Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

SENA TEMA

Dauguma virtuviu vienoje vietoje

programa virtuves planavimui

Diskutuokim toliau 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute_a: 02 vasario 2008 - 14:36
gerai atrodo ta raudona virtuve tik kad kiek zinau MDF virtuveje labai nepraktiskas dalykas, bet thumbup.gif
Atsakyti
o mano skoniui daugiau antroji.... bijau kad spalva gali greit nusibosti ir panoreciau kitos biggrin.gif

klausykit, o kiek tas granito stalvirsis http://www.baltijosm...lt/granitas.htm kainuoja? turbut brangininkas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 02 02, 22:23)
o mano skoniui daugiau antroji.... bijau kad spalva gali greit nusibosti ir panoreciau kitos  biggrin.gif 

klausykit, o kiek tas granito stalvirsis http://www.baltijosm...lt/granitas.htm kainuoja? turbut brangininkas?  g.gif

Mes ir akmens, tipo imitacijos norejom blush2.gif g.gif apie 1,500 ir auksciau sake doh.gif tad pasitenkinom ir pjuvenom ax.gif
Atsakyti
mūsų virtuvės dar vis negamina, nes neranda dryžuotos plokštės sad.gif
o man patrimo reik... sienas apsispredėm kalt kardonu akmens imitacijos, bet vat ką daryt su plotu tarp spintelių ir stalviršio g.gif iš pradžių galvojom tuo pačiu kardonu, bet juk nuo kaitlentės taškysis ten visi taukai ir pan., tai koks vaizdas bus sad.gif ką čia sumąsčius g.gif
Atsakyti
na negi taip sunku pabaigti senaja tema unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 02 02, 21:59)
mūsų virtuvės dar vis negamina, nes neranda dryžuotos plokštės sad.gif
o man patrimo reik... sienas apsispredėm kalt kardonu akmens imitacijos, bet vat ką daryt su plotu tarp spintelių ir stalviršio g.gif iš pradžių galvojom tuo pačiu kardonu, bet juk nuo kaitlentės taškysis ten visi taukai ir pan., tai koks vaizdas bus sad.gif ką čia sumąsčius g.gif


kartono nepatarciau, nes maciau pas drauge po poros men kaip atrode :as dar masciau, gal stalvirsis tiktu (na kaip cia protingiau issireikst, gal jo virsutine dalis) -juk jis atsparus g.gif oh jei plyteliu nenori, gali det stikla; O pas mano kaimynka tai tokiais "guminiais" tapetais isklijuota ir jau 5 metai, bet thumbup.gif (gal cia nuovirimo kiekio dar prikl)
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2008 02 03, 00:02)
kartono nepatarciau, nes maciau pas drauge po poros men kaip atrode :as dar masciau, gal stalvirsis tiktu (na kaip cia protingiau issireikst, gal jo virsutine dalis) -juk jis atsparus g.gif  oh jei plyteliu nenori, gali det stikla; O pas mano kaimynka tai tokiais "guminiais" tapetais isklijuota ir jau 5 metai, bet  thumbup.gif  (gal cia nuovirimo kiekio dar prikl)

ačiū wub.gif
jei ne paslaptis, gal ten kažkas panašaus buvo? o kaip atrodė blush2.gif
stalviršis šiaip idealiai tiktų, bet gal jau per marga bus, nes stalviršis toks margas:pilka, rusva, melsva, fasadinė durų pusė žydra, o šonai dryžuoti sidabriniai (jei gaus tokią plokštę) g.gif
su guminiais irgi mintis, bet kažin, ar bebūna dabar tokių pirkti unsure.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image

Gal nelabai gerai matosi, bet pakritikuokit ir mano "kisenytes" projekta bo reikalai pajudejo, bet dar galeciau kai ka pakeist jei prireiktu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama2004: 03 vasario 2008 - 13:37
QUOTE(AŠA @ 2008 02 03, 01:26)
ačiū wub.gif
jei ne paslaptis, gal ten kažkas panašaus buvo? o kaip atrodė blush2.gif
stalviršis šiaip idealiai tiktų, bet gal jau per marga bus, nes stalviršis toks margas:pilka, rusva, melsva, fasadinė durų pusė žydra, o šonai dryžuoti sidabriniai (jei gaus tokią plokštę) g.gif
su guminiais irgi mintis, bet kažin, ar bebūna dabar tokių pirkti unsure.gif


stalvirsiu juk pasirinkimas nuo a iki z, o ten kur nurodei nuoroda, tai nezinau kas tas yr 4u.gif
Papildyta:
user posted image

Gal nelabai gerai matosi, bet pakritikuokit ir mano "kisenytes" projekta bo reikalai pajudejo, bet dar galeciau kai ka pakeist jei prireiktu ax.gif
[/quote]


o ten virsui mikrobange galvoji g.gif O kaip ten ikelsi sriubos lekste? Mano mama nepagalvojus ir del vietos ten mikrob idejo, tai dabar didelis nepatogumas, nors, kaip sako, beveik pripratau doh.gif
Atsakyti
aš ten kardoną įkėliau, apie jį ir klausiau, kas ten po dviejų mėn. pasidarė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2008 02 03, 14:03)
o ten virsui mikrobange galvoji g.gif  O kaip ten ikelsi sriubos lekste? Mano mama nepagalvojus ir del vietos ten mikrob idejo, tai dabar didelis nepatogumas, nors, kaip sako, beveik pripratau doh.gif

sriuba seip labai retai valgom lotuliukas.gif Neradau kitos vietos mikrobangei virtuvyte ir taip labai maza, tai jei desiu ant stalvirsio tai sumazes darbo vietos. Priprasim ir mes manau g.gif
Beje spalva truputi kita bus, bet vitiek is tamsesniu. stalvirsis tks sviesiai smelio spalvos, osaldytuvas baltas tongue.gif Manau jis neturetu labai iskrist is konteksto, nes plyteles bus panasios spalvos. na zodziu, kai surinks nufotkinsiu parodysiu, nes pazadejo kovo vidury pabaigti viska.
P.S. labai grazus baldininkas lotuliukas.gif
Atsakyti