Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų žaidimai

http://www.babyroom..../gamesleto.html , gal kas dar ką nors neblogo atrasit mirksiukas.gif
Atsakyti
Idomu paskaityti, nes kai paaugo mazoji jau reikia galvoti kuo uzimti.
Vaikams nuo 1-3m. temele jau gvildename cia
Atsakyti
Sveikos mamos,
vaikystėje šokinėdavau vadinamą "gumytę". Duktė kieme matė kaip vyresnės mergaitės šokinėjo, bet taisyklių nesuprato, o ir darželyje tokių dalykų nematė.
Nupirkau gumytę, surišau ir kieme, auklei padedant, bandžiau paaiškinti, kaip šokinėti - kaip prisimenu iš vaikystės. Kaimynai, turbūt, lūžo jei matė vaizdelį pro langą blink.gif
Gal galite pasiklausti savo dukrų - kokios dabar taisyklės. Kokie "terminai".
Labai padėtumėte - nereikėtų man pasaulio juokinti....
4u.gif
Atsakyti
Tai ar jau nebešokinėja mergaitės "gumytę" g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2005 05 24, 15:17)
Tai ar jau nebešokinėja mergaitės "gumytę" g.gif  g.gif  g.gif


Tai aš ir tikiuosi, kad šokinėjančių mergaičių mamos pasidomės taisyklėmis ir man jas papasakos. Nejaugi teks pačiai į kieme vyresnių vaikų klausinėti blush2.gif sad.gif
Atsakyti
Yra toks dalykas, mano mokinės kiemvieną pertrauką šokinėja, tiksliai nežinau, bet nemanau, kad kas pasikeitė, šokinėja poromos, po vieną ir yra tie patys pirmukai, antrukai ip panašiai. biggrin.gif tai kaimynai gal norėjo prisijungti, tai ir žiūrėjo. thumbup.gif
Atsakyti
Nu žinai, mano patarimas, tai pasėdėti prie šokinėjančių gumytę biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O savai mažei tai parodžiau, tuos vadinamus išoktukus, obuoliukus, tarakonus, piratus, ratus. Tai žvengėm visi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrė @ 2005 06 01, 20:45)
Nu žinai, mano patarimas, tai pasėdėti prie šokinėjančių gumytę biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

O savai mažei tai parodžiau, tuos vadinamus išoktukus, obuoliukus, tarakonus, piratus, ratus. Tai žvengėm visi biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



Aš parodžiau pradžiai "įšokti/iššokti", paaiškinau principą pirmukai/antrukai, išskėstukai/suglaustukai/adatėlės ir t.t. Dar prisiminiau, kad paskui būna "stopikai".
Apie obuoliukus, tarakonus, piratus ir ratus nesu net girdėjusi schmoll.gif
Pati labai mėgau šokinėti vadinamąjį "trikampį" (kur ne poromis, o trejetais, t.y. 6 mergaitės) arba atitinkamai - "kvadratą", jeigu daug (8) mergaitės, o guma tik viena.
Na ir turėjom tokį žaidimą "trys karaliai". Tai tą irgi atsimenu šiek tiek.
Bet dabar šokinėja kažkaip panašiai kaip "tris karalius", bet dar neįsikirtau kaip tiksliai g.gif
Kaip nors "išmoksime" ax.gif abi su dukra...
Atsakyti
Neseniai konsultavausi pas vieną pirmokę. Tai ji kol kas šokinėja keturis aukštus, išskėstukus, suglaustukus ir adatą. O pratimai beveik visi iš "trejetukų" serijos. Dukrai labiausiai patiko "Kis-kis". Bandau paaiskinti smile.gif :apžergia vieną gumą "kis", peršoka apžergti kitą gumą "kis", įšoka i vidurį ir ten šokinėja tris kartus "miau miau miau". Paskui kartoja dar du kartus, po viena mažinant pasišokinėjimų viduje. Tagi, gaunasi eilėraštukas:

Kis kis miau miau miau
Kis kis miau miau
Kis kis miau
Škac

"Škac" iššoka iš gumos.

Uf... ka nors supratote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dina @ 2005 06 06, 22:21)
Neseniai konsultavausi pas vieną pirmokę. Tai ji kol kas šokinėja keturis aukštus, išskėstukus, suglaustukus ir adatą. O pratimai beveik visi iš "trejetukų" serijos. Dukrai labiausiai patiko "Kis-kis". Bandau paaiskinti  smile.gif :apžergia vieną gumą "kis", peršoka apžergti kitą gumą "kis", įšoka i vidurį ir ten šokinėja tris kartus "miau miau miau". Paskui kartoja dar du kartus, po viena mažinant pasišokinėjimų viduje. Tagi, gaunasi eilėraštukas:

Kis kis miau miau miau
Kis kis miau miau
Kis kis miau
Škac

"Škac" iššoka iš gumos.

Uf... ka nors supratote? smile.gif


Ačiū, viską supratau, bandysiu paaiškinti dukrai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 07 birželio 2005 - 08:34
Maniškė jau iš gumų išaugo, bet kai šokinėjo, tai visai kitaip nei aš vaikystėj. Ir auštų mažiau būdavo. Ir šokinėjo visą laiką obuoliukus-trejetukus. Ten panašiai kaip kis kis miau. Tik viens du trys - apžergiant vieną gumą, 1, 2, 3 - peršoka ant kitos, 1, 2, 3 - apžergia abi, 1, 2, 3 - įšoka į vidų gumos. Tuomet iššoka - 1, 2 - ir litanija iš pradžios su dvejetukais, o po to ir su vienetukais.

Aš tai irgi labiausiai trikampį mėgdavau. Bet dabartinės nebežaidžia jau.
Atsakyti
Kaip idomu. Net as uzsinorejau pabandyti ta zaidimuka kis kis ir t.t. smile.gif
Atsakyti