Įkraunama...
Įkraunama...

Pazadai

Ar daznai jusu vyrai ar draugai prizada ir nedaro. Mano ex draugas vis keisdavo planus negaliu to pakesti. As jei pasakau tai ir padarau. Ar toleruojat pazadukus
Atsakyti
Nuo daug ko priklauso... Negi tau paciai nebuna, kad keiciasi planai? Man buna.
Atsakyti
Bet kai jie pastoviai keicias ir niekada nebuna taip kaip jis sako
Atsakyti
Na, neisivaizduoju tokios situacijos... Sutinku, kad buna kartais, kad realiai keiciasi planai, del kazkokiu zinomu aplinkybiu. Buna kartais, kad paplanuojam per daug, negu galetume sau leisti, bet tada kalbi ir jau kalbedamas zinai, kad neissipildyti lemta tiems planams.

Reiktu kalbetis. Ir kuo daugiau. Issaiskinti kas sutrukde. Kokios aplinkybes. Paskui kai bus vel kazkokie planai - aiskintis, kaip kas del ko ir t.t. Siulyciau paciai siek tiek imtis iniciatyvos...
Atsakyti
Maniškis-tai tipiškas gumos tempėjas,visada laukiantis kūrybinio įkvėpimo bet kokiai veiklai.Tas mane dažnai iš vėžių išmuša.Pažada,o paskui lauk.... doh.gif Bet vistiek ištesi pažadą..Tik turėk kantrybės ax.gif
Atsakyti
Maniskis ka pasako, ta padaro.

Aisku jei tai kokie trumpalaikiai planai, kaip kad pvz. si sestadieni vaziuojame i gamta, bet jam atejus pasikeicia planai, tai nieko tokio. Bet jei, sakykim, kalbam apie rimtus planus ateiciai, kas susije su santykiais, pinigais, ir t.t., tai mane tikrai sunervintu.

Bet kuriuo atveju, patariu abiem pusem kalbetis.
Atsakyti
na mano vyras toks,bet jis nieko niekada nezda kad nepavestu manes,jis pats sako,kad esu nuotaikos zmogus,jei nenoresiu,tai nedarysiu,nors busiu pazadejes kad ir paciam prezidentui.tad is jo pazadu net negirdziu.dazniausei diena kai jau susitinkame tai ir pagalvojeme tik siai diena kas kaip agletu buti,o i prieki net vienai dienai nieko neplanuojame
Atsakyti
Jei jau pazadejai padaryt, tai padaryk smile.gif nervina tokie atsakymai: tuoj, po to, gerai, rytoj. Kai praeina tas tuoj, po to, rytoj: tada ups: pamirsau, bet rytoj tai tikrai, ir taip kelis kartus. Dabar i tai jau zymiai salciau reaguoju, nors gal maziau kazko prasau padet, pagelbet ar pan. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Persika: 13 vasario 2008 - 21:39
MB pažadukiška asmenybė unsure.gif labai sunkiai su tuo gyvenu unsure.gif bet tikiu kad su laiku susigyvensiu. Nors kartais nors stauk. Smulkmenos dažniausiai kliūva, bet man svarbu, kad vyras vyriškai elgtųsi blush2.gif
Atsakyti
Tikrai butų labai sunku gyventi su pažaduku blink.gif Net nežinau...tai gana vaikiška... ax.gif
Atsakyti
Mano draugas tai yra pažadukas tik dėl vieno dalyko-jis jau antri metai kai kraustosi i vln iš kauno. tai vis už mėnesio,už dviejų,tai po pusės metų. o aš kaip visada tikiu ir laukiu,tikiuosi,bent po vestuvių atsikraustys pas mane. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2008 02 05, 17:22)
Ar daznai jusu vyrai ar draugai prizada ir nedaro. Mano ex draugas vis keisdavo planus negaliu to pakesti. As jei pasakau tai ir padarau. Ar toleruojat pazadukus

Daznai, cia per svelniai pasakyta,atrodo nieko kito nedarydavo,tik zadedavo,o paskui keisdavo terminus, vardindavo priezastis ir kaltindavo: aplika,bloga ora,politine situacija,globalini atsilima,kaimyna is pirmo auksto... swoon.gif
Na, negaliu but toliarantiska tokiems,niekaip. fool.gif Kaip viena prietelka sakydvo:ne vyrai,o virveles ir ner cia ka pridurt.Tik labai didele beda,kad vaikai is tokio tetuko ismoksta zodzio nesilaikyt ir atsakomybes uz ji neturet.
Atsakyti