Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvas maistas vakare

Sveikos,
sumaniau sukurti tokia temele, nes issiseme mano fantazija su maistu galutinai doh.gif biggrin.gif
esam dirbantis zmones, vaikai pavalgo darzelyje, mes papietaujam mieste, tad grizus i namus, taip norisi kazka greit pagamint ir lengvai. Gal galit mamos pasidalinti kokiais savo darzoviu troskiniais, ar taip kokiom kosem makalosem biggrin.gif
bus didelis aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2010 - 22:34
Aš darau žuvį (turbūt tai vinintelis sotus ir lengvas patiekalas kurį darau doh.gif ) žuvie sfilė išimu iš vakaro iš kameros ir palieku atitirpti gryžus namo apibarstau prieskoniais, ir įmetu kepti, užkaičiu ryžių ir šaldytų daržovių (arba nešaldytų išverdu be nieko.) tada kam kiek prieskonių reikia tas ir užsibarsto. ir viskas. kažkaip man patinka tikiuosi aiškiai parašiau smile.gif
Atsakyti
Jooo Undine, gerą čia temą užvedei thumbup.gif O mes stengiamės sriubytę vakarienei lengvą valgyt. Sumetu įvairias daržoves, makaroniukų ir viskas-sotu lengva ir skanu tongue.gif Dar blyneliais, varškėtukais tiek keptais tiek virtais šeimyną palepinu. O košės tai irgi įvairios sueina-grikiai, 5 grūdų, miežinės, perlinės- išverdu, pašutinu ir į sveikatą lotuliukas.gif
Atsakyti
vat sakau kad tema tai thumbup.gif biggrin.gif
Kentaure nu beda pas mus seimoje su zuvimi, as pati net zalios kvapo negaliu uzuosti, o be to ir nemoku skaniai jos iskepti doh.gif , vyras gal ir valgytu, bet vaikai kaip as,per metra doh.gif

mamusiuka, o tu koses ta prasme isjungus palaikai uzdengus? toks pasutinimas ane?

maniskiai megsta labai spagecius, tai daznai isverdu su visokiausiais padazais, bet jau galva neprigalvoja tu padazu doh.gif
blynus ir kepam daznai biggrin.gif
Atsakyti
aš tai nuo to laiko, kai vyras išvarė, tai net baisu pagalvot, bet atrodo, kad beveik nieko negaminu doh.gif , na mano vaikai mėgsta pieniškas sriubas (jei čia kalba apie vakarienę), makaronus su sūriu,užkepėlę su ryžiais, vištiena ir dažovėmis darau (ryžiai, vištiena, šaldytos daržovės, viską į stiklinį indą, pridedu prieskonių, pilu vandens, o kai jau į pabaigą visas troškinimasis pilu grietinėlę, viską kepu orkaitėje, dar galima sūriu pasigardint, bet man pačiai jau per riebu ax.gif ), dar kepu bandeles su dešrelėm (nuperku mantingos mielinę sluoksniuotą tešlą, mažų dešrelių, jas apvynioju ta tešla ir į orkaitę, 10 min ir jau gatava ir vaikams labai patinka)...šiaip aš išsisėmus doh.gif
Atsakyti
liuks temą radau thumbup.gif nes ir pas mane idėjos jau baigiasi doh.gif vakarienei valgom sriubas, blynelius, varškėtukus kartais, virtinukus, košių nelabai, nebent tik vaikas, dažnokai padarau silkės su karštom bulvėm, arba pakepu bulvyčių su rūgpieniu, dar salotas "iš visko ką turiu" padarau rolleyes.gif ir baigiasi sąrašiukas g.gif
Atsakyti
Nu makaronus kokius daryk, ir soru ir lengva.
Aš ant vamzdelių darau tokį padažą, jo pasidarau daugiau, galima net į kamerą įmest, paskui tik į keptuvę ir makaronus ant viršaus.
Smulkiais supjaustai morkas kubiukais mažiukais, svogūną, česnaką, pakepini, ir konservuotų pomidorų skardinę galiausiai. Ir ant makaronų, vamzdelių skaniausia.
Atsakyti
dar prisiminiau, kad paskutiniu metu mum su vyru geriausia vakarienė greipfrutas- pamelo thumbup.gif prisikemšam ir sėdim pilvus išpūtę
Atsakyti
nu va kai nuorodu pameciau visur,iskart tema gyvuoja thumbup.gif

na as jau pasildziau vakarykstes kepeneles vyrui hihihi.gif , o vaikams iskepiau varskeciu, visi sotus ir laimingi thumbup.gif ,tik mama pikta ant saves, kad valge doh.gif lotuliukas.gif

Aga, a morkas zalias kubeliais pjaustai? iskepa keptuvej? g.gif patiko tavo receptas,nebandziau da taip thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undine: 23 sausio 2008 - 18:40
QUOTE(viktutes @ 2008 01 23, 17:29)
aš tai nuo to laiko, kai vyras išvarė, tai net baisu pagalvot, bet atrodo, kad beveik nieko negaminu doh.gif , na mano vaikai mėgsta pieniškas sriubas (jei čia kalba apie vakarienę), makaronus su sūriu,užkepėlę su ryžiais, vištiena ir dažovėmis darau (ryžiai, vištiena, šaldytos daržovės, viską į stiklinį indą, pridedu prieskonių, pilu vandens, o kai jau į pabaigą visas troškinimasis pilu grietinėlę, viską kepu orkaitėje, dar galima sūriu pasigardint, bet man pačiai jau per riebu ax.gif ), dar kepu bandeles su dešrelėm (nuperku mantingos mielinę sluoksniuotą tešlą, mažų dešrelių, jas apvynioju ta tešla ir į orkaitę, 10 min ir jau gatava ir vaikams labai patinka)...šiaip aš išsisėmus doh.gif




labai gera tema bigsmile.gif

man šitas receptukas labai patiko biggrin.gif bandysiu jau rytoj ax.gif

šiaip greitai patinka gaminti šiupinines sriubas, visos daržoves, ką turiu, ten morkos, kopūstai.... dar pripjaustau mėsytės mažais gabaliukais ir viska išverdu, oj kaip skanu essen.gif aplamai šauna į galva tokį lengva maista padaryti su mėsyte (supjaustau gabaliukais mažais mėsa, ją į puodą, truputka vandens, visokių priskonių pagal skonį, dar išverdu ryžių, ir tada su mišraine viska valgome ax.gif )
Atsakyti
Kai vakare noriu ko lengvesnio, gaminu šeimynai salotas tongue.gif Pekino kopūstas, karštai rūkyta jūros lydeka, paprika, žirneliai arba kukurūzai arba konservuotos raudonos Bonduelle pupelės, svogūnas arba poras, majonezas, Santa Marijos viduržemio jūros prieskonių mišinys essen.gif Pripjaustau didelį dubenį (vis planuoju, kad liks ką nusinešt darban užkąst, bet...). Šiaip dažnai troškinu mėsytę su šaldytom daržovėm, nes labai greitai, ypač, jei ta mėsytė yra faršas lotuliukas.gif O lengviausiai pagaminamas patiekalas - dribsniai su pienu arba jogurtu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2008 01 23, 19:54)
Kai vakare noriu ko lengvesnio, gaminu šeimynai salotas  tongue.gif  Pekino kopūstas, karštai rūkyta jūros lydeka, paprika, žirneliai arba kukurūzai arba konservuotos raudonos Bonduelle pupelės, svogūnas arba poras, majonezas, Santa Marijos viduržemio jūros prieskonių mišinys  essen.gif  Pripjaustau didelį dubenį (vis planuoju, kad liks ką nusinešt darban užkąst, bet...). Šiaip dažnai troškinu mėsytę su šaldytom daržovėm, nes labai greitai, ypač, jei ta mėsytė yra faršas  lotuliukas.gif  O lengviausiai pagaminamas patiekalas - dribsniai su pienu arba jogurtu  tongue.gif

va va dar kazka naujo isgirdau bigsmile.gif
prasom placiau apie saldytas darzoves su farsu drinks_cheers.gif

as gal biskuti klaidingai tema uzvedziau, nebutinai siulykit vien laaabai lengva maista blush2.gif biggrin.gif ,aplamai ka galima pagaminti skaniai ir greitai biggrin.gif

su vistiena tai as visaip darau. Bet dazniausiai apkepu vistienos file, isverdu ryzius,saldytas darzoves. Ryzius su darzovem sumaisau, idedu biskuti sviesto ir grietines. Na ir i lekste thumbup.gif

dar kas megsta saldziai, vistiena su ananasais. Padaza padarau is sviesto ire grietines ir ananasu sulciu. valgom su ryziais.

vistiena su kario padazu. File supjaustom gabaliukais, apkepam. tada kai gerai apkepa,idedu grietines daug, biskuti sviesto vel,biskuti vandens, kad nebutu labai riebu smile.gif ir kario taip nepagaileti, sis patiekalas ir pas mus thumbup.gif
Atsakyti