Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau patarimo...

ANDZY, jei užduotum klausimą apie diabetu sergantį suaugusį, turėčiau tau ką pasakyti, tetulę ištraukiau, tiksliau ji pati "ištrūko". Bet vaikas kas kita, tai tikrai susiję su karma. Paklausyk Vaižgantės, tai jos sritis. Paklausyk manęs, tetulės, nes aplink tiek skeptikų, lendančių ne į savo daržą ir griaunančių ko patys nemato ir nepastatė, kad greičiau ligos paūmės vien nuo jų ironijos, nei pagysit. Kad gydymas būtų visavertis, reik gydyti ne tik fiziologiją, bet ir sielą. todėl darniai dirbdami kartu-tėvai, daktarai, ezoterikai (jei reikia) tikrai pasiekia puikių rezultatų.
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 01 26, 18:50)
ANDZY, jei užduotum klausimą apie diabetu sergantį suaugusį, turėčiau tau ką pasakyti, tetulę ištraukiau, tiksliau ji pati "ištrūko". Bet vaikas kas kita, tai tikrai susiję su karma. Paklausyk Vaižgantės, tai jos sritis. Paklausyk manęs, tetulės, nes aplink tiek skeptikų, lendančių ne į savo daržą ir griaunančių ko patys nemato ir  nepastatė, kad greičiau ligos paūmės vien nuo jų ironijos, nei pagysit. Kad gydymas būtų visavertis, reik gydyti ne tik fiziologiją, bet ir sielą. todėl darniai dirbdami kartu-tėvai, daktarai, ezoterikai (jei reikia) tikrai pasiekia puikių rezultatų.

Aciu Staiga, matau nors tu supratai mano minti, butent to ir noriu :"reik gydyti ne tik fiziologiją, bet ir sielą. todėl darniai dirbdami kartu-tėvai, daktarai, ezoterikai (jei reikia) tikrai pasiekia puikių rezultatų"
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 01 26, 19:50)
<...>. todėl darniai dirbdami kartu-tėvai, daktarai, ezoterikai (jei reikia) tikrai pasiekia puikių rezultatų.

Ligonis visiškai išgyja?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 01 26, 15:37)
Ačiū už komplimentą, bet mano dukrai astmos nebėra, nors medikų prognozės buvo nekokios. Linkiu kiekvienai mamai tapti tokia šarlatane, kokia esu aš, kad išgydytų savo vaikus.  4u.gif

Labai atsiprasau jeigu iskaudinau.As buvau pamirsus kad tu ir vyra narkomana isgydei,va dar ir dukra kuriai is tikro asmos nebuvo. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 17:57)
Labai atsiprasau jeigu iskaudinau.As buvau pamirsus kad tu ir vyra narkomana isgydei,va dar ir dukra kuriai is tikro asmos nebuvo. lotuliukas.gif


Na taip. Kaip cekava zosė gali nuvažiuoti į alergologinį ir pavartyti jos ligos istoriją.
Man gaila pavydžių žmonių- jei jie ko nemoka, nesugeba, bent kitą apjuodina ir orgazmą patiria. Linkiu sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulute77 @ 2008 01 26, 16:29)
inesaS, jinai ne nesamones raso, o kitaip mato ir suvokia pasauli, o jeigu tu to savo protu nesuvoki, dar nereiskia kad tai yra nesamone...
tie milijonai, kurie nepasveiksta ne todel kad nepazista vaizgantes, tiesiog patys nenori keistis, nes kelias i tobulejima nera lengvas
Beje, nepagarba sau ir kitiems, kitu smerkimas irgi sukelia atitinkamas ligas...
nuosirdziai linkiu buti tolerantiskesnei...

Nu va,tie milijonai,neperskaite jusu zinutes. doh.gif gal galite jiems apie tai pasakyti.Nu tokia informacija sutiktu patalpinti uz dyka bile kuris televizijos kanalas,juk kiek zmoniu pasveiktu g.gif
Del mano ligu prasau nesijaudinti.Tikrai dar turiu tiek proto,kad neprasyciau cia pas jus pagalbos.O del tokiu gasdinimu jus nebijot irgi susirgti?
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 16:42)
Nu taip,gydytojai pabaigia mokslus dirbantys toki darba yra maziau ismanantys apie liga,nei ekstrosensai aiskeriagiai.Jei neturite kur deti pinigu,tai paukokite serganciu deabetu organizacijai.Neisizeikite,suprantu,kad jums dabar labai sunku ir jus tikrai nesusitaikote su tokia padetim.Jums paciai nepamaisytu psichologo pagalba.

P.S.
Matyt garbioji, neperskaitet temos pavadinimo atidziai... ar cia man skleroze... g.gif , lyg ir neprasiau eskaluot mano psihines bukles ir pinigines turinio pasiskirstymo... g.gif o jei esat tokia gerasirde ir dalinat nemokamai patarimus tam siulyciau atidaryt asmenini saita, tikrai busit paklausi..
as neprasau konkrecios pagalbos, tik noriu isgirsti kitu (ne jusu tikrai) pamastymus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANDZY: 26 sausio 2008 - 18:04
QUOTE(Luknė @ 2008 01 26, 17:55)
Ligonis visiškai išgyja?

Tebūnie tau pagal tavo tikėjimą 4u.gif
Tik nelabai suprantu, ką tu bažnyčioj veiki lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 01 26, 18:00)
Na taip. Kaip cekava zosė gali nuvažiuoti į alergologinį ir pavartyti jos ligos istoriją.
Man gaila pavydžių žmonių- jei jie ko nemoka, nesugeba, bent kitą apjuodina ir orgazmą patiria. Linkiu sėkmės.  4u.gif

Cia jau paranoja,jeigu jums atrodo,kad as galvoju,kad jus viska sugebate ir del to pavydziu.O jus nuo tokiu dalyku orgazma patiriat g.gif
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 01 26, 20:03)
Tebūnie tau pagal tavo tikėjimą 4u.gif
Tik nelabai suprantu, ką tu bažnyčioj veiki lotuliukas.gif

blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ANDZY @ 2008 01 26, 18:01)
P.S.
Matyt garbioji, neperskaitet temos pavadinimo atidziai... ar cia man skleroze...  g.gif , lyg ir neprasiau eskaluot mano psihines bukles ir pinigines turinio pasiskirstymo...  g.gif  o jei esat tokia gerasirde ir dalinat nemokamai patarimus tam siulyciau atidaryt asmenini saita, tikrai busit paklausi..
as neprasau konkrecios pagalbos, tik noriu isgirsti kitu (ne jusu tikrai) pamastymus.

Nieks ne kaltas ponia,kad cia as tiek daug rasau,kas beje cia leidziama,o kiti ne.Del saito atidarymo,tai nera reikalo,nes netiek daug zmoniu,nori tokia liga isgydyti pas ekstrasensus.Ir dar,tikiuosi jeigu jie pasakys,kad insulinas nuodai,tai jus nepatikesite?taip?
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 19:12)
Nieks ne kaltas ponia,kad cia as tiek daug rasau,kas beje cia leidziama,o kiti ne.Del saito atidarymo,tai nera reikalo,nes netiek daug zmoniu,nori tokia liga isgydyti pas ekstrasensus.Ir dar,tikiuosi jeigu jie pasakys,kad insulinas nuodai,tai jus nepatikesite?taip?

na manau kad jums neidomu kuom as tikiu o kuom ne, gerai kad jus kazkuo tikit ("Ir dar,tikiuosi jeigu jie pasakys,kad insulinas nuodai,tai jus nepatikesite?taip?
"). Jums matyt atrodo kad jei jus e-nete, tai galima zmones juodint ir laikyt kazkokiais is ano pasulio atvikusiais.
Sakau jums dar karta: "AS NESIEKIU TIKSLO ISGYDYTI SAVO VAIKO PAS EKSTRASENSUS, doh.gif (jei nesuprantamai issireiskiu, dovanokit). Bukit tolerantiskesne kitu nuomonei, lengviau gyvent bus.
Neduok Dieve jums susidurti gyvenime su sia lyga, esu tikra tokia kategoriska nebutumet
Sekmes gyvenime
Atsakyti