Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

Tęsiam pasakojimus ir įspūdžius apie tai kaip mes jamam Regitra

sena tema čia

Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padushkele: 26 sausio 2008 - 15:04
Sunkiai man su ta Regitra. Poryt bandysiu antrą kartą nukautuot mirksiukas.gif

Prie to pacio, gal kas zinot kur Kaune kokia vairavimo aikstele pasipraktikuot. Na, is kurios pikti diedai neisvarytu lotuliukas.gif
Atsakyti
O as bandysiu ateinanti treciadieni sturmuoti. Bus jau 3 kartas.
Nu zinokit labai keistai jauciuosi - instuktorius ditirambus man gieda, atseit kokia as gera vairuotoja ir kaip jis manim didziuojasi ir kaip jam su manim vazineti patinka blink.gif
O pabandziau pora vakaru su geru pazistamu po miesta pasivazineti - tai visai nekas. Manes net rankiniu neismoke naudotis, tik su pazistamu pramokau atbula manevruoti ir supratau ka reiskia paciai stabdyti.
Pasirodo tas intruktorius man stipriai padejo pedalus spaudyt... aisku sio to ismoke, bet dabar matau, kad jam laabai malonu su manim leisti laika (ir,aisku, pinigus uztai gauti) doh.gif , o ne mano silpnas vairavimo vietas slifuoti.

Jei ir 3 k neislaikysiu - geriau jau savo pazistamam pinigus uz pamokas mokesiu.
Bet tikiuosi gal pavyks g.gif
Atsakyti
marke, sveikinu 4u.gif gero važinėjimosi victory.gif
Atsakyti
niu ka,as ir jau du sikius neislaikiau.pasirodo ta pati situacija,instruktorius sako nu tu tai tikrai islaikysi is pirmo kart.Taip taip ta pati.Reik parodit ka moku vos is vietos pajudejau nieks nepasako ka daryt,kur pasukt!kaip gerai kai buvo kas uz mane viska padarydavo!
Papildyta:
o kaune pasimokint vairuot galima Jonavos gatvej,uz jutos (policijos)ten dar viena mazesne bet geresne
Atsakyti
Aciu, nors tikiuosi, kad tu aiksteliu man jau nebeprireiks mirksiukas.gif

Pritariu sraigiausiai del to, kad pasivazinejimas ne su instruktorium, o su pazistamu labai daug duoda. Net jei instruktorius ir geras, jis i tave vis tiek ziures kaip i mokini, matys tik tavo pazanga. Tuo tarpu zmogus "is salies" lengviau pamatys (o gal ir atviriau pasakys) ko tau truksta iki gero vairavimo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonne @ 2008 01 26, 19:23)
marke, sveikinu  4u.gif gero važinėjimosi  victory.gif

Aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(scratch-cat @ 2008 01 26, 23:41)
Aciu, nors tikiuosi, kad tu aiksteliu man jau nebeprireiks mirksiukas.gif

Pritariu sraigiausiai del to, kad pasivazinejimas ne su instruktorium, o su pazistamu labai daug duoda. Net jei instruktorius ir geras, jis i tave vis tiek ziures kaip i mokini, matys tik tavo pazanga. Tuo tarpu zmogus "is salies" lengviau pamatys (o gal ir atviriau pasakys) ko tau truksta iki gero vairavimo... smile.gif

Bet instruktoriaus darbas parodyti klaidas ir ismokyti ju nedaryti!!!
As pavyzdziui jauciuosi sugaisusi nemazai laiko ir taip ir neiveikusi savo silpnu vietu - kol nepavazinejau viena, ju taip ir nesupratau. Isivaizduojat iki tol nejauciau, kad pries posukius beveik nestabdau, o sustojusi paleidziu sankaba, neisjungusi 1 begio doh.gif Su instruktorium nei karto nebuvau uzgesusi...O viena net kelis kartus.
Zodziu instruktorius smarkai man ,,padejo" vairuoti ir is to nieko gero
Iki egzamino dar pavazinesiu ,nes sumokejau i prieki,bet jei ir vel neislaikysiu,tikrai su juo nebevazinesiu.
schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiausia @ 2008 01 27, 19:25)
Bet instruktoriaus darbas parodyti klaidas ir ismokyti ju nedaryti!!!
As pavyzdziui jauciuosi sugaisusi nemazai laiko ir taip ir neiveikusi savo silpnu vietu - kol nepavazinejau viena, ju taip ir nesupratau. Isivaizduojat iki tol nejauciau, kad pries posukius beveik nestabdau, o sustojusi paleidziu sankaba, neisjungusi 1 begio  doh.gif  Su instruktorium nei karto nebuvau uzgesusi...O viena  net kelis kartus.
Zodziu instruktorius smarkai man ,,padejo" vairuoti ir is to nieko gero
Iki egzamino dar pavazinesiu ,nes sumokejau i prieki,bet jei ir vel neislaikysiu,tikrai su juo nebevazinesiu.
schmoll.gif


Na cia jau ne kas. mane instruktorius ismoke gana neblogai, bet su kitu zmogum pasivazinejus tikrai jauciusi labiau uztikrinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiausia @ 2008 01 27, 19:25)
Bet instruktoriaus darbas parodyti klaidas ir ismokyti ju nedaryti!!!
As pavyzdziui jauciuosi sugaisusi nemazai laiko ir taip ir neiveikusi savo silpnu vietu - kol nepavazinejau viena, ju taip ir nesupratau. Isivaizduojat iki tol nejauciau, kad pries posukius beveik nestabdau, o sustojusi paleidziu sankaba, neisjungusi 1 begio  doh.gif  Su instruktorium nei karto nebuvau uzgesusi...O viena  net kelis kartus.
Zodziu instruktorius smarkai man ,,padejo" vairuoti ir is to nieko gero
Iki egzamino dar pavazinesiu ,nes sumokejau i prieki,bet jei ir vel neislaikysiu,tikrai su juo nebevazinesiu.
schmoll.gif


na nzn, man tai pamatus, pagrindą ir pabaiga instruktorius davė, o su kitais pavažinėjimas tik žinių įtvirtinimui ax.gif
aš irgi nestabdžiau prieš posūkius, tai vis sakydavo žodžiu, bet kai vistiek nestabdydavau, karta parodė kas bus jei nestabdysiu, tai kai sustojom milimetrofkem nuo tvoros, daugiau nebeskraidžiau posūkiuose thumbup.gif
bent aš tai mokaus tik kai pamatau klaidos rezultatus, nes žodžiai tik pro viena ausi įeina per kitą išeina biggrin.gif
na bet aišku viskas priklauso nuo instruktoriaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiausia @ 2008 01 27, 18:25)
Bet instruktoriaus darbas parodyti klaidas ir ismokyti ju nedaryti!!!
Zodziu instruktorius smarkai man ,,padejo" vairuoti ir is to nieko gero
Iki egzamino dar pavazinesiu ,nes sumokejau i prieki,bet jei ir vel neislaikysiu,tikrai su juo nebevazinesiu.
schmoll.gif

as tai vis patikrinu, ar instruktorius nelaiko koju ant pedalu, ir jauciu kai jis spaudzia. ax.gif ir su instruktoriaus nauju golfu esu uzgesus tik pradzioje, dabar neuzgestu, o su vyro sena masina tai doh.gif doh.gif doh.gif nes jai reikia daugiau gazo paspausti
Atsakyti
QUOTE(Padushkele @ 2008 01 27, 23:38)
na nzn, man tai pamatus, pagrindą ir pabaiga instruktorius davė, o su kitais pavažinėjimas tik žinių įtvirtinimui  ax.gif
aš irgi nestabdžiau prieš posūkius, tai vis sakydavo žodžiu, bet kai vistiek nestabdydavau, karta parodė kas bus jei nestabdysiu, tai kai sustojom milimetrofkem nuo tvoros, daugiau nebeskraidžiau posūkiuose  thumbup.gif
bent aš tai mokaus tik kai pamatau klaidos rezultatus, nes žodžiai tik pro viena ausi įeina per kitą išeina  biggrin.gif
na bet aišku viskas priklauso nuo instruktoriaus  ax.gif

Tai va, o man niekada jokio rezultato nedave paciai pamatyti.
Tik visokeriopus komplimentus zere doh.gif Kaip suprantu , pedalus visuomet siek tiek prilaikydavo...
Nu taip pikta dabar, nes iki neislaikytu egzaminu tikejau, kad viskas OK.
Tai ir nezinau kaip su tuo 3 kartu bus, nes zinau, kad tikrai neblizgu blink.gif
Atsakyti