Įkraunama...
Įkraunama...

Silpni leliuko judesiukai

man 25 savaite, pradejau jausti silpnesnius vaiko judiesiukus ir reciau. Ar tai normalu? Labai jaudinosi, nes bijau, kad gal jam kas nors blogai... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bussinkka @ 2008 01 30, 19:50)
man 25 savaite, pradejau jausti silpnesnius vaiko judiesiukus ir reciau. Ar tai normalu? Labai jaudinosi,  nes bijau, kad gal jam kas nors blogai... verysad.gif

Sveikute 4u.gif Aš tikrai patarčiau nieko nelaukus vykti į ligoninę,pažiūrės echoskopu ir suteiks kitą pqgalbą,jei tikrai bus reikalinga
Atsakyti
o kiek jau laiko jauti susilpnejusius judesius? bet siaip tikrai, geriau nerizikuot ir nuvaziuot pasidaryt echo. unsure.gif
Atsakyti
mano maziukas is vis keistai visada judedavo- gali savaite spardytis, vartytis, o paskui kelias dienas ramu , judesiukai silpni arba puse dienos visiskai nejauciu. galvodavau gal kas negerai ir lekdavau i ligonine, kad paziuretu ar viskas gerai g.gif taip jau 3 kartus teko padaryti . nu ir ka- nulekiu issigandus, paziuri tonus, echoskopija padaro ir pasirodo viskas gerai doh.gif taip kad nereikia issigasti mirksiukas.gif bet jei neramu nulek i ligonine , nepakenks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo idomu: 30 sausio 2008 - 20:02
Nuo vakar dienos pradejau jausti silpnesnius judesius verysad.gif
Atsakyti
Kai tiek savaičių - nepatarčiau labai pergyventi - mažiukas dar labai sukaliojasi pilve - gal kur "nuplaukė" mirksiukas.gif
Atsakyti
As tavo atveju vaziuociau i ligonine kad pasiziuretu daktarai: na maza kas.. geriau jau issitikinti kad viskas ok ir buti ramiai.
Atsakyti
Pirmiausia, dziaukis, kad apskritai juos jauti. Priezastys gali buti, kad leliukas ilsisi, ypac jei tu aktyvia veikla uzsiiminejai pastarasias dienas, arba pakeite pozicija, pvz. nusisuko. Mano leliukas savo nejudejimais mane gasdino daugybe kartu. Net lekiau i ligonine. Liepe atsipalaiduoti, ilsetis, nepervargti. Tai maziukas ir vel atgijo bigsmile.gif Bet jis pas mane apskritai, pora dienu aktyvus, pora ramus, svarbiausia kad jaustum judeselius kartas nuo karto. Aisku pasitikrinti pas daktara niekada nepamaisys, bet panikuoti kol kas neverta.
Atsakyti
na man taip pat buvo,kai pasake gine jog neranda sirdeles su stetoskopu. tai grizau namo,nei ka valgiau,pergyvenau,o gal nebegyvas? o gal kas blogai? nebeistveriau,nuvaziavau i ligonine,atrado toniukus,sako viskas lb gerai ir dar begulint prie aparatu kai gavau spyri biggrin.gif tiesiog jei pati blogai jautiesi,tai gal ir maziukas blogai jauciasi? juk jis jaucia visas tavo emocijas. verciau atsigulk ramiai,isgerk arbatos ir prades judeti,pamatysi wub.gif venk stresu,konfliktu mirksiukas.gif

man ir db kartais nejudrus buna,turbut tinginuka turesiu biggrin.gif o kartais duodasi kaip isprotejes,cia nuo vaikelio padeties priklauso,gal pakeite ja ir del to maziau jauciasi g.gif
Atsakyti
mums su maziuku jau 8mesiukai ir mano maziukas labai nedaug juda labai neramu o ka jau sneket kai guliu ant kairio ar antdesnio sono isvis ramus ,bet kai guliu ant nugaros tada duodasi kaip reikian tai pradedu glostiti ir jis man atsako 4u.gif galjam tiesiog nepatinka kai ant sono guliu? g.gif
Papildyta:
gal reiktu sunerimti ir pas daktare lekt?
Atsakyti
Robertukas, siunciu tau nuoroda del vaiko judesiu skaiciavimo, rasi aprasyma kaip skaiciuoti ir kiek judesiu yra normalu, gal pades nusiraminti... 4u.gif
http://www.supermama...?showtopic=5178
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo det: 14 birželio 2008 - 14:33
mano mazhes judesiukuose ishvis sunku atrasti bet kokia sistema. kazhkais juda daug ir stipriai, kartais mazhai ir silpnai. kartais rytais, kartais vakarais. kartais kai guliu ant nugaros, kartais, kai ant shonu, kartais sedint. zhodzhiu - nesuprasi. kazhkaip nepergyvenu jei ir nepajauchiu2-3 valandas nieko. jai gi pailseti irgi reikia:) gydytojas sako, kad ji pas mane labai gerai istaisius, tai neturechiau panikuoti jei nesiduos kaip ishprotejusi:)jei nepajauschiau ne judesio visa diena, tai tikrai vakare varychiau i ligonine, bet, achiu dievui, taip dar nebuvo.
Atsakyti