Įkraunama...
Įkraunama...

Batukai ir basutės su supinatorium

Laba,
Batuku atitinkančiu ortopedines normas tikrai nemazai, bet nevisi turi gerai isriskinta supinatoriu. O mums kaip tik tokiu ir reikia.
Gal galit pasidalinti savo pastebejimais, kuriu firmu batukai vis del to turi dideli supinatoriu. Nes musu pastebejimais, ecco batai tikrai neturi, nors jie man ir labai patinka (lengvi ir patogus).
Atsakyti
QUOTE(Yanke @ 2008 02 07, 11:27)
Laba,
Batuku atitinkančiu ortopedines normas tikrai nemazai, bet nevisi turi gerai isriskinta supinatoriu.  O mums kaip tik tokiu ir reikia.
Gal galit pasidalinti savo pastebejimais, kuriu firmu batukai vis del to turi dideli supinatoriu. Nes musu pastebejimais, ecco batai tikrai neturi, nors jie man ir labai patinka (lengvi ir patogus).

ecco tai tikrai neturi isryskinto, ir man kaz kaip artodo,kad jie is vis jo neturi 4u.gif
labai lengva ecoo avalyne ir nesiojasi gerai, bent jjau kiek meniskis nesioja, tai dar nesiskundziu 4u.gif
bartek turi, pvz basutese atrode kad ne labai yra, bet kai pradejo nesiot -atsirado biggrin.gif supinatorius
Atsakyti
Mes irgi nusipirkom ecco batukus, bet supinatoriaus nėra schmoll.gif O tokius pinigus kainuoja doh.gif . Tai dabar ir žinok , ar jis labai jau būtinas sveikai kojytei ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamučiukas @ 2008 02 07, 13:18)
Mes irgi nusipirkom ecco batukus, bet supinatoriaus nėra schmoll.gif O tokius pinigus kainuoja  doh.gif . Tai dabar ir žinok , ar jis labai jau būtinas sveikai kojytei ar ne g.gif

tiesa pasakius, as manau,kad jis nereikalingas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamučiukas @ 2008 02 07, 12:18)
Mes irgi nusipirkom ecco batukus, bet supinatoriaus nėra schmoll.gif O tokius pinigus kainuoja  doh.gif . Tai dabar ir žinok , ar jis labai jau būtinas sveikai kojytei ar ne g.gif

sveikai kojitei nebutunas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristupukas2004 @ 2008 02 07, 12:40)
tiesa pasakius, as manau,kad jis nereikalingas 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
cia isskirtiniais atvejai,s kai rekomenduoja gyd ortopedas 4u.gif
Atsakyti
aciuks.gif

Ačiū Jums mamytės thumbup.gif , Jūs tikros profės thumbup.gif , nuraminote mane, tai nešiosime be supinatoriaus, nes ecco man patinka dėl savo lengvumo wub.gif
Atsakyti
o mums teks jieskoti su supinatorium po namus lakstyti (kaip ortopedas ir israse), o i lauka vistiek ecco imsiu, labai jau jie man patogus irgi
Atsakyti
QUOTE(mamučiukas @ 2008 02 07, 12:18)
Mes irgi nusipirkom ecco batukus, bet supinatoriaus nėra schmoll.gif O tokius pinigus kainuoja  doh.gif . Tai dabar ir žinok , ar jis labai jau būtinas sveikai kojytei ar ne g.gif

kad sveikai pedutei,supinatorius nereikalingas schmoll.gif ,mes nesiojam dauguma ecco wub.gif
Atsakyti