokliais.Turbūt per daug persistengiau, nes skauda nugarą ypač atsikėlus, gal tikliau net stuburą. cry.gif , na manau kad dar įtakos turi vaikos nešiojimas, jis pas mane storuliukas smile.gif
Kristina prašau patark kokius pratimus dayti, o kokių ne, o gal yra kokie specialūs pratimai nugarai kurie padėtų man. Ir gal gali pasūlyti nugaros tempimo pratimų.
Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Sveika, nugi skaitau ir matau kad reik pasisakyt.. biggrin.gif ,,man irgi tos pačios bėdos...Sūneliui jau metukai, sveriam 15kg, tai nešiot menkas malonumas, o jis tikras maminukas...
Kai laukiausi buvau priaugus..25kg..beprotiškai skaudėjo nugara..ir sėkmingai tebeskauda toliau...manau jau reiks invalidumo..
Sportavau prieš gimdymą ir treniruokliais iraerobiką, bet dabar ..nieekaip negaliu prisiverst...neįsivaizduoju savęs sporto salėj su tokiu skausmu..Vyras pas mane sportininkas..ir netgi jo visokie įkalbinėjimai nepadeda..nu gal tikrai padėtų, bet manau greičiau perlūšiu pusiau negu koks pratimas gausis.. tongue.gif cry.gif ...
Atsakyti
va va maniškis 1,8 m.sveria įtariu netoli 15kg, todėl kai lauke parodo ožius tipo nešk, tai nugarai šakės.
Bet įmanoma manau sau padėti, vat tik lauksiu tikslių kristinos raumenų tempimo pratimų prieš treniruotę blink.gif
bet į sporto salę tau eiti reiktų pabandyti, nes yra gi treniruoklių specialiai skirtų nugarai, be tovakar daug dirbau su pagaliu, šiandien jaučiuosi geriau, bet ne gerai. g.gif
Dar kristinos noriu paklausti gal pabandyti kurį laiką pasirinkti kalanetikos treniruotes.
Atsakyti
Sveikos! Po gimdymo ir man labai skaudėjo nugarą cry.gif . Radau puikią išeitį: pradėjau lankyti pilvo šokio treniruotes good.gif Po kelių treniruočių skausmo kaip nebūta thumbup.gif
Atsakyti
Ir man skauda nugara, tiksliau stuburgali, kai pasilenkiu cry.gif Tiesiog negaliu but pasilenkus. Darau atsilenkimus ant kamuolio ir minu elipsini treniruokli ax.gif Sakau gal ka ne taip darau, nes tas skausmas paumejo, kai pradejau daryt atsilenkimus g.gif Kristina patark prasau cry.gif ax.gif
Atsakyti
Man taip pat skauda nugara, kartais nei sėdėt, nei stovėt negaliu.Man asmeniškai labai padeda nugaros masažas.KOkia 15-20 minučių masažo įtrinant nugarą kūno losjonu, ir gyvent geriau thumbup.gif
Atsakyti
Kristina kokius pratimus rekomenduotumet apatiniams ir viršutiniams nugaros raumenims stiprinti? 4u.gif noreciau kad ji butu išraiškingos V formos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(KrissTina @ 2005 05 06, 11:23)
Man taip pat skauda nugara, kartais nei sėdėt, nei stovėt negaliu.Man asmeniškai labai padeda nugaros masažas.KOkia 15-20 minučių masažo įtrinant nugarą kūno losjonu, ir gyvent geriau  thumbup.gif

paskaiciau ir nutariau prisijungti prei jusu ir as: pries menesi buvo taip suriete, kad negalejau iki tualeto nueiti, bet po ampules issitiesiua ir nuejau pas gydytoja ir ka jus manot ne vaistai, o baseiniukas, mankstele ir stuburo tempimas vandenyje po 3 seansu, tikra stirna, PIRMAS VAISTAS - TEMPIMO PRATIMAI, JEI LABAI SUSKAUDO REIKIA ATSIGULTI ANT GRINDU SUSIREISTI I KAMUOLI IR PASISUPTI ANT NUGAROS, KAIP LAIVELIS... PATIKEKIT PIRMAS VAISTAS[CODE][/CODE]
Atsakyti
QUOTE(abba @ 2005 05 30, 16:24)
paskaiciau ir nutariau prisijungti prei jusu ir as: pries menesi buvo taip suriete, kad negalejau iki tualeto nueiti, bet po ampules issitiesiua ir nuejau pas gydytoja ir ka jus manot ne vaistai, o baseiniukas, mankstele ir stuburo tempimas vandenyje po 3 seansu, tikra stirna, PIRMAS VAISTAS - TEMPIMO PRATIMAI, JEI LABAI SUSKAUDO REIKIA ATSIGULTI ANT GRINDU SUSIREISTI I KAMUOLI IR PASISUPTI ANT NUGAROS, KAIP LAIVELIS... PATIKEKIT PIRMAS VAISTAS[CODE][/CODE]

IR DAR JOKIU ATSILENKIMU, JOKIU PILVO PRESU, NEBENT ANT KAMUOLIO
Atsakyti
kaip gaila kad Kristina nieko nebeparašo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(abba @ 2005 05 30, 15:24)
o baseiniukas, mankstele ir stuburo tempimas vandenyje po 3 seansu, tikra stirna, PIRMAS VAISTAS - TEMPIMO PRATIMAI, JEI LABAI SUSKAUDO REIKIA ATSIGULTI ANT GRINDU SUSIREISTI I KAMUOLI IR PASISUPTI ANT NUGAROS, KAIP LAIVELIS... PATIKEKIT PIRMAS VAISTAS[CODE][/CODE]

drinks_cheers.gif Vat vat, aš taip ir norėjau pasakyti, tik ne taip gavosi... doh.gif Tiesiog kas rytą reikia "pažadint" stuburą visokiais tempimais. Kas be ko- plaukiojimas thumbup.gif
Atsakyti
Keli pratimukai:
1. Atsigulus ant pilvo, rankos prie kaklo, kojos pečių plotyje, nejuda. Kuo aukščiau kelti pečius suvedant mentis. Galima tik keltis aukštyn, arba pvz 8 kartus keltis, 4 skaičius laikyt pasikėlus ir vėl tas pats, ar kaip kitaip..

2. Kitas varinatas - pradinė padėtis tokia pati kaip ankščiau minėta, tik rankos ištiestos pirmyn, šiek tiek pakeltos nuo žemės 1) pakelti pečius (rankos kyla kartu /tiesiom alkūnėm/) 2) lenkt alkūnes ir kuo daugiau suvesti mentis 3) vėl ištiesti rankas 4) grįžti į pradinę padėtį

Svarbu pilnai neatsigulti (pastoviai būti "įtemtais raumenimis"), tas patartina ir atliekant pratimus pilvo presui.

Tempimai:
- atsisėsti ant kulnų, pasilenkus pirmyn rankos kuo toliau ištiestos (panašiai kaip musulmonų maldos padėtis)
- "katės nugara" klūpint ant keturių lėtai iškelti nugarą kuo aukščiau į lubas

Tikiuosi suprantamai parašiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .oOo.: 29 liepos 2005 - 17:38