Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau patarimo...

QUOTE(Neverk @ mama,2008 01 27, 22:16)
Saulute77, jūsų manymas yra tiesiog nusikalstamas blink.gif kaip, jūsų nuomone, reikėtų pasikeisti, kad nebesirgti diabetu. Aš matau tik vieną atvejį, tik jokiu būdu to nelinkėčiau nei temos autorei, nei kam kitam.
Atsiprašau, jei kartojuosi, neskaičiau visos temos. Užteko šoko terapijos pirmuose puslapiuose.
O susivokti ir susitaikyti padeda psichologai, dvasininkai, išmokti gyventi su liga - endokrinologai.


kaip gerai mamyte, kad tiek daug visko zinai ir gali paaiskinti, labai tau aciu, zinosiu kaip dabar galvoti ir elgtis
Atsakyti
QUOTE(Saulute77 @ 2008 01 30, 22:13)
kaip gerai mamyte, kad tiek daug visko zinai ir gali paaiskinti, labai tau aciu, zinosiu kaip dabar galvoti ir elgtis


Kaip faina, kai imi ir susitaikai... Džaigiasi psichologai, dvasinikai ir ypač- farmacininkai. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 01 27, 19:50)
tokiu atveju, kokią prasmę turi įkyrus lindimas kažkur ir aiškinimas, kad ji galinti žinanti, bet nesakysiu? tikrai realus atvejis, Vaižgantė pamena kaip viename forume buvo apiberta klausimais, man atrodė juokingai - bet tikrai nesikišau, o kai kurie žmonės ten rimtai ieškojo išeities. Finalas aš didis.gif mokytojas, o jūs nežinote ir tt. finalas -pyktis. ir nesuprasto genijaus sindromas - net kartojuosi. 
antra vertus - tai paprasčiau vadinama rinkodara, kai žmogus iš to gyvena - skleidžia apie savo neva neįtikimas galias, o gal kas ir užkibs... tik nežinau, man regis maustyti žmones bėdoje - nedora, bet tai jau kiekvieno žmogaus sąžinės sprendimas.



o kad tu cia nei is sio nei is to pariniesi ir skleidi negatyvias emocijas - dora???
ar tavo tikslas cia yra pasikalbeti apsikeisti informacija ar kitus parinti ir del to jaustis geresnei?
Bjauru skaityti, eitumet geriau barsciu vyrams virti
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2008 01 30, 23:20)
Kaip faina, kai imi ir susitaikai... Džaigiasi psichologai, dvasinikai ir ypač- farmacininkai.  lotuliukas.gif



ir as lotuliukas.gif
Atsakyti
As manau kad diabeta galima isgydinti arba jy tiesiog apmazinti reikia susirasti gera gyditoja gerai istudijuoti liga jos priezastis tiesiog labai reikia dometis ir taikyti informacija praktiskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liutyte @ 2008 01 31, 00:16)
As manau kad diabeta galima isgydinti arba jy tiesiog apmazinti  reikia susirasti gera gyditoja gerai istudijuoti liga jos priezastis tiesiog labai reikia dometis ir taikyti informacija praktiskai  smile.gif


Matyt, nežinai, kad tradicinė medicina neišgydo diabeto.
Atsakyti
Pasijutau tam tikra prasme tikra krikščione, kai neatmetus ST, pridėjo NT, taip ir čia, senoji tradicinė medicina + šiuolaikiniai pasiekimai tikrai pagydo greičiau:rolleyes:
Atsakyti
ANDZY, is savo patirties galiu pasakyti viena- pabandyk priimti situacija tokia, kokia ji yra. To nevadinciau ligos pripazinimu ir pasidavimu, as tai vadinciau nebegimu nuo saves. Taip galesi padeti savo vaikui. Pabandyk paieskoti priezasties savyje, savo santykiuose su vyru. Liga ar bet kokia bloga situacija neisnyksta tol, kol naikinam pasekmes, o ne priezastis.
Atsakyti
Jau senai yra žinoma, kad diabetas yra nepagydoma liga, todėl manauų, kad reikia tikrai išmokt gyvent su šia liga, ją gerbti ir mylėti, tuomet ir ji bus su jumis geresnė. O nuolatiniai klausimai kodėl man ir už ką, manau, stebuklų nepadarys. Visuomet reikia pamąstyti, kad kitiems žmonėms yra dar sunkiau ir tik pozityvios mintys padeda jiems gyventi. Juk ir sakoma, kad visos ligos nuo nervų, tad būkime laimingi ir išmokime gyventi su tuo ką mums Dievas skyrė wub.gif
Atsakyti
Turekim vilti, daug kas atrode nepagydoma seniau.
Atsakyti
QUOTE(Sparnuota @ 2008 01 31, 14:24)
Jau senai yra žinoma, kad diabetas yra nepagydoma liga, todėl manauų, kad reikia tikrai išmokt gyvent su šia liga, ją gerbti ir mylėti, tuomet ir ji bus su jumis geresnė. O nuolatiniai klausimai kodėl man ir už ką, manau, stebuklų nepadarys. Visuomet reikia pamąstyti, kad kitiems žmonėms yra dar sunkiau ir tik pozityvios mintys padeda jiems gyventi. Juk ir sakoma, kad visos ligos nuo nervų, tad būkime laimingi ir išmokime gyventi su tuo ką mums Dievas skyrė  wub.gif


Sutinku dėl to, kad:
1. Reikia savo ligą gerbti ir net ją pamilti.
2. Nekaltinti savęs.
3. Mąstyti tik pozityviai.
Bet visiškai nesutinku su tuo, kad:
1. Diabetas yra nepagydoma liga.
2. Stebuklų nebūna.
3. Reikia ramintis, kad kitiems žmonėms būna ir blogiau.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 01 31, 15:34)
Sutinku dėl to, kad:
1. Reikia savo ligą gerbti ir net ją pamilti.
2. Nekaltinti savęs.
3. Mąstyti tik pozityviai.
Bet visiškai nesutinku su tuo, kad:
1. Diabetas yra nepagydoma liga.
2. Stebuklų nebūna.
3. Reikia ramintis, kad kitiems žmonėms būna ir blogiau.

O kodėl nesutinki, kad diabetas nepagydoma liga? g.gif labai įdomu... gal teko girdėt kokių išgijimo atveju, labai norėčiau sužinoti, nes pati turiu giminaičių sergančių diabetu.
Atsakyti
QUOTE(Sparnuota @ 2008 01 31, 18:43)
O kodėl nesutinki, kad diabetas nepagydoma liga? g.gif labai įdomu... gal teko girdėt kokių išgijimo atveju, labai norėčiau sužinoti, nes pati turiu giminaičių sergančių diabetu.


Pakartosiu jau nežinia kelintą kartą: nėra neišgydomų ligų- yra tik neišgydomi žmonės.
Esu girdėjus apie pagijimo atvejus.
Atsakyti