Įkraunama...
Įkraunama...

Pneumo-23

QUOTE(Fedes @ 2012 01 12, 21:25)
vežkit pas gydytoja, kraujo tyr pasidaryt. tokiau aukšta po skiepo ne juokai.

nenoriu gąsdint, bet draugės berniukas susirgo taaaip, kad net gyd sakė, kad silpnas imunitetas buvo ir nuo skiepo susirgo tuo, ką skiepija, keliom bacilom iš karto. net ir oficialioji medicina nebeneigė skiepo įtakos...

linkiu kad jums tiap nebūtų,ir lengvai pasveiktumėt 4u.gif

Fedes, susirgti pneumokokine infekcija nuo pneumo vakcinos nelabai realu bent jau todėl, kad sudėtyje nėra gyvo sukėlėjo mirksiukas.gif
Electrica, ar rodėl vaiką gydytojui g.gif Su gerklyte viskas tvarkoj?
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2012 01 13, 14:39)
Fedes, susirgti pneumokokine infekcija nuo pneumo vakcinos nelabai realu bent jau todėl, kad sudėtyje nėra gyvo sukėlėjo  mirksiukas.gifna, aš konkrečiai aišku komentuot negaliu, iš viso turėčiu tokių gandų neskleist.. blush2.gif ne mano vaikas, ne aš su gydytojais kalbėjau. tai gaunas aišku VBS. bet kai tai atsitinka gerai pažįstamoj aplinkoj, tikiu, kad mano girdėtas pasakojimas buvo bent jau arti tiesos.
vaikas susirgo tą pačią dieną ir labai rimtai, CRB buvo aukštumose, ir kelios infekcijos buvo rastos. prie viso šito jam buvo dar ir alerginė reakcija, tinimas (alergijom spolinkį ir be skiepų turi aišku).
tai čia žinai, kaip iš draugių pašnekesių, nesigilini į viską nuo A iki Z, plius prieš kelis metus atmintis visko nebelaiko. bet man žymiai realiau, nei straipsniai internete. nesakau, kad skiepas blogas ar pan, bet faktas kad tai paveikė jo šeimą smarkiai. būna, deja, ir tie patys rečiausieji pašaliniai poveikiai, aprašytieji info lapelyje, kai siūloma nedelsiant važiuot į ligoninę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 13 sausio 2012 - 21:21
Labai aciu visiems uz palaikyma. Skambinau gydytojai, sake, jeigu nekris temparatura,atvaziuoti, bet rizikavau ir palaikiau namie. Tai vat i trecia para temperatura tik 37 pakilo. Skiepo vieta nepatinusi, nors skundesi, kad rankyte skaudejo. Gerkle normoje, snarglio nebuvo, jokiu berimu. Panasu, kad pasveiko. Manau, kad poliklinikoje belaukdami skiepo busim virusa pagave. Mums visada sekasi, tik iseinam kur is namu, ir sergam.
Atsakyti
Mum gyd sake kad paskiepyt pneumo, labai gerai jei vaikas bent 3 menesius niekuom apsoliuciai nesirgtu ir atseit jau ziema ner ko skiepyt, ismesti pinigai bus tik. Sake geriausia rudeni, bobu vasara kokia skiepyt. Tai siais metais pavelavom, gal kitais jai sirgs labai, nors pakeitus darzeli vaikas dar nei karto nesusirgo. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 14 sausio 2012 - 02:31
Nezinau sutapimas ar ne, bet mes kai pasiskiepijom, tai sirgom ir sirgom, plauciu uzdegimai, bronchitai ir t.t. siemet baigesi skiepo "galiojimas " nuo birzelio menesi ne karto nesirgom.
Atsakyti
QUOTE(KAKTEEN @ 2012 01 16, 16:26)
Nezinau sutapimas ar ne, bet mes kai pasiskiepijom, tai sirgom ir sirgom, plauciu uzdegimai, bronchitai ir t.t. siemet baigesi skiepo "galiojimas " nuo birzelio menesi ne karto nesirgom.

o tas "galiojimas" alia 5 metai? ar trumpiau? ax.gif
Atsakyti
Mums kaip tik ir praejo 5 metai.
Atsakyti
Jei gyd siuo metu siulo skiepit tai neverta, ismesti pinigai bus, ar vistik vera g.gif
Atsakyti
as savo vaika paskiepinau treciadieni, nes vasaros gale ir rugsejo pradzioje niekaip negavo vakcinos, paskui prasidejo ligos ir vis tesesi. Tai istaikiau kaip vaikas buvo visiskai sveikas nemaza laika ir paskiepinau ir dar sesele pasake, kad butu idelu, kad nesusirgtume, kokia savaite, tai zodziai kaip koks pranasas doh.gif vakar vakare uzsikosejo laringitiniu kosuliu. Vienintele mintis skiepas, kaip i s.... Siandien buvom pas gyd tai ji nesake, kad visai skiepas nebus toks veiksmingas kaip turi buti,bet ir nera tokia jau bloga situacija, nes pas ji tas persalimas nedidelis, svarbiausia, kad tem nepakiltu, bet 5proc veiksmingumas tikrai sumazeja, nes organizmas vietoj to, kad imuniteta igytu, kovoja su liga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dirty Diana: 28 sausio 2012 - 23:19
sukurkite kas nors nauja tema ir imeskite nuoroda cia!

ACIU!!! (pati temu kurti nemoku) blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti