Įkraunama...
Įkraunama...

Štai ir aš---Laurynas

Vasaros galas o mes su draugais prie ežeru,savijauta ne kokia labai prastai jaučiuosi,kas čia dabar?Po kelių dienų sužinau as -laukiuosi,,,Gimdyti terminas balandžio mėnesį,tad džiaugiuosi ir laukiu,kada jis pas mus ateis.Balandžio mėnuo vyras namie tvarko visa kanalizacija-keičia vamzdžius,o aš jam palaikau kompanija savo šnekom lotuliukas.gif .Sekmadienis vakaras vyras nuėjo miegoti o aš kaip visuomet žiuriu telika ilgai ilgai,ir štai tik pasijudinau ir jaučiu kad aš šlapia,,,sėdžiu,nejudu,ir nežinau ką daryt?Tyliai ramiai pajudinu vyra ir jam sakau --nubėgo vandenys----vyras iš miegų pašokęs lekia i vonia žiureti kur ir kokie nubego vandenys------as juokiuosi ir drauge verkiu-nes bijau verysad.gif,bijau gimdyti,,,,
Susitvarkau,apsiprausiu ir vyras mane veža į ligoninę,,,Naktis,,,Tamsu,,,Skambiname i gimdymo duris atidaro jauna,simpatiška akušerė,ji mus labai maloniai priima.Apžiuri.Ir sako vyrui važiuoti namo o man i palata nes be ryto nieko nebus aš nepagimdysiu.Lieku viena,su savo mažiuku ir vis mąstau kada?
Visa diena leidžia skątinamus vaistus nes niekaip niekaip neatsidarinėja kakliukas,,,oi jau pradedu vakarop jausti skausmus-oi jie nepakeliami doh.gif ...Mane pradeda pykinti,na jau veda i gimdykla nes sako jau jau jis beldziasi pas jus....Džiaugiuosi,,,,Vyras stovi uz manes,glosto plaukus ir deda deguonies kauke,aš ja plėšiu nuo savęs,o vyras tik šnibžda-KANTRYBĖS,PASISTENK,TU JUK STIPRI.
Na jau keleta kartu rėkiu kad nepagimdysiu,bet šaunuole mūsu akušerė,ji tokia tvirta ir rami buvo man tik jėgu ji suteikė kad aš pagimdysiu ir man nėra kitos išeities tik gimdyti mirksiukas.gif
Štai girdžiu žodžius matau galvute ir girdžiu kai man akušerė liepia- nu paskutinį kart -STUMK,stumiu kiek turiu jėgu ir štai verkimas-verkiu ir aš,o su mumis verkia ir tėtis wub.gif
Gimėme sveiki,atsipučiam--- sveiki.
Labai didelis ačiu akušerei Dalytei už jos toki padrąsinima ir palaikyma....
Štai ir aš----Laurynas.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangausvaivorykste: 01 vasario 2008 - 15:03
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 02 01, 14:47)
Vasaros galas o mes su draugais prie ežeru,savijauta ne kokia labai prastai jaučiuosi,kas čia dabar?Po kelių dienų sužinau as -laukiuosi,,,Gimdyti terminas balandžio

O tai kur istorija??????????
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Panasu, kad mamyte nezino, kas isvis ta gimdymo istorija
Atsakyti
Na kiek matau ji raso ,tai gal cia buvo tik yzanga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zamke @ 2008 02 01, 12:54)
Panasu, kad mamyte nezino, kas isvis ta gimdymo istorija

Na panasu kad zinau kas yra gimdymo istorija,,,o cia buvo mano maziuko iskresta sunybe,palikau kompa o ateinu ir se tau kas padaryt tik keleta sakiniu parasytu o jau nauja tema lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nepykite kad taip gavosi blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 02 01, 15:06)
Na panasu kad zinau kas yra gimdymo istorija,,,o cia buvo mano maziuko iskresta sunybe,palikau kompa o ateinu ir se tau kas padaryt tik keleta sakiniu parasytu o jau nauja tema lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nepykite kad taip gavosi blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Tigi istrink sita tema ir sukurk nauja mirksiukas.gif,tik istorija perkopik mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seksimeske: 01 vasario 2008 - 15:08
Kaip ja istrinti?
Atsakyti
Dabar kai skaitysi ka parasiau ,kairej apacioi turi but istrinti tema ,paspausk ir istrinsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(seksimeske @ 2008 02 01, 13:16)
Dabar kai skaitysi ka parasiau ,kairej apacioi turi but istrinti tema ,paspausk ir istrinsi  mirksiukas.gif

Nera pas mane tokiu zodziu istrinti tema ai lai buna ka padarysi jei jau taip gavosi lai taip ir lieka blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 02 01, 16:28)
Nera pas mane tokiu zodziu istrinti tema ai lai buna ka padarysi jei jau taip gavosi lai taip ir lieka blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Atsiprasau, maniau kad jau cia ir viskas doh.gif lotuliukas.gif

Grazi istorija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zamke @ 2008 02 01, 13:41)
Atsiprasau, maniau kad jau cia ir viskas doh.gif  lotuliukas.gif

Grazi istorija thumbup.gif

Neatsiprasinek nereikia as tave puikiai suprantu mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti