Įkraunama...
Įkraunama...

chicco ritinys

gal kas turit sita daikta? g.gif


user posted image
By questa
Atsakyti
o ka cia su juo daryt reikia tongue.gif blush2.gif man tai atrodo kad lygiai tokia pacia funkcija gali atlikti ir didelis sportinis pripuciamas kamuolys blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Grojantis ristuvas

Pripučiamas grojantis žaislas skatina kūdikio norą judėti. Paspauskite mygtuką ir išgirsite melodiją. Ši melodija skatina kūdikio ritmo pojūtį. Viduje yra riedantys kamuoliukai, kad būtų linksmiau žaisti.


Atsakyti
Cia jis pripuciamas? blush2.gif na mes tokio netureje,bet parduotuvej macius,kazkaip nesiryzau pirkti.. blush2.gif
Atsakyti
Mes turime senesnio modelio šį ritinį, tai super dalykėlis bent jau mums jis buvo labai reikalingas thumbup.gif Mes ant jo sportavome gal nuo kokių pusės metukų thumbup.gif dar ir dabar atsigula, bet kamuolys tinkamesnis, kadangi jau baigiam išaugti šį daikčiuką bigsmile.gif
Atsakyti
tai mes jau turbut isaugom, mum beveik metukai
Atsakyti
Mes turim, tik batareika nebeveikia, o kaip ją pakeisti neįsivaizduoju g.gif .
Atsakyti
tai vsitiek kazkur turi but
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2008 02 04, 09:54)
Grojantis ristuvas 

Pripučiamas grojantis žaislas skatina kūdikio norą judėti. Paspauskite mygtuką ir išgirsite melodiją. Ši melodija skatina kūdikio ritmo pojūtį. Viduje yra riedantys kamuoliukai, kad būtų linksmiau žaisti.

a tai smagus daikciukas tongue.gif as kazkaipperku chico zaisliukus, bet i sita niekada neatkreipiau demesio g.gif
Atsakyti
as ir niekad neatkreipiau demesio vaiku mieste ju yra o dar su nuolaidele isvis prieinama kaina gaunasi, gaila kad praziopsojau t alaik akai buvo mum tinkamas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2008 02 03, 14:21)
gal kas turit sita daikta? g.gif
user posted image
By questa

nerodo nuotraukos g.gif
Atsakyti
Aš irgi nematau foto, bet spėju kalbama apie šį, nes pati norėjau nupirkt tokį, kai užseinyje buvau, galia nepirkau, nes LT dvigubai didesnė kaina rolleyes.gif

http://www.chicco.lt...g1_1_131556.jpg
Atsakyti