Įkraunama...
Įkraunama...

Mozarelos sūris

Mamytės ir būsimos mamytės,
gal pasiūlytumėte kokių receptukų su mozarelos sūriu?
Aš tai darau tokią užkandėlę: Supjaustau riekutėm pomidorus, supjaustau reikutėm plonom mozarelos kamuoliukus, tada juos uždedu ant pomidorų riekučių (ant riekutės pomidoro vieną riekutę mozarelos), pabarstau druskyte ir baziliku. Labai skani ir lengva užkandėlė. Kas žinote, pasidalinkite idėjomis. Ačiū.
Atsakyti
o mes darome labai paprastas saloteles.
kubeliais supjaustyti pomidorus ir mozarelos suri. sudeti i inda ir ipylti, sojos, acto ir iberti pipiriuku.
niam niam drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš labai panašiai darau kaip Burbulytis, tik Mozarelą perku su prieskoniais. Ant pomidoro riekelės uždedu Mozarelos su prieskoniais riekelę ir niam niam kaip skanu thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai darau tokia paprastą misrainytę:
Pomidorus supjaustau kubeliais, alyvuoges juodas pjaustau per pusę, mozzarela irgi pjaustau kubeliais ir dedu majonezo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anka: 04 balandžio 2005 - 20:20
o as kartais perku italishka tamsesne duonele, ant jos dedu pimidoro ir mocarelos riekele - i orkaite kol perkais ir baziliku pabarsciusi skanauju. Dar galima kreveciu deti po suriu arba kokio kumpelio.
Atsakyti
nu va isduosiu ir as savo vituves paslaptys,gal kam patiks. Tai issiverdi spageti ar kokiu kitu makaronu isverdi desreles o prie viso to pasidarai misraine.Ji daroma tai.Pomidora susipjaustai nedideliais gabaliukais ,tada Mocarela panasiai susipjaustai ,smulkai svoguno nedaug, tada ziupsnelis aliejaus kad nebutu per riebu,truputi druskos ir citrinos sultciu ispaudi i salotas,tada viska ismaisai.Skanaus
Atsakyti
aš dariau spageti su rama crem bonjur ir mozarelos sūriu, taip pat bandžiau pamidorus su sūriu ir baziliku, visai skanu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dowilia: 06 birželio 2006 - 15:25
As tai ir taip darau uzkandele,riekute surio,riekute pomidoro ir lapelis nedziovinto baziliko,apslakstyti reikia raudonu balzamiku,valgau su pasildyta prancuziska duona. thumbup.gif
Atsakyti
gal mano receptukas labiau tiktu i skyreli kur kalbama apie surio pirstelius ar ka panasiaus, bet pagrindinis ingredientas mozarella suris.
tagi:
suri supjaustau plonomis riekelemis, pavolioju kiausinyje, po to dziuveseliuose( ta pati kartoju kelis kartus), ir verdu gerai ikaitintame aliejuje.
labai skanu, tik nereik pamirsti, druskos i kiausini ir dziuveselius iberti.
padazas tinka stai toks: smulkiai pjaustytas poras, ir mairinuotas agurkas(laaabai smulkiai pjaustytas). laselis citrinu sulciu, laselis vandens, ir vos keciupo(beveik laselis).
prasom, skanaus. 4u.gif
Atsakyti
o as gaminu tokias salotas:
mozzarella supjaustau smulkiais apie 1-2 cm kubeliais, smulkiai supjaustau ir pomidora, nuplautus kinisku kopustu lapus plesau ir maisau su mozzarella, uzpilu slakeli alyvuogiu aliejaus (koki sauksteli, labai nedaug), barstau baziliko, truputi druskos ir viska gerai ismaisau. valgau su juoda duona. mano vyrui tokios salotos labai patinka, kemsa net ausys linksi! thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
labiausiai musu seimyna megsta karstus sumustinius su mocarela. receptas cia
Atsakyti
na as irgi labai megstu mocarela su pomidorais tik dar padarau toki prieskoniu misinuka:
prieskoniai salotoms 1000 salu + prieskoniai italiskoms salotoms + dziovinti krapai + druska + aliejus. labai tinka tam italiskam patiekalui!
Atsakyti