Įkraunama...
Įkraunama...

Trasalis

Sveiki, siandien buvom naujai atsidariusiame "poilsio komplekse" (nezinau kaip kitaip pavadinti) Trasalis, Trakuose.
Apsilankem baseine+pirtyse ir drusku kambaryje.

pirma (PLIUSAI) uzsikaifavom, kad pasirodo, jog si menesi (ar tai pirma menesi nuo atsidarymo, nesupratau ) 20% nuolaida! Tai gavosi, kad uz 2 valandas baseine+pirtyse sumokejau 16 litu blink.gif lotuliukas.gif
O poto dar nuvarem 10 minuciu (is tiesu buvom ilgiau) i drusku kambari ir su nuolaida sumokejom 3.20lt lotuliukas.gif (jo jo tris litus 20 centu biggrin.gif)

Daugiau nebespejom apsilankyti, nes mano maziukas luuuuzo miegot tai nezinojau kur ji palikt ir nezinojau kada pabus.

Dar prie pliusu reikia paminet kad kainos tai ka as zinau... daugeliu atveju juokingai mazos- lyginant su Druskininkais, aisku yra ten tokiu procedureliu ir po 100-200 litovcu blush2.gif

Dabar kokie MINUSAI: baseine ziauriai slidu (ant plyteliu) geriau vaziuot su tapkemis, persirengimo kambaryje truksta kokiu tai kedziu ar pan- man vaika pvz buvo ziauriai sunku aprengti. Ir... pravalai su banko kortelemis, jas priima, bet laaabai sunkiai. ir dar geriau ishsaugoti mokejimo kvita, nes ten ne iki galo sureguliuota ta "apyrankiu-skaiciuotuvu sistema" t.y. mes su drauge iejom kartu, iseinant jai dar rode, kad liko neishnaudota 25minutes (kaip ir buvo realiai), o man rode, kad jau pernaudojau apie pusvalandi biggrin.gif Tai gerai, kad mus isimine, nes ilgai knisomes prie banko korteliu tai nebuvo jokiu problemu, bet ateiciai zinokit wink.gif

Siaip tai ten faina! Man patiko! thumbup.gif
Vaikas mano uzsikaifavo nerealiai, principu:"ja budu zdes' zhit'" biggrin.gif biggrin.gif

Tiesa, kad eisit su kudikiais (maniskiui 10men) tai nusipirkit JYSK'e pripuciama rata kudikiams (neseniai buvo nupiginti ~9lt kainavo) ten jis su tokiom tipo kelnytemis ir yra 3 padetys: i vienus ikisus kojytes vaikas tarsi sedi tam rate, i kitas skyles vaikas gali plaukti (nu neapsivers biggrin.gif) o jei visai nekisus ir ji tiesiog pasodinus ant jo tai vaikas tiesiog atsiputes plaukioja biggrin.gif Gaila, kad neturejom fotiko, nes vaizdelis buvo nerealus- atrode kad jam truksta vienoj rankoj kokteiliuko kitoj rankoj cigaro ir dar akiniu nuo saules lotuliukas.gif

GAL KAS BUVO ten paciam SPA centre? ir naudojosi tomis kitomis proceduromis (ten kiek mums aprode mase visokiausiu "voniu-irengimu" kur guli ir tau kazka daro biggrin.gif
Papasakokit!
Atsakyti
Kaip šauniai aprašei viską bigsmile.gif Mes irgi paplanuosim tokią kelionę ax.gif Net nebuvau sumąsčius anksčiau g.gif
Atsakyti
Va pasiziurejau yra ju internetinis puslapis: www.trasalis.lt

Tik ten baisiai sunku kainas susirasti sad.gif
Baseinu tai lengvai isdestytos o va SPA tai tiesiog eini ant aprasymo ir matai kaina.

Ten kur "proceduru abecele" tai net neziurekit ten kazkoks marazmas surashytas blink.gif (arba as Varna ir nieko nesuprantu biggrin.gif)
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2007 04 26, 23:54)
pirma (PLIUSAI) uzsikaifavom, kad pasirodo, jog si menesi (ar tai pirma menesi nuo atsidarymo, nesupratau ) 20% nuolaida! Tai gavosi, kad uz 2 valandas baseine+pirtyse sumokejau 16 litu blink.gif  lotuliukas.gif
O poto dar nuvarem 10 minuciu (is tiesu buvom ilgiau) i drusku kambari ir su nuolaida sumokejom 3.20lt  lotuliukas.gif (jo jo tris litus 20 centu biggrin.gif)

Nuolaidos iki gegužės 21 d.
O SPA druskų kambarys 10 min 4 lt tekainuoja, nors paprasta brangesnis blink.gif

Reikės nulėkti kokį savaitgalį bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,
aš peržiūrėjau inernetinį puslapį ir pasakysiu, kad manęs nesugundė. Aš iš Klaipėdos jau geriau važiuoju į Druskininkus
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 05 01, 16:17)
Nuolaidos iki  gegužės 21 d.
O SPA druskų kambarys 10 min 4 lt tekainuoja, nors paprasta brangesnis  blink.gif

Reikės nulėkti kokį savaitgalį  bigsmile.gif


Mes buvom tai TRIS LITUS, DVIDESIMT CENTU mokejom lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2007 05 02, 01:04)
Mes buvom tai TRIS LITUS, DVIDESIMT CENTU mokejom  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Taigi 20% nuolaidą gavote mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2007 04 26, 22:54)
Sveiki, siandien buvom naujai atsidariusiame "poilsio komplekse" (nezinau kaip kitaip pavadinti) Trasalis, Trakuose.
Apsilankem baseine+pirtyse ir drusku kambaryje.

pirma (PLIUSAI) uzsikaifavom, kad pasirodo, jog si menesi (ar tai pirma menesi nuo atsidarymo, nesupratau ) 20% nuolaida! Tai gavosi, kad uz 2 valandas baseine+pirtyse sumokejau 16 litu blink.gif  lotuliukas.gif
O poto dar nuvarem 10 minuciu (is tiesu buvom ilgiau) i drusku kambari ir su nuolaida sumokejom 3.20lt  lotuliukas.gif (jo jo tris litus 20 centu biggrin.gif)

Daugiau nebespejom apsilankyti, nes mano maziukas luuuuzo miegot tai nezinojau kur ji palikt ir nezinojau kada pabus.

Dar prie pliusu reikia paminet kad kainos tai ka as zinau... daugeliu atveju juokingai mazos- lyginant su Druskininkais, aisku yra ten tokiu procedureliu ir po 100-200 litovcu blush2.gif

Dabar kokie MINUSAI: baseine ziauriai slidu (ant plyteliu) geriau vaziuot su tapkemis, persirengimo kambaryje truksta kokiu tai kedziu ar pan- man vaika pvz buvo ziauriai sunku aprengti. Ir... pravalai su banko kortelemis, jas priima, bet laaabai sunkiai. ir dar geriau ishsaugoti mokejimo kvita, nes ten ne iki galo sureguliuota ta "apyrankiu-skaiciuotuvu sistema" t.y. mes su drauge iejom kartu, iseinant jai dar rode, kad liko neishnaudota 25minutes (kaip ir buvo realiai), o man rode, kad jau pernaudojau apie pusvalandi biggrin.gif Tai gerai, kad mus isimine, nes ilgai knisomes prie banko korteliu tai nebuvo jokiu problemu, bet ateiciai zinokit wink.gif

Siaip tai ten faina! Man patiko!  thumbup.gif
Vaikas mano uzsikaifavo nerealiai, principu:"ja budu zdes' zhit'" biggrin.gif biggrin.gif

Tiesa, kad eisit su kudikiais (maniskiui 10men) tai nusipirkit JYSK'e pripuciama rata kudikiams (neseniai buvo nupiginti ~9lt kainavo) ten jis su tokiom tipo kelnytemis ir yra 3 padetys: i vienus ikisus kojytes vaikas tarsi sedi tam rate, i kitas skyles vaikas gali plaukti (nu neapsivers biggrin.gif) o jei visai nekisus ir ji tiesiog pasodinus ant jo tai vaikas tiesiog atsiputes plaukioja biggrin.gif Gaila, kad neturejom fotiko, nes vaizdelis buvo nerealus- atrode kad jam truksta vienoj rankoj kokteiliuko kitoj rankoj cigaro ir dar akiniu nuo saules  lotuliukas.gif

GAL KAS BUVO ten paciam SPA centre? ir naudojosi tomis kitomis proceduromis (ten kiek mums aprode mase visokiausiu "voniu-irengimu" kur guli ir tau kazka daro biggrin.gif
Papasakokit!


prašau atsakyti, kokia situacija su jakuzzi voniom-ten kažkaip atskirai užsakyti ar kaip? mes mėgstam blush2.gif pasišildyti blush2.gif ar šilta ten, kokia temperatūra baseinų, ypač vaikų. ką dar galit pasakyt apie vaikų baseiną. labai jau tas jų internetinis puslapis neaiškus g.gif
ačiū
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2007 05 02, 18:50)
prašau atsakyti, kokia situacija su jakuzzi voniom-ten kažkaip atskirai užsakyti ar kaip? mes mėgstam blush2.gif pasišildyti blush2.gif ar šilta ten, kokia temperatūra baseinų, ypač vaikų. ką dar galit pasakyt apie vaikų baseiną. labai jau tas jų internetinis puslapis neaiškus g.gif
ačiū

jakuzzi yra 5 ir tikrai šltas vanduo. Šiaip man ten buvo per šalta: ir pačiame komplekse, ypač šalta buvo persirenginėjmo kambarį (išėjus iš pramogų komplekso ypač). Taip pat baseine vanduo gana šaltokas. Šiaip visai faina ir pirtys neblogos. Dar vienas minusiukas - nusileidimo kalneliai tikriausiai buvo blogai sujungti, nes visiems čiuožiantiems žmonėms nugaras nubrozdindavo.
Atsakyti
QUOTE(Gita.N. @ 2007 05 03, 07:24)
jakuzzi yra 5 ir tikrai šltas vanduo. Šiaip man ten buvo per šalta: ir pačiame komplekse, ypač šalta buvo persirenginėjmo kambarį (išėjus iš pramogų komplekso ypač). Taip pat baseine vanduo gana šaltokas. Šiaip visai faina ir pirtys neblogos. Dar vienas minusiukas - nusileidimo kalneliai tikriausiai buvo blogai sujungti, nes visiems čiuožiantiems žmonėms nugaras nubrozdindavo.

vat aš taip visur šąlu blush2.gif dėl to ir klausiau apie jakuzzi blush2.gif o tai gerai, reiks kada nors nuvaryt.
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2007 05 03, 09:00)
vat aš taip visur šąlu blush2.gif dėl to ir klausiau apie jakuzzi blush2.gif o tai gerai, reiks kada nors nuvaryt.


Nors as irgi "šalčmirė" smile.gif bet kadangi daugiausia laiko praleidom vaikiskiam baseine + jakuzzi, tai man net per karsta buvo g.gif rimtai ejau atsisaldyti i ta baseina su bangomis
O ir temperatura buvo (kaip supratau patalpoje, ten ant sienos toks ale terpometras elektroninis kabo) +33 laipsniai.

Ale persirengimo kambaryje tai po visko isejus shaltoka saltoka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2007 05 03, 11:20)
Nors as irgi "šalčmirė" smile.gif bet kadangi daugiausia laiko praleidom vaikiskiam baseine + jakuzzi, tai man net per karsta buvo  g.gif  rimtai ejau atsisaldyti i ta baseina su bangomis
O ir temperatura buvo (kaip supratau patalpoje, ten ant sienos toks ale terpometras elektroninis kabo) +33 laipsniai.

Ale persirengimo kambaryje tai po visko isejus shaltoka saltoka  doh.gif

33 tai tikrai gerai, o kada čia tu buvai?
Atsakyti