Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukus kerpu miegančiam

kaip jūs atliekat šias procedūras?pa smus kitaip nesigauna,neleidžia nieko daryt,žirklių šiaip nebijo,bet kirpt neleidžia,o jau gegužę bus 2 metai.ar ilgai taip dar bus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexxxx: 27 sausio 2008 - 00:54
Mano vaikai abu ateina patys ir laukia kol jiems kirpsiu smile.gif (as cia apie nagus). Nes jiems sakau, kad ten vabaliukai gyvena... tai jie bijo smile.gif blush2.gif
Atsakyti
žinoma situacija biggrin.gif mūsų merginai jau du su puse, tai va tik prieš mėnesį pabandžiau nuvesti pas kirpėją, nes miegančiai labai jau kreivai kirpčiukus nukirpdavau - ir mano didžiausiai nuostabai, sėdėjo pas kirpėją puikiausiai smile.gif nagus irgi tik nesenai pradėjo leisti kirpti, kirpdavau miegančiai smile.gif dabar kokį filmuką žiūrint nukerpu smile.gif
Atsakyti
nors mano vaikui jau 12metu, bet gerai prisimenu kiek prisikankinau su naguciais doh.gif is pradziu kirpdavau ne mieganciam tai jis taip kaukdavo lotuliukas.gif kad geda nuo kaimynu budavo, o paskui isigudrinau ir kirpdavau mieganciam tai thumbup.gif atradimas, o iki kiek kirpau taip tai neprisimenu blush2.gif , bet iki kokiu 3 metu tai tikrai, o del plaukuciu tai kirpdavau pati, tai buvo siaubinga irgi kaukdavo lotuliukas.gif , o kirpykloje sededavo kaip ponas lotuliukas.gif , net nesusiraukdavo doh.gif smile.gif
Atsakyti
Na su maniškiu kol kas jokių problemų nėra, leidžiasi nagus apkirpti be jokių staugimų ar rėkimų mirksiukas.gif
Atsakyti
Nagus apkerpu daugmaž ramiai smile.gif . Į kirpyklą pirmą kartą dukrytė kai nuėjo irgi ramiai kaip įkasta sėdėjo tongue.gif , bet po to karto nieko neišeina schmoll.gif malasi trinasi rolleyes.gif . O vakar kaip tik vyruką apkirpinėjom namie savarankiškai lotuliukas.gif tai čia bėda buvo doh.gif reikia pamatyti blink.gif .
Atsakyti
Kol buvo keli mėnesiukai, tai net nesuprasdavo ką ten mamytė daro su tom žirklutėm. Bet va dabar 9 mėnesiukai, tai oi kankinamės doh.gif Taip maždaug du nagus per dieną sugebu nukirpt doh.gif
Atsakyti
Mes iki 3,5 metu kirpom mieganciam, aisku paskutinis kirpimas musu buvo labai nevykes, vaikis gavosi kaip apipesiotas biggrin.gif , vel vedem i kirpykla ir vel tas pats, asaros asaros.
Rugseji vyrai mano susisnabzdejo ir isleke vieni kazkur, gryzo abu aspsikirpe, matyt maziukui laikas jau atejo suvokti, kad nieko baisaus tas kirpimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tafi @ 2008 02 25, 13:57)
Mes iki 3,5 metu kirpom mieganciam, aisku paskutinis kirpimas musu buvo labai nevykes, vaikis gavosi kaip apipesiotas biggrin.gif , vel vedem i kirpykla ir vel tas pats, asaros asaros.
Rugseji vyrai mano susisnabzdejo ir isleke vieni kazkur, gryzo abu aspsikirpe, matyt maziukui laikas jau atejo suvokti, kad nieko baisaus tas kirpimas biggrin.gif

Kerpu pati, kol vaikis maudosi 4u.gif kadangi garbanius, tai nieko nesimato, jei ir blogai nukerpu smile.gif
Atsakyti
Su kirpimu tiek plauku, tiek nagu niekada neturejome rolleyes.gif visada namuose galiukus vis pakerpu, o i kirpykla nueinam tada, kai reikia jau visa galvyte apkirpti rolleyes.gif
Atsakyti
as savajam kerpu per prievarta lotuliukas.gif nagus tai po biski, nenori vyras,bet stipriai laikau ir kerpu, o plaukus va neseniai pabandziau kirpau su skutimo masinele o paliginau su zirklem,ir ka mazius ziurejo teletabisu net nekrutejo lotuliukas.gif visiems atrodo kad vaikas bvuo kirpykloi lotuliukas.gif
Atsakyti
ir aš esu iš tų, kurios kerpa miegančiam doh.gif Manau aš čia viena tokia fool.gif, tai niekam net ir nepasakojau. Jau du su puse metų kai nagučiai pradingsta bemiegant. Kai buvo visai mažiukas, ir plaukučius porą kartų kirpau miegančiam (ir dar plaukai vešlūs kaip tyčia) su žirklėm, vėliau nupirkom kirpimo mašinėlę ir kerpu dabar, o vyras laiko. Truputį ašarų būna, bet... O štai kiek laiko miegančiam nagus karpysiu - nežinau unsure.gif
Atsakyti