Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos-nuotakos

smile.gif mes su vyru susituokeme praeitais metais rugsejo 23d thumbup.gif bet priememe tik CS(civiline santuoka) i baznycia nejome,nes kaip tik tais metasi mire mano mama ir as nenorejau,o kodel tai nezinau g.gif blush2.gif o CS priememe tik del gimines ramybes ax.gif
Dabar planuojam baznytine santuoka,bet ir vel........kazkaip su vyru svarstom daryti dideles vestuves,o as net noreciau tuoktis baznycioje tada kai dukrytej butu kokie 4m.
mano pusesere Vokietijoje zenyjosi,tai ju sunui buvo gal 6m.jis jiems prie altoriaus atnese ziedus ,ji vilkejo aukso spalvos suknele,baznycia buvo ispuosta graziai ir viskas buvo thumbup.gif
as ir noreciau tokios baznytines santuokos,bet jauciu pas mus ,
cia LT tai butu kazkas gal net smerktino ar kazkas panasaus schmoll.gif bet man baznytine santuoka reiskia labai daug,gal kartais gerai kai poros neskuba begti i baznycia,o tik priima CS ,nes paskui issiskiria ir kas is to kad pries Dieva pasake TAIP visam,o to nevykdo smile.gif
Labai noreciau suzinoti daugiau jusu nuomoniu,kaip manote ar grazu kai vaikas dalyvauja tevu vestuvese....... g.gif smile.gif aisku as kalbu ne apie tai kaip nueina su liudininkais ir viskas,bet apie normalias vestuves aisku,be baltos sukneles ir rutu vainikeliu..... ax.gif
Atsakyti
As manau,kad cia visai nieko smerktino ar negrazaus mastau.gif
kaip tik man grazu butu,jei kai tekesiu,mano dukryte ar sunelis atnestu musu ziedukus,po visko pabuciuotu,pasveikintu rolleyes.gif

tuokis ir neziurek ka kiti sako wub.gif svarbu tu laiminga ir tavo artimiesiems gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti
bet gi juk cia LT kaimas gi toks ,o dar Anyksciai........ doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif buvau keliems uzsiminusi apie tai tai vadinkime taip isdurnino ir tiek......pasake su vaiku o dar su suknia i baznycia verysad.gif
Atsakyti
Man irgi visai grazu wub.gif ir nekreipk demesio i jokias snekas, jei norit taip tuoktis ir tuokites, o ir balta suknele nemanau, kad butu kas blogo, tik rutu vainikelio aisku jau nesisegciau schmoll.gif

Sekmes Jusu seimynai 4u.gif
Atsakyti
Man irgi be galo grazu, taip kad tik jau nepergyvenk, viskas bus gerai wub.gif Sekmes jums pacios didziausios wub.gif
Atsakyti
man irgi atrodo, kad reikia daryti kaip jums norisi ir nereikia kreipti demesio i kitus schmoll.gif noriu paliketi sekmes jums mirksiukas.gif viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2006 08 12, 14:45)
man irgi atrodo, kad reikia daryti kaip jums norisi ir nereikia kreipti demesio i kitus  schmoll.gif  noriu paliketi sekmes jums  mirksiukas.gif  viskas bus gerai  thumbup.gif



nu yra kaip yra ir nieko čia jau nepakeisi, reikia džiaugtis tuom ka turi , o ne norėti to ko neturi, (kažkaip taip g.gif ) tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(atne777 @ 2006 08 12, 19:33)
nu yra kaip yra ir nieko čia jau nepakeisi, reikia džiaugtis tuom ka turi , o ne norėti to ko neturi, (kažkaip taip g.gif ) tongue.gif

Nepyk bet nesupratau tavo minties g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif blush2.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(madlena @ 2006 08 12, 19:54)
Nepyk bet nesupratau tavo minties g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  blush2.gif  blink.gif



turiu omenyje , kad esame linkę gyventi žiūrėdami į kitus , ir gyventi pagal kitų nuomones..gal dabar biški aiškiau???????????????? blink.gif blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atne777: 12 rugpjūčio 2006 - 20:37
pritariu del to kad tuoktis geriau po vaikelio gimimo. Aisku yra ivairiu issimtiniu atveju.
Atsakyti
Tavo vietoje kaip tik taip ir daryciau, bet gal suknele rinkciausi ne balta... Gal kokia kremine, karameline ar net ryskene...
O dukrytei gal pakaktu ir kokiu triju metuku, nereikia laukti ilgiau smile.gif
Atsakyti
As tai nematau nieko smerktino ar negrazaus, kad vaikas dalyvautu tevu vestuvese. AS irgi sau sakiau,jeigu kartais pastociau dar nesusituokus, tai vestuves kelciau, tik po vaikelio gimimo...kai jis paaugtu. Nesmerkiu ir tu poru,kurios tuokiasi kai pastoja...bet as taip nenoreciau...

Todel nepergyvenk ka sako kiti, svarbu tau yra gerai, tu zinai,kad busi laiminga... O tai svarbiausia mirksiukas.gif
Atsakyti