Įkraunama...
Įkraunama...

Antakių pešiojimas Vilniuje

Sveikos,

vat norejau paklausti, kur Vilniuje pesiojates antakius, pas kokia kosmetologe einate ir esat patenkintos?kokia kaina?
nes as va nusprendziau pirmakart issipesiot.. apsilankiau antakalnyje Gintares salone. ten man sako - pasirink kas nori kad tave pesiotu, ir pasirinkau kazkokia jauna su graziais antakiais, kuriuos ji pasirodo ne pati pesiojosi... nu ir padare man... uz 10LT - isejau su skirtingais antakiais doh.gif po to karto niekur nebepesiojau, baisu eit nezinant..
Atsakyti
QUOTE(Spra @ 2008 01 26, 14:53)
Sveikos,

vat norejau paklausti, kur Vilniuje pesiojates antakius, pas kokia kosmetologe einate ir esat patenkintos?kokia kaina?
nes as va nusprendziau pirmakart issipesiot.. apsilankiau antakalnyje Gintares salone. ten man sako - pasirink kas nori kad tave pesiotu, ir pasirinkau kazkokia jauna su graziais antakiais, kuriuos ji pasirodo ne pati pesiojosi... nu ir padare man... uz 10LT - isejau su skirtingais antakiais doh.gif  po to karto niekur nebepesiojau, baisu eit nezinant..



As tai net nezinau, ka patart , bet siulau pabandyti paciai smile.gif as nei karto gyvenime nebuvau pas kosmetologe antakiu pesiotis, nuo kokiu 13metu kaip pradejau pati, taip ir iki siol smile.gif visai gi nesudetinga ir forma pasidarai kokia nori ir uzsinori storesniu atsiaugini biski, uzsinori plonu, vel isisirauni juos smile.gif viskas pagal savo, o ne pagal kosmetologes skoni tada buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cocorosie @ 2008 01 26, 20:07)
As tai net nezinau, ka patart , bet siulau pabandyti paciai smile.gif as nei karto gyvenime nebuvau pas kosmetologe antakiu pesiotis, nuo kokiu 13metu kaip pradejau pati, taip ir iki siol smile.gif visai gi nesudetinga ir forma pasidarai kokia nori ir uzsinori storesniu atsiaugini biski, uzsinori plonu, vel isisirauni juos smile.gif viskas pagal savo, o ne pagal kosmetologes skoni tada buna smile.gif


aš pati tik ataugusius plaukelius papešioju, nes vienąkart pati kai nusigrybavau norėdama plonesnių ir kai nuėjau pas kosmetologę, tai jin liepė atsiaugint, nes į šoną buvau nusivažiavus kaip reikiant doh.gif pati dažniausiai pnvz tvarkausi antakius, ir nudažo gerai. Vilniuj einu antaklanyje albertina atrodo vadinasi kirpykla, ten išpešioja visai neblogai, tik nedažiau ten niekad, o kitoj vietoj tai per minutę viską padarė, tai net pusės plaukelių neišrovė unsure.gif
Atsakyti
siaip nebloga kosmetologe, kuri pesioja antakius yra Basanaviciau g. 23 smile.gif
Atsakyti
Aš kelias kosmetologes pakeičiau, kol atradua tą tikrąją, kuri viską padaro thumbup.gif
Atsakyti
Is tiesu su antakiais reikia labai atsargiai,net rekomenduot baisu, o jei blogai netycia... cray.gif Man viena karta greitai prireike tai uzbegau i akropolio SPA pas Agne cia Vilniuje tai tokiu tobulu man per 10 metu niekas dar nebuvo padares clap.gif Taip patiko kad pradejau vaikscioti kas dvi savaites,tik vat pastebejau,kad jie nuo dazymo pradejo reteti verysad.gif Tai dabar tik pries ypatingas progas. Ir dar mano seseriai viena karta ji ne kaip padare ax.gif matyt kas nedirba tas neklysta...
Sekmes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Spra @ 2008 01 26, 14:53)
Sveikos,

vat norejau paklausti, kur Vilniuje pesiojates antakius, pas kokia kosmetologe einate ir esat patenkintos?kokia kaina?
nes as va nusprendziau pirmakart issipesiot.. apsilankiau antakalnyje Gintares salone. ten man sako - pasirink kas nori kad tave pesiotu, ir pasirinkau kazkokia jauna su graziais antakiais, kuriuos ji pasirodo ne pati pesiojosi... nu ir padare man... uz 10LT - isejau su skirtingais antakiais doh.gif  po to karto niekur nebepesiojau, baisu eit nezinant..



Sveikos, mergaites,
esu isbandziusi nemazai kosmetologiu (Vilniuje) ir viebareiksmiskai galiu pasakyti kad gariausiai antakius pesioja (tikslaiu labai grazia forma suteikia) BOMOND gzozio salono meistres-kosmetologes. Jos ir superinius makiazus daro. Patarciau pries einant "atsiauginti", bent 2-3 savaites nepesioti antakiu, jei tai imanoma.... smile.gif
Atsakyti
jkb, Bomond Vln ne vienas... Ar aš klystu?
Taip, irgi ieškau, kas gerai tvarkytų antakius. Aš nemoku pati nei suteikti formos, nei prižiūrėti, be to, - nematau.
Atsakyti
QUOTE(italiana vera @ 2008 02 23, 16:45)
jkb, Bomond Vln ne vienas... Ar aš klystu?
Taip, irgi ieškau, kas gerai tvarkytų antakius. Aš nemoku pati nei suteikti formos, nei prižiūrėti, be  to, - nematau.


Bomond grozio salonas Vilniuje yra tik vienas, esantis Smetonos gatveje. Salia Pramogu banko. Tik uzsirasyti reikia is anksto.
As pati ten antakius "koreguoju" viena karta i du menesius. Nes kai ten suteikia forma, tai po to, ataugusius issipesioti pati sugebu, tik svarbu paciai neliesti tu plaukeliu, kurie auga virsutineje linijoje.
Atsakyti
Aišku, tą žinau, man ir vieta patogi. O ten viena pešiotoja yra? Ar kurią nors ypatingai rekomenduomėt? Ir kiek kainuoja? Smalsu gi. Mano kolegė ten kirptis vaikšto. O aš anksčiau vaikščiojau į Ambasada de la Beaute, bet nusibodo. Manikūrininkę susiradau per rekomendacijas, o antakininkės - ne.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo italiana vera: 23 vasario 2008 - 20:59
As visada stengiuosi nueiti i antakalnyje esancia viena vietele, isikurusia salia kirpyklos, nezinau pavadinimo. Ir dazau antakius, ir ispesioja, pastebejau kad kai nudazo ten, tai laikosi daug ilgiau negu kitur dazyta. Ir ispesioja man graziai ax.gif o jei skubiai reikia tai i CUP'a einu, ten salia sunsation soliariumo yra kirpykla (o gal grozio salonas), tai labai greitai sutvarko antakius, nudazo labai greitai, per pora minuciu. Bet kazkaip man atrodo kad jei taip greit nudazo, tai turbut stipresni dazai ir labiau mano antakiams kenkia..
Atsakyti
QUOTE(italiana vera @ 2008 02 23, 21:58)
Aišku, tą žinau, man ir vieta patogi. O ten viena pešiotoja yra? Ar kurią nors ypatingai rekomenduomėt? Ir kiek kainuoja? Smalsu gi. Mano kolegė ten kirptis vaikšto. O aš anksčiau vaikščiojau į Ambasada de la Beaute, bet nusibodo. Manikūrininkę susiradau per rekomendacijas, o antakininkės - ne.
Ačiū  4u.gif


As vaikstau pas Lena. Ji be to daro superinius vakarinius makiazus. O kerpuosi irgi Bomonde, pas Liuda.
Noreciau taves del manikiurininkes pasiteirauti, nes as geros nepazistu. Gal gali parekomenduoti.
Atsakyti