Įkraunama...
Įkraunama...

Klubo skausmas nestumo metu

Man dabar 38 savaite eina i pabaiga. Nebegaliu naktim ramiai miegoti - kas 4 mazdaug valandas turiu lipti is lovos ir eit prasivaiksciot, nes nebegaliu guleti is skausmo. Nakti pradeda skaudeti desinys klubas. O paskutines 2 naktis net vaiksciojimas nebepadeda. Siandie tik apie 3 valanda dienos, kai prasivaiksciojau skausmas nurimo. Be to kas ryta atsibundu su skaudanciu tarpkoju. Toks jausmas, kad buciau visa diena pries ciuozinejus paciuzomis. O ir diena jei intensyviau pradedu spurdeti taip pat skauda. Galvoju gal anksciau nueit pas ginekologe ir pasiskusti wink.gif , o gal tai yra normalu ir nera ko cia verkslenti sad.gif
Atsakyti
shejp ajk pasiskust.. man su pirmu nieko panashaus nebuvo, o su antru neshtumu, budavo einu einu ir kad surakins... (bet tik vakarais dazniausiai) atrodo koju nuo klubu neber suvisaj, stovedavau ir tyliai kaukdavau ish skausmo, nevilties, silpnumo ir pan. mano ginekologe sake, kad cia kaulai dubens laisveja, gimdymui ruoshiasi..
Atsakyti
Man irgi panasiai budavo. Naktimis kas puvalandi prabudinejau is skausmo. Prisikaiciau, kazkur nesamoniu, kad tai pozymis, kad gimdymo metu klubai gali isnirti blink.gif Pagimdziau ir viskas praejo
Atsakyti
Kai vaiksciojau su pirmaja, tai turejau toki dziaugsmeli, klubu skausma. Klausinejau ir niekas nepadejo. Meginau valgyti netgi dziovintus kiausiniu lukstus, atseit kalcio trukumas, tik nepamenu ar padejo biggrin.gif Kai pagimdziau viskas susitvarke, todel linkiu iskesti tuos nemalonumus smile.gif
O del surakinimo, tai su antru vidury nestumo irgi budavo, kad sukaukdavau is skausmo, jis toks netiketas, bet as taip ir supratau, kad vyksta pasiruosimas tiems malonumams smile.gif
Atsakyti

Pavartokit kalcio,magnio.Miegokite ant kietesnio pagrindo.Jeigu nepraeis,pasirodykite gydytojui.
Atsakyti