Įkraunama...
Įkraunama...

Korseto siuvimas

Sveikos mielosios. Kadangi esu naujokė, tai nelabai ką čia susigaudau. Bandžiau peržvelgti visą Rankdarbių forumą, tai nelabai kas gavosi, o paieška meta klaidą cry.gif
Baisiai reikalinga korseto iškarpa ir jei kuri esat siuvusi, tai visi patarimai, kiek tik įmanoma. Bandysiu pati pasisiūti. Artėja draugo tėvų sidabrinių vestuvių balius ir reikia pasipuošti... Tai ir stengiuosi iš paskutiniųjų.
P.S. Tai nėra mano pirmas siuvinys, tai tikiuosi, kad pavyks blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 20 balandžio 2013 - 23:04
Kiek žinau korsetams reikalingi tokie kaip ir lankeliai, kur būna įsiūti vertikaliai krūtų vietoje nuo viršaus iki apačios du, kad išlaikytų standžią formą. Vat su jais ir problemos, nes nėra pirkti, sakė tik urmu vežas siuvyklos. O jei nenori tokio standaus, kaip būna vestuvinėse suknelėse ar pirktiniuose korsetuose, gal jie nebūtini net, net nežinau smile.gif
Atsakyti
Aiškuma. Na va, po truputį informacija plaukia... Kad ir po vidurnakčio... thumbup.gif
Aš tai jau einu miegoti ir labai laukiu kuo daugiau patarimų. Visoms labanakt ir iki saulėto ryt ryto!!!
Atsakyti
ivairiu korsetu iskarpu gali rasti burda zurnaluose, ten yra ir visi paaiskinimai
Atsakyti
Nežinau kokiame mieste reikia, bet jeigu man nesivaidena, tai kažkokių panašių dalykėlių (tokių lankelių), man atrodo, esu mačiusi Kaune, Laisvės al. pradžioje, netoli Grand cafe, kur yra audinių ir siuvimo reikmenų parduotuvėlė (tos pačios durys į Tauro parduotuvę).Paprasčiau turbūt būtų jiems paskambint ir pasiteiraut.
Kitas būdas - eiti į padėvėtų drabužių parduotuvę, nusipirkti seną tikrą gorsetą ir išardyti. Turėtų būti pigiau smile.gif
Atsakyti
Gaila, bet esu iš Vilniaus unsure.gif Ta prasme, gaila ne to, kad esu š Vilniaus, bet kad ta parduotuvė už 100 km biggrin.gif
O korsetą siuvuosi ne dėl didelės kainos... Gal šiek tiek ir tai turi įtakos, bet siuvimas - man yra malonumas. Galvoju, kad kada nors reikia pabandyti pasisiūti ne tik kelnes ar suknelę, bet ir kažką sudėtingesnio rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knoopke: 02 balandžio 2005 - 22:07
QUOTE(Knoopke @ 2005 04 02, 23:04)
Gaila, bet esu iš Vilniaus  unsure.gif
O korsetą siuvuosi ne dėl didelės kainos... Gal šiek tiek ir tai turi įtakos, bet siuvimas - man yra malonumas. Galvoju, kad kada nors reikia pabandyti pasisiūti ne tik kelnes ar suknelę, bet ir kažką sudėtingesnio  rolleyes.gif

Na, aš turėjau galvoj, kad tikriausiai pigiau (ir paprasčiau) bus tuos lankelius nusipirkt padėvėtų drabužių parduotuvėj rolleyes.gif
Atsakyti
Gal tu lankeliu net neprireiks blush2.gif Žiūrėsim...
Atsakyti
QUOTE(Knoopke @ 2005 04 02, 23:25)
Gal tu lankeliu net neprireiks  blush2.gif Žiūrėsim...

Na, bet kuriuo atveju, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
g.gif Tikrai viską gali rasti burdos žurnaluose,siuvu pati jau 15 metų,savamokslė,tačiau būtent tuose žurnaluose randu viską,ką reikia:iškarpas(tikrai labai geros),pamokymus ir visa kita.Jei gerai pavartytum krūvas burdų,gal rastum naujų minčių,juk yra ten gale toks skyrelis,kur šventiniai,baliniai ir šiaip liuks modeliai. smile.gif
Dabar kaip tik žvilgtelėjau į 2002,liepos numerį-yra net 2,bet esu mačiusi ir naujesniuose.Dar ,jei žiūrėsi burdose,tai didelė tikimybė tuose numeriuose,kur skirti naujiems metams. smile.gif
Atsakyti
[Aš taip pat siuvėja savamokslė, siuvuosi pati visus šventinius rūbus, netgi vestuvinę suknelę pati siuvausi, ir kaip tik naudojau tuos lankelius, dar jie kitaip vadinami kauliukais, jų yra ir Vilniuje, Ibrahime, II a. yra tokia siuvimo priedų parduotuvė.
Iš padėvėtų nepirkčiau, juk daug vargo ardyti, ko aš labai nemėgstu, ir ten gi gali neatitikti ilgio kokio reikia, o del iškarpu ir aš turiu senų burdu kur yra tų korsetų iškarpų
Atsakyti

Laba, aš esu siuvusi keliatą gorsetų, tai patarčiau korsetą kirpti iš įstrižos medžiagos, gražiau priglunda, jei nori labai standaus, tada reikia paklijuoti. Gorsetą geriau siūti dvigubą, t.y. dėti medžiagą iš abiejų pusių, galima iš vidinės pusės dėti ir pamušalą. O tarp siūlių verti kastikėlį, tik nedėk storo kastikėlio (taip vadinasi ta juostelė suteikianti standumo) , o plonų turėtų būti kiekvienoje audinių parduotuvėje, jie nėra labai brangūs, 1m. kainuoja apie 2-3lt. Sėkmės...
Atsakyti