Įkraunama...
Įkraunama...

Dekoratyviniai paršeliai

Sveikutes, gal kas nors auginat dekoratyvini parseli namuose. Idomu butu suzinot apie juos daugiau.
Atsakyti
man tai jie labai thumbup.gif
Atsakyti
Nu sakyčiau, labai neįprastas augintinis Lietuvoje g.gif nesu girdėjus, kas tokį turėtų... bet tikrai būtų įdomu daugiau apie juos sužinoti... ax.gif
Atsakyti
radau skelbimuose, kad priežiūra panaši i šuniukų ar katyčiu- tvarkingi gyvūnėliai- daro į dėžutę arba lauke blink.gif gal greit vietnamo kiaulytės pakeis kates ir šunis ? biggrin.gif laugh.gif žiūriu jos vis labiau populliarėja....
Atsakyti
Gal zinote kur tu parseliu galima isigyti? Ir kokia ju kaina? ax.gif
Atsakyti
apie 60lt.. va čia dirstelėk http://skelbiu.lt/2782052.html
Atsakyti
man tie parsiukai tokie mieli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vandens vezliuke @ 2007 10 27, 12:50)
apie 60lt.. va čia dirstelėk http://skelbiu.lt/2782052.html

kažkaip nelabai tikisi tokia kaina smile.gif Skelbimo to neberodo, bet už 60 Lt gali normalų mažą paršiuką įsiūlyt g.gif
Aš vienu metu domėjausi tokių paršiukų laikymu ir kainomis, tai buvau radusi žmogų laikantį tokius paršiukus ir kiek žinojau mažylius jis už apie 400 Lt. pardavinėjo g.gif
Atsakyti
Kauno zoo sode, kai prisiveise buvo, tai irgi po 60Lt pardavinejo, sita tai tiksliai zinau. Keleta buvo i kazkoki kaima atidave zmonem, galvojo, uzsiaugins ir paskers kaip paprasta kiaule, ale kaimieciam ji labai patiko, sake ir vaikstineja ji laisvai ten po siai dienai biggrin.gif
Atsakyti
Oho, tai dar susigundysiu kiaule už tokią kainą ir tada jau tikrai bus ate santuokai doh.gif lotuliukas.gif Jau ir taip per daug gyvūnų noriu, ir pakankamai jau turiu smile.gif
Atsakyti
Nu, bet jos vis viena isauga i nemaza padara...Bute jau kazi ar ne per anksta su tokiu gyviu butu gyvent biggrin.gif
Atsakyti
kelis menesius jau stebiu ta pati skelbima apie parduodamus vietnamo parselius.
pradzioje ju kaina buvo man regis 300 ar tai 200 gerai nepamenu, o po to leidosi, leidosi ir leidosi. paskutini karta kai buvau uzmetus aki tai buvo 100 lt

o va jus sakot 60. nors skelbimo ir nerodo, vis tik itariu, kad skelbimas buvo tas pats, tik kaina jau net ir iki 60 lt nukritus.. nuotrauka ten vis budavo ta pati...

tai vat stebejau tuos skelbimus ir masciau.. tikrai kazi, koks tas ju laikymas, kokio jie dydzio... jei jau tikrai tokie meiluciai ir issauklejami, kodel niekad negirdejau, kad kas laikytu lietuvoje... (kad jav laiko tai teko girdet) kodel taip parduot ju nesiseka?

vien del to, kad tai KIAULES???? tai butu neteisinga, juk kiaules labai protingi gyvunai...

vis tik butui turbu ne... o namui gal gerai gi?? zodziu jei kas daugiau ko zinot - pasidalinkit smile.gif

tikrai kol kas visai nesiruosiu kiauliuko isigyti, bet is salies jie man patinka ir zinoti apie juos si bei ta kazkodel noris smile.gif
Atsakyti