Įkraunama...
Įkraunama...

Kur dėti nereikalingus daiktus, rūbus?

Prisikaupe daug visokiu isejusiu is mados mano rubu, batu. Vaikas taip pat isauga savo rubelius. Bet vaiko rubelius, tai dar kokiom draugem galiu atiduoti. O kur deti savo? Dar noreciau atsikratyti senomis video kasetemis. Vis tiek dabar jau visi DVD ziuri, o ir filmai ten jau seni. Bet ismesti kazkaip irgi gaila : ( Kazkada skambinausi i kazkokius nakvynes namus, sake priimtu rubus, batus, zaislus. Bet kad atvest reikia darbo metu. Kas mane isleis su kazkokiais senais rubais tampytis.
Parasykite, kaip jus sprendziate ta problema. Gal zinote kur priima ivairius daiktus? Gal kur prie baznyciu? Gal kokios labdaros organizacijos?
Atsakyti
QUOTE(simba @ 2008 02 04, 23:34)
Prisikaupe daug visokiu isejusiu is mados mano rubu, batu. Vaikas taip pat isauga savo rubelius. Bet vaiko rubelius, tai dar kokiom draugem galiu atiduoti. O kur deti savo? Dar noreciau atsikratyti senomis video kasetemis. Vis tiek dabar jau visi DVD ziuri, o ir filmai ten jau seni. Bet ismesti kazkaip irgi gaila : ( Kazkada skambinausi i kazkokius nakvynes namus, sake priimtu rubus, batus, zaislus. Bet kad atvest reikia darbo metu. Kas mane isleis su kazkokiais senais rubais tampytis.
Parasykite, kaip jus sprendziate ta problema. Gal zinote kur priima ivairius daiktus? Gal kur prie baznyciu? Gal kokios labdaros organizacijos?


Prie kiekvienos baznycios veikia Caritas, kur mielai laukiami drabuziai bei kita labdara. Reiktu pasiskambinti i artimiausia maznycia ir pasiklausti kaip ten kas.
O del video kaseciu, tai gal kokie vaiku namai ar SOS kaimas noretu, jei aisku filmai tiktu jiems ziureti smile.gif
Atsakyti
Aš pririnkau pora krepšių rūbelių, vaikštynę, vežimėlį, žaislų ir nunešiau į seniūniją, socialinės darbuotojos mielai priėmė - turi tokį sandėlį, kur priima labdarą. Vežimėlis jau mačiau važinėja po gyvenvietę smile.gif .
Atsakyti
Savo ir vyro netinkamus batus, rūbus, kitus daiktuis išmetu, o vaikiškus vežame į Caritą.
Atsakyti
tokius jau visai nereikalingus,tai i krepsi ir prie konteinerio-ten jau atsirenka ax.gif
Atsakyti
va čia gali pasiieškot ir pasiskelbt ką turi ax.gif
Atsakyti
As tai savo seenus ir pabodusius rubus persisiunu , padekoruoju ir... vel jie man atgyja antram ir naujam gyvenimui... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wandeniux @ 2008 05 14, 12:05)
As tai savo seenus ir pabodusius rubus persisiunu , padekoruoju ir... vel jie man atgyja antram ir naujam gyvenimui...  blush2.gif

Gerai ,kad pati sugebi persisiūti thumbup.gif aš vis ieškau siuvėjos ,kad turėtų kantrybės ir mokėtų patarti kaip ką persiūti ar pataisyti tik verysad.gif
Atsakyti
šiaip į paramos skyrelį užeik, ten yra moteriškių, kurios surenka įvairius rūbus daiktus ir atiduoda tiems kam reikia:)
Atsakyti