Įkraunama...
Įkraunama...

Ekspertimentas 5

QUOTE(prieblanda @ 2008 01 25, 16:21)
Padedu temą pabaigt ir paskelbiu, kad aš nuo sausio 1 į excelio failiuką visą savo buhalteriją vedu. Ale neblogai visai  ax.gif

kodėl pati darei, o ne namų buhalteris ar pan?
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2008 01 25, 16:41)
kodėl pati darei, o ne namų buhalteris ar pan?


Išbandžiau viską: Butą, Namų buhalterį, balansas.lt, bet vienur funkcijos kažkokios neaiškios, kitur kažkas nepatogu, balansas.lt išvis periodiškai sudurniuoja. O man reikia, kad pajamos būtų suvedamos stabiliai biggrin.gif Tai forume vienos mamytės, užmačiusi, kad turi Excel failiuką, paprašiau, kad ir man atsiųstų, tada adaptavau pagal savo poreikius ir dabar turiu gražią išklotinę visų nuodėmių bigsmile.gif blush2.gif

Tiesiog man taip patogiau ax.gif Be to, tas failiukas pas mane gyvena USB rakte, tai galiu tiek namie prie bet kurio kompo, tiek darbe suvesti duomenis smile.gif kaip sakoma, omnia mea mecum porto biggrin.gif

user posted image

Vat jums mano sąžinė viešam pademonstravimui biggrin.gif Ten ta apatinė eilutė šiek tiek išsigimusi, nes tik 2 vietose uždėjau mėnesio limitą, į kurį reikia stengtis įtilpti. Kitų kol kasnenustatinėjau ax.gif Mokesčių mažai turim, bo dar pas tėvus gyvenam ir jie čia mum tokiu būdu teikia paramą, kad savo namam sutaupytume blush2.gif

Vat ir matom, kad sausį prieblanda išlaidavo kosmetikai ir higienos reikmenims + automobiliui doh.gif savo automobilio neturiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 01 25, 17:10)
Tiesiog man taip patogiau  ax.gif  Be to, tas failiukas pas mane gyvena USB rakte, tai galiu tiek namie prie bet kurio kompo, tiek darbe suvesti duomenis  smile.gif 

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif failiukas
Aš irgi excel skaičiuodavau, bet skirsčiau ne dienomis, o pagal išlaidų rūšis- maistą, kosmetiką, paslaugas ir pan. Gerai apžiūrėjusi manau, kad šitaip patogiau, gal tik vienas minusas - dauguma išlaidų maistui, o nesimato kam konkrečiai (mėsai ar saldumynams hihihi.gif ) daugiausiai išleidžiama g.gif
Įdomu, jei galiu paklausti blush2.gif ką reiškia tos likučio eilutės viršuje? Ten numatyta išlaidų suma, ar kaip? Ir jei lieka praėjusį mėn, tai kažkaip pliusuojasi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2008 01 25, 19:02)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  failiukas
Aš irgi excel skaičiuodavau, bet skirsčiau ne dienomis, o pagal išlaidų rūšis- maistą, kosmetiką, paslaugas ir pan. Gerai apžiūrėjusi manau, kad šitaip patogiau, gal tik vienas minusas - dauguma išlaidų maistui, o nesimato kam konkrečiai (mėsai ar saldumynams hihihi.gif ) daugiausiai išleidžiama  g.gif
Įdomu, jei galiu paklausti  blush2.gif  ką reiškia tos likučio eilutės viršuje? Ten numatyta išlaidų suma, ar kaip? Ir jei lieka praėjusį mėn, tai kažkaip pliusuojasi?  blush2.gif


Likučio pavadinimas liko iš pirmosios šeimininkės blush2.gif Ten dabar reikėtų perkeisti į "Limitas" ar pan. g.gif Bet ne visur man tas limitas reikalingas. Iš tiesų tai jo man reikai maistui ir kosmetikai blush2.gif Dar gal reikėtų visą kosmetiką, higieną pakišt po vienu, bet tingėjau krapštytis blush2.gif
Šiaip vesti maistą pagal kategorijas mėginau, bet labai greitai uolumą praradau šitoj vietoj, tai daugiau nebevargstu. Žinau kam išleidžiu nemažai pinigų iš maisto, bet nieko nepadarysi ax.gif Jei ne MB alergijos, tai vaistams išlaidos būtų tik ant anglies tablečių laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 01 25, 19:38)
Šiaip vesti maistą pagal kategorijas mėginau, bet labai greitai uolumą praradau šitoj vietoj, tai daugiau nebevargstu. Žinau kam išleidžiu nemažai pinigų iš maisto, bet nieko nepadarysi  ax.gif  Jei ne MB alergijos, tai vaistams išlaidos būtų tik ant anglies tablečių laugh.gif

Būtent dėl to aš nebesusivedinėju išlaidų blush2.gif Mėnesio pradžioje dar norisi, bet vėliau nebelieka nei noro, nei laiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2008 01 25, 19:51)
Būtent dėl to aš nebesusivedinėju išlaidų  blush2.gif  Mėnesio pradžioje dar norisi, bet vėliau nebelieka nei noro, nei laiko  doh.gif



drinks_cheers.gif aš ir bandžiau vesti namų buhalterį, bet kantrybės neužteko blush2.gif Nuo kito mėnesio reikės vėl bandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2008 01 25, 20:51)
Būtent dėl to aš nebesusivedinėju išlaidų  blush2.gif  Mėnesio pradžioje dar norisi, bet vėliau nebelieka nei noro, nei laiko  doh.gif


as tai renku visus cekius ir karta per savaite susivedu i programa smile.gif
Atsakyti
prieblanda, fainas failiukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gege @ 2008 01 25, 20:32)
as tai renku visus cekius ir karta per savaite susivedu i programa smile.gif

Taip dar blogiau nei vesti kasdien, nes jų visa krūva būna susikaupusi doh.gif
Atsakyti
as tai kasdien rasausi, tik as maista skirstau i skyrius:pieno produktyai, mesa, zuvis ir t.t.
Atsakyti
jei galai nesueina reiskia wyras alui isleido biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Prieblanda,jei gali prikabink man į paštą failiuką,aš pasikoreguosiu ir bandysiu vesti...vis nereiks pačiai darytis,laiką pataupysiu blush2.gif .Ačiū.
ed.al11@yahoo.com
Atsakyti