Įkraunama...
Įkraunama...

Pediatrai Mažeikiuose.

Sveikutės,

norėčiau išgirsti jūsų nuomonių apie vaikų gydytojus Mažeikiuose 4u.gif pasirinkom grižę iš ligoninės A.Lasinkienę, bet dabar galvoju, kad ne tą... schmoll.gif norėčiau pakeisti 4u.gif
ką galėtumėte pasakyti apie V.Indrašienę? kažkaip link jos traukia, girdėjau, kad gera gydytoja (deja, jau po to, kai pasirinkom dabartinę ax.gif )

Apskritai, pasidalinkite savo nuomonėmis apie gerus ir nelabai gerus vaikų gydytojus mūsų mieste 4u.gif
Gal dar kam nors pravers ši informacija pasirenkant vaikučio gydytoją 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katė: 30 sausio 2008 - 13:35
NA mes irgi lankomės pas gyd. Lasinskienę, bet kadangi abu pipirai daug neserga (tfu, tfu, tfu) unsure.gif tai ir nesiskaundžiam ja ax.gif
nors buvo atvejis, kai mūsų gydytoją pavadavo gyd. Sperauskienė, tai mano mažajam 6mėn buvo išrašius vaistus nuo slogos, nu ji mums buvo jau įsisenėjusi, tinkančius vaikams nuo 6metų doh.gif doh.gif doh.gif
tai vaistininkė, kai pasakiau kiek vaikiui laiko net nepardavė man jų schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myma: 30 sausio 2008 - 13:42
QUOTE(jurga32 @ 2008 01 30, 14:08)
Kai geriau pagalvoji iš tikrųjų toks gyvenimas  doh.gif g.gif

Mes lankomės pas V. Indrašienę. Irgi daug nesergam, bet ji man patinka. Kartais labai jau terminais kalba, bet aš visad perklausiu, kas ten per daiktas ir su kuom valgomas biggrin.gif Nu jeigu man kas neaišku, visad patars. Galiu bet kada skambint telefonu.(tokių atvejų buvo mažai) Net po 21 val vakaro(o tokiu metu aš neskambinu niekad niekam), kai paskambinau žliumbianti ištikus nelaimei, išklausė ir patarė. Niekada negirdėjau blogo žodžio. 4u.gif
Atsakyti
Tai, kad mamos Lasinskienę labai skaičiau gyrė g.gif Nėštukių forume. O mes pas Indrašienę. Nesiskundžiam, thumbup.gif Bet retai irgi lankomės. vis tos pačios ligos, tai vis pasakoja tą patį mirksiukas.gif Daug vaikų pas ją. Sesutė faina, visad pakalbina thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Geisvilė @ 2008 01 30, 14:48)
Mes lankomės pas V. Indrašienę. Irgi daug nesergam, bet ji man patinka. Kartais labai jau terminais kalba, bet aš visad perklausiu, kas ten per daiktas ir su kuom valgomas biggrin.gif Nu jeigu man kas neaišku, visad patars. Galiu bet kada skambint telefonu.(tokių atvejų buvo mažai) Net po 21 val vakaro(o tokiu metu aš neskambinu niekad niekam), kai paskambinau žliumbianti ištikus nelaimei, išklausė ir patarė. Niekada negirdėjau blogo žodžio. 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes lankomės pas V. Bielskytę thumbup.gif . Mums ji labai labai thumbup.gif , ir kai sergam, ir kai nesergam. Visada išklausys telefonu, pakonsultuos, patars. Ir sesutė jos labai faina thumbup.gif , pas Gustytę kasdien 2 savaites važinėjosi, patarinėjo, ką daryt, kad gelta greičiau praeitų (mums ji labai stipri buvo ir ilgokai laikėsi). Ir darė gydytoja mums vidaus organų echoskopiją, kad įsitikintų, jog ilga gelta nieko blogo nepaliko thumbup.gif . Niekada be reikalo nėra išrašius antibų schmoll.gif . Vaistukų dozę visada skaičiuoja konkrečiai pagal vaiko svorį, o ne amžių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisteba: 30 sausio 2008 - 14:24
Sveikos,

mes lankomės pas Indrašienę, man ji labai gera, visada atsakys, jei ko paklausi...Ačiū D...jog lankomės tik kai reikia skiepytis, bet kai sirgom nesu vedusi į polikliniką, visada ji pas mane ateina į namus(žinoma skolinga niekada nelieku), o po sirgimo Indrašienė arba paskambina arba net ateina į namus apžiūrėti Aistę po ligos...Vienu žodžiu kol kas esu patenkinta... thumbup.gif
Atsakyti
mūsų gydytoja Šeškaitienė, nei ji, nei jos sesutė man nelabai, bet savo darbą atlieka
Atsakyti
QUOTE(aisteba @ 2008 01 30, 15:23)
Mes lankomės pas V. Bielskytę thumbup.gif . Mums ji labai labai thumbup.gif , ir kai sergam, ir kai nesergam. Visada išklausys telefonu, pakonsultuos, patars. Ir sesutė jos labai faina thumbup.gif , pas Gustytę kasdien 2 savaites važinėjosi, patarinėjo, ką daryt, kad gelta greičiau praeitų (mums ji labai stipri buvo ir ilgokai laikėsi). Ir darė gydytoja mums vidaus organų echoskopiją, kad įsitikintų, jog ilga gelta nieko blogo nepaliko thumbup.gif . Niekada be reikalo nėra išrašius antibų schmoll.gif . Vaistukų dozę visada skaičiuoja konkrečiai pagal vaiko svorį, o ne amžių.


kuriame ji sveikatos centre dirba? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Betukas @ 2008 01 30, 14:59)
Tai, kad mamos Lasinskienę labai skaičiau gyrė g.gif Nėštukių forume.


mes kol kas, ačiū Dievui, irgi dar rimtai nesirgome, bet kad ir dėl paprasčiausių dalykų A.Lasisnkienė nesuteikia laiku informacijos (bent jau man taip atsitiko). Turi pats viską žinoti ir laiku paklausti, priminti, jei ne - tai ir negausi. Kaip pvz. sužinojau, kad vaikutį iki 3 mėn turi apžiūrėti profilaktiškai chirurgas. Vakar buvom pas ją, paskyrė kito apsilankymo datą (tada jau dukrytei bus 3 mėn.), bet apie chirurgą nė žodžio schmoll.gif Atsitiktinai kitas gydytojas mums pasakė, kad UAB Sveikata šeimai (čia mes lankomės) samdo chirurgą ir pagal kažkokį valdžios nutarimą vaikučio gydytoja turi pasirūpinti, kad vaikutis iki 3 mėn. būtinai būtų apžiūrėtas chirurgo. Deja deja...A.Lasinskienė galbūt taupo UAB Sveikata šeimai pinigėlius cool.gif
Kai pacientas daugiau žino už gydytoją tada jau negerai, sakė mums vienas gydytojas biggrin.gif
Kitas dalykas dėl apsilankymo pas neurologę. Kai paklausiau ar nereikia profilaktiškai, visgi anksčiau gimęs vaikutis, sako reikia - davė siuntimą. Nebūčiau paklaususi, nebūtų nieko ir sakiusi doh.gif
Negi aš pati turiu žinoti, kada koks gydytojas turi laikas nuo laiko apžiūrėti mano vaikutį, kada atlikti tyrimus ir t.t. Tam juk ir yra pediatrai, kad jie tuo pasirūpintų. Aš tik galiu jiem papasakoti, kaip mano vaikutis jaučiasi, ką moka, ko nemoka ar kreiptis pas juos jei vaikutis sunegalavo ar iškilo kokių neaiškumų. O toliau jau pediatro darbas prasideda...jei pačios viską žinotume ir tų pediatrų nereiktų biggrin.gif kadangi nežinome, todėl ir ieškome geriausio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katė: 30 sausio 2008 - 16:17
Nu nežinau nežinau, man tokiu problemų nebuvo g.gif
visus siuntimus kur reikėjo gavau ir neprašius ir neklausus schmoll.gif
prieš kiekvieną pasiskiepyjimą, sesutė parašo sms ax.gif
Atsakyti
QUOTE(myma @ 2008 01 30, 17:21)
Nu nežinau nežinau, man tokiu problemų nebuvo  g.gif
visus siuntimus kur reikėjo gavau ir neprašius ir neklausus  schmoll.gif
prieš kiekvieną pasiskiepyjimą, sesutė parašo sms  ax.gif


mus vakar skiepijo, bet sms negavome schmoll.gif pati turėjau prisiminti, kurią dieną buvo sakyta... Bet tai ne bėda, tai nėra svarbiausi man dalykai. Svarbiau, kad laiku viską pastebėtų ir padarytų kas priklauso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katė: 30 sausio 2008 - 16:23
nu va, bėda su gydytojais. mum būtinai jau liepė pasirinkt doh.gif
visada galvojau apie gydytoją Želvienę, bet pasirodo, ji pas mus nebedirba.
tai kol kas esu šiokioj tokioj paniekoj. tik Bielskytę visiškai atmetusi
Atsakyti
O mes pas V. Sperauskienę lankomės,uab sveikata šeimai. Labai nesergam, einam tik kas mėn, bet šeip nieko ji mum,visai patinka. Ir pas chirurgą siuntė,ir pas neurologę, kai ateinam skiepija kaip priklauso,nieko neklausia ir nieko nereik mum atsimint,pataria kas dėl maistelio ir pan. Nu tik karts dėl atėjimo pabamba,nžn ar man čia vienai,pastoviai liepia ateit anksti ryte kad tipo nebūtų žmonių,nu suprantu,jei nesergam o čia per dieną ligonių visokių tai galim ir užsikrėst, bet aš be mašinos kur čia žiemą plaksis su vežimu tamsoj,o dar ir miega manasis tokiu laiku, atsikelia pavalgyt kokią pusę 7 ir vėl parpia, tai ką man jį vėl pusę 8 tampyt,žadint ir į polikliniką bogint.O kartą atėjau 12 val, o ji dirbo iki 13 val, pačios nebuvo, išlėkus kažkur, pralaukėm gal 15 min, gryžo,tai vėl bambėdama,nes leliukų prisirinko, sako uždarysim duris 12 val tai ir žinosit, nu galvoju ką aš žinau pati kažkur vaikšto, ir be to turi dirbt iki 13 val prie ko čia 12 uždaryt??? g.gif nu bet šeip visumoj nieko tokia, gan maloni, rūpinasi, klausia, pataria. Ypač va kai su vyru nuėjom, tai nors prie širdies dėk. lotuliukas.gif prsisibijo jos tų vyrų ar kaip lotuliukas.gif
Atsakyti