Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas

Neradau, kur prilipinti šią temą, tad įsiterpsiu čia ax.gif
Visą laiką draudėme savo automobilį draudimo bendrovėje LINDRA (dabar kažkoks PZU ar pan.), jokių įvykių (tfu tfu tfu) nebuvo, tačiau tai iš vienų, tai iš kitų tenka išgirsti neigiamus atsiliepimus, neva, delsia išmokėti draudimą, geriau moka advokatams, o ne nukentėjusiajam ir pan. Šiuo metu pats draudimų bumas. Na, mums dar iki jo toli, nes draudėmės vėliau, tačiau informaciją rinkt, manau, pats laikas.
Vienos bendrovės vilioja klientus nuolaidomis paslaugoms, kitos mažomis kainomis, trečios, stengdamosi išlaikyti esamus klientus, nuolaidomis jiems ir t. t., ir pan. Kur draudžiatės jūs ar jūsų antrosios pusės? Jei kam buvo įvykių (na, juk visko pasitaiko, tai tu, tai į tave), tai pasidalinkit džiugia ar skausminga patirtimi apie draudimo bendroves. Pirmyn - vairuotojos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Draudžiausi visada ERGO,nes kažkaip pirmą kartą apdraudžiau o paskui reikėdavo tik pratęsti,beto aš ten ir gyvybės ir sveikatos draudimu apsidraudusi.Kainos visur beveik vienodos,kitą savaitę kaip tik baigiasi mano draudimas ir man ši tema aktuali, todėl šiandien keliose palyginau kainas ir nusprendžiau drausti ten pat.Visa laimė kad per 8metus neteko tikrinti draudikų darbo (tfu..tfu..tfu ir tuk tuk tuk),todėl iš savo patirties neturiu ką papasakoti bet esu girdėjusi apie sunkumus po draudiminio įvykio,o ERgO man atrodo gana rimta ir stabili įmonė taigi tikiuosi problemų nebūtų.
Atsakyti
Na, del kainos truputi nesutiksiu... pigiausia, man atrodo, if draudimas, dar ir pinigeli i IKI kortele perveda, ir kaina nuo stazo priklauso (tik kazkaip nelabai aiski firma...), Lietuvos draudimas irgi siuo metu akcija vykdo, uz 159 Lt draudzia... PZU, nors ir sako, kad akcija, bet brangiau: atseit duoda nuolaidas padangoms, ratlankiams po 100 Lt A1 paruotuvese ir jums darudimas nekainuos nieko, bet kad ten A1 kainos ohoho...
Atsakyti
O mes draudziames ten, kur mus apdraudzia musu brokere. Ji visada parenka geriausius variantus ir avariju atveju greitai ir veiksmingai iskrapsto is draudimo bendroviu pinigelius. Viso turejom dvi avarijas ir viena vagyste. Tai vagystes atveju, nors ir nebuvo galimybiu atgauti pinigus uz grotuva, bet buvo padengtos stiklo idejimo islaidos, isdauzto stiklo kaina ir pakeista priekine panele (vagys ja subraize atsuktuvu).
Atsakyti
mane tai sunervino... Visa laiką draudžiaus ERGO, o štai šiandien man parėjo info, kad šiems metams man draudimas kainuos 228lt, nors jau pernai mokejau kaip lojali kliente, be avarijų - 178lt. Paskambinus perklausiau ar agentė yra tikra tuo ką sako.. Deja. Matyt teks ieskotis kitos... Ne todėl,kad gaila moket 50lt daugiau, bet kad jokio siekio išlaikyt klientą, jokios lojalumo programos..... smile.gif
Atsakyti
Siaip brokeris nieko nekainuoja. Jis gauna nuo 5 iki 15 procentu nuo sandorio kainos. Bet nuo to tavo mokama suma nedideja, tai draudimo bendroves is savo dalies atiduoda uz klientu pritraukima. Su brokeriais buna ivairiai - svarbu rasti nepescia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquamarine: 30 kovo 2005 - 21:08
Šiaip anksčiau drausdavausi LŽŪB draudime (dabar tas pats PZU). Bent jau Kaune į PZU perėjo daug iš LŽŪB. Atsiprašau, bet kai prisimenu... Kai reikėjo atgauti išmoką, su draudimu koliojausi 7 mėnesius (nors, pasak žinančių, privalėjo per dvi savaites atiduoti viską, nes ten tokių niuansų visokių buvo, kad išmokos suma neginčijama - už automobilio transportavimą) - o ir tuos pačius 400 Lt atgavau tada, kai parašiau du skundus Draudimo priežiūros komisijai.
Atsakyti
O as dar nesu labai sena vairuotoja, ir dar tik 24 m..Tai isigijusi automobili, apdraudziau ji pusmeciui baltikums draudime, kainavo 129 Lt..Bet po pusmečio auto aš jau apdraudžiau kazkur uz 50 Lt 6 mėn..Niu, tuoj sukaks 25, tada dar kainele kris zemyn..Tai turbut vienintelis amziaus privalumas.. ax.gif Cia yra tas draudimas gostauto gatvej, dirba ten sena nukvakus moterele, bet taiko labai lankscias nuolaidas, visad primena apie besibaigianti draudima..Zodziu, ramu. O del ismoku atsitikus draudiminiam ivykiui visad reikes pasiplesyt ir prigadint nervu..Kiekvienai bendrovei pelningiau geriau moket savo juristui, nei klientui, kuris gali nugrybaut i sali..O kasko draudimas isvis neapsimoka..
Atsakyti
QUOTE(AIRRA @ 2005 03 30, 21:17)
Draudžiausi visada ERGO,nes kažkaip pirmą kartą apdraudžiau o paskui reikėdavo tik pratęsti,beto aš ten ir gyvybės ir sveikatos draudimu apsidraudusi.Kainos visur beveik vienodos,kitą savaitę kaip tik baigiasi mano draudimas ir man ši tema aktuali, todėl šiandien keliose palyginau kainas ir nusprendžiau drausti ten pat.Visa laimė kad per 8metus neteko tikrinti draudikų darbo (tfu..tfu..tfu ir tuk tuk tuk),todėl iš savo patirties neturiu ką papasakoti bet esu girdėjusi apie sunkumus po draudiminio įvykio,o ERgO man atrodo gana rimta ir stabili įmonė taigi tikiuosi problemų nebūtų.



ERGO labai nusivyliau nors tikrai laikiau viena is geriausiu, visada stewngiasi ismoketi kuo maziau kai pradedi aiskintis tada jau sako atleiskit suklydom jums tikrai priklauso daugiau blink.gif ir pinigus kol atsiimi tenka kariauti nemazai, tikrai ne tokia draudimo kompanija turetu but jei nori tureti daug klientu schmoll.gif
o jei neduok dieve kas atsitinka ne Lt tada isvis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2005 03 30, 20:36)
Na, del kainos truputi nesutiksiu... pigiausia, man atrodo, if draudimas, dar ir pinigeli i IKI kortele perveda, ir kaina nuo stazo priklauso (tik kazkaip nelabai aiski firma...), Lietuvos draudimas irgi siuo metu akcija vykdo, uz 159 Lt draudzia... PZU, nors ir sako, kad akcija, bet brangiau: atseit duoda nuolaidas padangoms, ratlankiams po 100 Lt A1 paruotuvese ir jums darudimas nekainuos nieko, bet kad ten A1 kainos ohoho...

IF draudimas perveda 20 ar 30Lt.bet aš retai apsipirkinėju IKI todėl man neapsimoka.O Lietuvos draudime pas mus 199Lt.(įdomu kodėl pas jus taip pigiai?)Visokių nuolaidų padangoms ir t.t.man nereikia nes ten dažniausiai būna kosminės kainos.
Atsakyti
mano tėvas draudėsi toje pačioje PZU Lietuvoje. taigi nepaisant to, kad draudžiasi nuo 1997 metų (ar nuo kada? bet nuo seniai, dar neprivalomas tas draudimas buvo, o jau draudėsi), ir vis tiek mokėjo 225 Lt.

bijau teigti, bet man atrodo, kad viskas susiję su padidėjusia draudėju rizika. juk anksčiau kompensuojama buvo 30 000 + 30 000 Lt, o dabar 100 000 + 500 000 EUR. ar kažkaip panašiai. nepomniu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRRA @ 2005 03 31, 19:38)
IF draudimas perveda 20 ar 30Lt.bet aš retai apsipirkinėju IKI todėl man neapsimoka.O Lietuvos draudime pas mus 199Lt.(įdomu kodėl pas jus taip pigiai?)Visokių nuolaidų padangoms ir t.t.man nereikia nes ten dažniausiai būna kosminės kainos.

na nezinau, specialiai neklausiau, bet dabar Lietuvos draudime akcija turetu but visur, parasyta 199 ir perbraukta, perrasyta 159, o kitoj lankstinuko pusej visokiu Maximu ir Sauluciu bei Norfu sarasas ivairiuose miestuose, kur yra ju atstovai...
Tiesa, dar Lukoilas kazkoki pigu draudima siulo wink.gif
Atsakyti