Įkraunama...
Įkraunama...

Klijų uostytojai

Nutiko siandien man toks ivykis.Stovejau stotelej,kurioj stovejo ~40metu diedas,su kliju maiseliu rankoj.Stovejau su draugem,tai tas ziurejo vis,po to ejo link musu,mes aisku atsitraukem,jis sustojo ir kazka murmet pradejo i mus rodydamas.Paskui nuejo,gal po poros minuciu ziurim bega tiesiai i mus,pasitraukem,tas sustojo,paziurejo kazkur ir kazkur vel nubego.Siaip truputi issigandau,juk nezinai ka toks gali padaryt,tuo labiau buvo jau beveik suteme. rolleyes.gif grizus namo papasakojau broliui,sake reikejo policija iskviest,butu supakave ji..norejau paklaust,ar jus imates kazkokiu veiksmu tokius pamaciusios? blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Neteko susidurti su tokiais, bet manau, kad pasisaugoti reikia, nes jie neprognozuojami schmoll.gif
Atsakyti
Kad vaikai tokiais būdais svaiginasi tai žinau, nu bet, kad 40 metų diedas, tai man naujiena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2008 02 06, 09:44)
Kad vaikai tokiais būdais svaiginasi tai žinau, nu bet, kad 40 metų diedas, tai man naujiena smile.gif

svaiginasi ir dar kaip,as esu maciusi alkoholika "diedeli" irgi mazdaug apie 45 gal, speju, metelius.... visas ilindes i maisa su klijais.... paskui laksto paskui savo isivaizduojamus objektus doh.gif as manau, jeigu jis prie taves kabinejasi, tai reiketu kviesti policija g.gif
Atsakyti
Nu man baisu doh.gif ,esu ir aš mačius verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(supersonic- @ 2008 02 05, 20:33)
norejau paklaust,ar jus imates kazkokiu veiksmu tokius pamaciusios? blush2.gif  smile.gif


Šiaip nesu susidūrus. Reikėtų kviesti policiją, bet nežinau ar pati iškviesčiau...
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 02 06, 10:04)
Šiaip nesu susidūrus. Reikėtų kviesti policiją, bet nežinau ar pati iškviesčiau...

aš tai tiesiog bijočiau mob traukt-o jei atimt sugalvos ar dar ką unsure.gif
Atsakyti
Nesu susidūrusi su tokiais atvejais, tai net nežinau kaip pasielgčiau tikriausiai nekviesčiau policijos, nes bijočiau, kad gali sumastyti pavogti telefoną arba dar ką sugalvoti, juk nežinai kaip žmogus sureguos apsisvaiginęs unsure.gif
Atsakyti
Bet dar buvo zmoniu stotelej be musu,be to jis buvo toliau nuejes,ir mes pasitraukem..Manau jis net nebutu suprates ka mes darom,jei skambintumem policijai,nes is jo zvilgsnio tai buvo galima suprast kad jis is viso nesiorentuoja..bego kaip mazas vaikas.. unsure.gif
Atsakyti
Iš tikrųjų tai su tokiasi pavojinga labai..maža kas jiems gali pasirodyt.Haliucinacijos nuo klijų neblogos doh.gif .Pati nesu to mačius,bet pamenu kai ex pasakojo vieną nutikima.Žodžiu,du uostė trečias pamatė(kažkurio borolis).Stverė maišą ir švystelėjo pro balkoną...vienas pasileido paskui maiša doh.gif verysad.gif .Rezultatas kraupus.
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2008 02 06, 13:55)
aš tai tiesiog bijočiau mob traukt-o jei atimt sugalvos ar dar ką unsure.gif

Žudykit, tik mobiliaką palikit lotuliukas.gif (juokauju, žinoma)
Žiūrėčiau, jeigu atrodytų pavojingas tai net nedvejodama policijai skambinčiau.Aš praeisiu gal sveika, o kas jei koks vaikas eis pro šalį, ir jam klius blink.gif Nerizikuočiau schmoll.gif
Atsakyti
As kai studijavau kaune, tai pora kartu troleibusuose teko susidurti su kazkokiu apsiuosciusiu vaikinu blink.gif Tik man keista budavo, kodel niekas nieko nedarydavo, nes jis juk viesoj vietoj ir ne viena karta tarp zmoniu trindavosi g.gif Nebent nieko su tokiais padaryt negalima unsure.gif
Atsakyti