Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakėlė apie bitę, saulę ir truputį - mėnulį

Uzsirašiau šią pasakėlę sau, kad nepamirščiau, nes mano dukrelei ji kaip kasdienė duona. net jei skaitom kokias kitas, visada paskutinę turiu sekti šią...

Pasakėlė gimė tada, kai labai svajojau, kad dukrytė išmoktų užmigti pati... biggrin.gif


Pasakėlė apie bitę ir saulę ir jomis besirūpinantį mėnulį

Vieną kartą gyveno maža maža bitutė, kuri labai mylėjo saulę. Vieną rytą bitė klausia saulės:
- Saule saulute, ar užauginsi man gėlę?
- Žinoma, bitute, skrisk į pievą ir paieškok.
Ir bitė išskrido. Skrenda per vieną pievą – neranda, skrenda per antrą – neranda, skrenda per trečią – o ten jau iš tolo gelytė moja lapeliais ir kviečia:
- Skrisk pas mane bitute, aš turiu tau medaus!
Bitė priskrido ir ėmė gerti medų... gėrė gėrė, pilną pilvelį prigėrė. O kas liko – į kibirėlį surinko. Tada pasakė gėlytei „Ačiū“ ir nuskrido pas kitas gėlytes: antrą, trečią, ketvirtą... visą dieną taip skraidė kol pilną kibirėlį pririnko.
Vakarė bitę pasikvietė saulė ir klausia:
- Ar matai, bitute, kad jau vakaras atėjo? Laikas tau į namučius ir saldaus miegelio...
- Iš tikrųjų, net nepastebėjau, kad jau vakaras,- atsakė bitutė ir išskrido.
Bitės namai yra avilys. Priskrido bitė prie avilio... bzzzz – cik - ir įskrido vidun. Avilyje bitė turi mažą lovelę ir pagalvėlę. Atsigulė bitė į lovelę, pasivertė ant šonelio, užmerkė akutes ir saldžiai saldžiai užsnūdo...
O saulė, matydama kaip gardžiai miega bitutė irgi panoro miego. [čia reikia įtikinamai nusižiovaut biggrin.gif ] Saulė miega debesėliuose: vieną pasikloja, kitu užsikloja ir taip pasislepia. Tada jau saulės niekas nebemato. Visur pasidaro tamsu, nes nebesimato saulutės... Tada ateina juoda naktis...
O kad nebūtų baisu, saulės ir bitutės miegelį visą naktį saugo mėnulis, kuriam padeda žvaigždutės, dainuojančios lopšinę:

Atsakyti
Labai grazi pasaka wub.gif
Atsakyti
Super pasakėlė smile.gif Net ir pati skaitydama miego užsinorėjau ax.gif
Atsakyti
wub.gif Kaip grazu thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, labai grazi pasakele! wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nuostabi pasakėlė wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Kokia grazi ir lengva pasakele. wub.gif Prisiminiau pasaku laikus... greiciau pati uzmigdavau, nei klausytojas. smile.gif ax.gif
Atsakyti
Labai nuosirdi pasakele thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif wub.gif kiekvieną vakarą dabar turiu sekti šitą pasaką rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif labai gražu...
Labanakt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sazha: 20 gruodžio 2009 - 00:53
Aciu uz grazia ir paprasta pasaka 4u.gif .
Atsakyti
Nuostabi pasaka 4u.gif ypač kai mums patinka bitės ax.gif
Atsakyti