Įkraunama...
Įkraunama...

Kur pasidaryti echoskopiją



nepykit, jei tokia tėmelė yra ax.gif bet aš jos niekur nerandu g.gif o labai reikia smile.gif
Gal kas galit pasakyti kur Vilniuje nebrangiai galima pasidaryti echoskopiją ir vaisiaus būklės įvertinimą privačiai, kadangi valdiškoje poliklinikoje eilės nežmoniškos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cicera @ 2008 01 25, 13:08)
nepykit, jei tokia tėmelė yra ax.gif  bet aš jos niekur nerandu  g.gif  o labai reikia  smile.gif
Gal kas galit pasakyti kur Vilniuje nebrangiai galima pasidaryti echoskopiją ir vaisiaus būklės įvertinimą privačiai, kadangi valdiškoje poliklinikoje eilės nežmoniškos doh.gif


Papildyta:
QUOTE(Cicera @ 2008 01 25, 13:08)
nepykit, jei tokia tėmelė yra ax.gif  bet aš jos niekur nerandu  g.gif  o labai reikia  smile.gif
Gal kas galit pasakyti kur Vilniuje nebrangiai galima pasidaryti echoskopiją ir vaisiaus būklės įvertinimą privačiai, kadangi valdiškoje poliklinikoje eilės nežmoniškos doh.gif


visu pirma, ziurint kokia nori pasidaryti echoskopija, paprasta ar 3D ir kiek tas pas tave "nebrangiai".
ten kur as vaikstau (privaciai), man ten kainuoja 80-100 lt paprasta echo.manau kaina visoms vienoda, nepriklausomai ar stovi pas juos iskaitoje ar ne.
Zveryne 3D echo kainuoja ~170 Lt. paprasto echo kainos nepamenu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi_ @ 2008 01 25, 13:00)
Papildyta:
visu pirma, ziurint kokia nori pasidaryti echoskopija, paprasta ar 3D ir kiek tas pas tave "nebrangiai".



nea, 3D nereikia, o nebrangiai, tai iki 100 lt. tikiuosi blush2.gif
Atsakyti


Na nejaugi jau niekas neuspyko ant valdiškos poliklinikos sistemos ir nelaukė to vieno nemokamo echo 18 savaite ir nenuėjo kur nors privačiai pasidaryti echoskopiją? 4u.gif Northway klinikos ir Grybo gatvės įstaiga per brangu, bet gal kas žinote kokį privatų ginekologo kabinetą, kur galima pasidaryti vaiko būklės echoskopiją? ax.gif
Atsakyti
Va čia apie 3D yra, bet tose pačiose įstaigose ir tas paprastas echoskopijas atlieka.

http://www.supermama...showtopic=42843
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2008 01 28, 16:29)
Va čia apie 3D yra, bet tose pačiose įstaigose ir tas paprastas echoskopijas atlieka.

http://www.supermama...showtopic=42843



super, labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
As vaikstau i MaxMeda, Mindaugo g. 16, tel (5) 2137708,
galite pasiskambinti ir pasidometi ar atliktu echo ir uz kiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cicera @ 2008 01 25, 11:08)
nepykit, jei tokia tėmelė yra ax.gif  bet aš jos niekur nerandu  g.gif  o labai reikia  smile.gif
Gal kas galit pasakyti kur Vilniuje nebrangiai galima pasidaryti echoskopiją ir vaisiaus būklės įvertinimą privačiai, kadangi valdiškoje poliklinikoje eilės nežmoniškos doh.gif


Tikrai nebrangia ir labai gerai "NEliga" Rudninku g., telefono neturiu, gal 118 pasakys...O jei dar pas gyd. Jursena pakliuti...Tik pas Kvietkauskiene neikit, ji man nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
pirmą kartą pas ginekologe buvau 6 neštumo sav. Centro poliklinikoje Pylimo g. pasisakiau jau savo problemėles, tai ji man sako gerai būtų pasidaryti echo, bet dar negaliu daryti , nes tik pirmosios sav, valstybė jų neapmoka,aš jau sakau - pasakykite kur ir nueisiu, ji sako, kad jos kainuoja nemažai, bet sakau jei turiu bėdelių, tai juk nesvarbu kiek ta echo kainuoja ( maniau eisiu kur privačiai ir sumokėsiu porą šimtų, tik vat nežinojau kur ) svarbiau man kad pažiūrėtų ir būčiau ramesnė dėl vaikelio mirksiukas.gif
tai sakau kur man sumokėti pinigėlius, kur tą poliklinikos kasa, o ji sako - tai ne į kasą, o man taip duokite, tai va man echo kainavo 70 lt ( tiek pasakė gyd. )
Atsakyti
mielosios,na jus gal kuri zinot,kaip ten is tikro yra?Kiek prisiklausiau tu nuomoniu apie echoskopus,kad lyg ir negerai daznai daryti juos,kitos sako,kad nekenkia jis vaisiui,o kaip is tikro yra?
Atsakyti
QUOTE(megule @ 2008 01 30, 12:31)
mielosios,na jus gal kuri zinot,kaip ten is tikro yra?Kiek prisiklausiau tu nuomoniu apie echoskopus,kad lyg ir negerai daznai daryti juos,kitos sako,kad nekenkia jis vaisiui,o kaip is tikro yra?


mane taip pat domina privaciai pasidaryt echo smile.gif
nes man beveik 16sav ir noriu zinot kaip viskas yra, ar gerai vystosi? nes poliklinikoj reik laukt beveik menesi, as lankausi Centro poliklinikoj, Naujamiescio fil. Kalinausko g, siaip savo ginekologe esu patenkinta smile.gif
tai irgi skambinsiuos ir kazkur uzsirasysiu privaciai . . .
Atsakyti
QUOTE(megule @ 2008 01 30, 14:31)
mielosios,na jus gal kuri zinot,kaip ten is tikro yra?Kiek prisiklausiau tu nuomoniu apie echoskopus,kad lyg ir negerai daznai daryti juos,kitos sako,kad nekenkia jis vaisiui,o kaip is tikro yra?


kadangi man nestumas buvo mazesnis nei tipo turetu buti, tai man pirmais menesiais dare echo, vos ne kas kelias savaites, kad matyt ar paauga tiek kiek reikia smile.gif tfu tfu tfu bet man lyg ir nepakenke.
bet kiek zinau dazni echo gali isprovokuoti persileidima, tai jei echo nebutini, tai geriau ir nedaryti wink.gif
Atsakyti