Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė pudra

Sena tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(black_berry @ 2008 02 07, 18:06)
na va, isbandziau as savo BE light, maniau bus per sviesus, visai ne, prisitaiko prie odos spalvos  thumbup.gif  ... o tas blizgesiukas suuuper, maniau kad joje us tiesiog daug smulkiu dalelyciu, bet ji jau tokia "metalic" yra... na man kolkas labai patiko...  biggrin.gif  iskart pasitrpus isriskino poras, tai issigandau bet po pusvalandzio kazkaip susiliejo su oda ir nei poru, nei kaukes ant veido...
dabar bandisi kaip likosi, ar netepa itt
ir tada begsiu giminaitem reklamuot  sokiai.gif

As ja naudoju jau pora savaiciu ir atsidziaugti negaliu thumbup.gif Tikrai stebuklinga bigsmile.gif
Man ji laikosi visa diena ir rubu netepa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vlastimila @ 2008 02 08, 15:21)
Noriu sios stebuklingos pudros, bet galvoju uzsisakyti tiesiai is parduotuves, noriu pabandyti, ...idomu ar kokiu akcizu, muitu papildomai neprisideda. sakykime cia rinkinys kainuoja tik 50$rinkinys



QUOTE(Palomina @ 2008 02 08, 15:56)
as irgi noriu BE pudros  drinks_cheers.gif

o siam puslapy paziurejau tai lyg ir siuncia i LT  g.gif  idomu kaip is tikruju  g.gif

dabar idemiau paskaitinejau tam puslapy kur Vlastimila nurode, tai tikrai siuncia i LT, aisku uz siuntima moket reikia, bet palyginus normali kaina uz siuntima, o del mokesciu, tai manau panasiai kaip ir is Braskiu siunciantis, jei virsysi 75 lt tai ir mokesi 18 proc mokesciu nuo pirkinio sumos.. manau verta ismeginti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 08 vasario 2008 - 15:43
Nu kū, parkeliavo šiandien mano pudra rolleyes.gif Pirmiausiai ištyrinėjau pagal foje nurodytus požymius, ar ne padielka, bet viskas tvarkoj - labai kruopščiai pagaminta pakuotė. Pirkau eBay, su parsiuntimu kainavo 56 Lt.
Mano oda labai šviesi, rinkausi patį šviesiausią Fair atspalvį, bet jis man kokiu tonu per tamsus biggrin.gif Vienžo kaklą spalvoti irgi būtina.
Tepiau Erdesos sustumiamu šepetėliu šiek tiek jį sustūmusi, kad būtų tvirtesnis ir kietesnis, tai dėl dengimo nusiskundimų neturiu.
Maskavimas: maskuoja gana neblogai, bet visko neužmaskuoja. Na, bet mano oda ir nėra pati gražiausia ax.gif
Pasitepus odą traukė šiek tiek, todėl po apačia turbūt reikia teptis kremą g.gif
Labiausiai nepatiko, kad pati pudra tikrai matinė, tačiau turi tokių smulkučių žėrinčių dalelių doh.gif
Nežinau, gal aš dar nemoku tos pudros tept, gal nepripratau, gal fuflo nusipirkau, bet tikrai nėra taip, kad žiūri į veidą ir nežinai, ar jis su pudra, ar ne. Matosi, kad pudra yra, tik ne taip žiauriai į akis krinta kaip kitos matinės pudros rolleyes.gif
Tai vat kol kas misliju, kame čia ta forumo psichozė? g.gif Bet gal dar pasikeis mano nuomonė mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 02 08, 21:14)
Nežinau, gal aš dar nemoku tos pudros tept, gal nepripratau, gal fuflo nusipirkau, bet tikrai nėra taip, kad žiūri į veidą ir nežinai, ar jis su pudra, ar ne. Matosi, kad pudra yra, tik ne taip žiauriai į akis krinta kaip kitos matinės pudros  rolleyes.gif 
Tai vat kol kas misliju, kame čia ta forumo psichozė?  g.gif  Bet gal dar pasikeis mano nuomonė mastau.gif


Na aš irgi apie tą patį, ta pudra tikrai matosi. Man kreminė pudra su meteoritais ne taip matosi. Mineralkė gerai maskuoja ir labai gražų atspalvį suteikia, tas spindėjimas suteikia skaistumo, bet ji MATOSI. Ir meteoritų blizgesys man patinka labiau nei mineralkės.
Nežinau, tris kartus tepiausi ir vis svarstau ar ji man reikalinga g.gif Patinka dėl to, kad nesausina ir galbūt turi gydomųjų savybių, dėl sudėtyje esančio cinko oksido.
Na dar porą dienų pasitepliosiu, po to vėl bandysiu kreminę su meteoritais ir tada spręsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 08 vasario 2008 - 21:35
Tai butinai reikia pries tai pasitepti iprasta krema ...
Nesuprantu kodel ji tau matine,ji labiau kaip perlamutras ir su siek tiek zerinciu kazkokiu dalelyciu. Veil tai jau tikrai matine.

Tiesa ,merginos,kaip jus naudojate ta vitaminini pagrinda is rinkinuko ?
Papildyta:
QUOTE(Ferrari @ 2008 02 08, 23:34)
Na aš irgi apie tą patį, ta pudra tikrai matosi. Man kreminė pudra su meteoritais ne taip matosi. Mineralkė gerai maskuoja ir labai gražų atspalvį suteikia, tas spindėjimas suteikia skaistumo, bet ji MATOSI. Ir meteoritų blizgesys man patinka labiau nei mineralkės.
Nežinau, tris kartus tepiausi ir vis svarstau ar ji man reikalinga  g.gif  Patinka dėl to, kad nesausina ir galbūt turi gydomųjų savybių, dėl sudėtyje esančio cinko oksido.
Na dar porą dienų pasitepliosiu, po to vėl bandysiu kreminę su meteoritais ir tada spręsiu  rolleyes.gif



Nu nezinau,as jau po pirmo patepimo supratau,kad jokios krem pudros nenaudosiu,aisku ji siek tiek matosi,bet tobula islieka visa diena....Gal cia kaip kam... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EVY: 08 vasario 2008 - 21:38
Man tai jokių blizgučių nesimato schmoll.gif Veidat tiesiog atrodo padengras glazūra, o iškilesnės vietos (nosis, skruostai) labai gražiai švyti biggrin.gif . Na, su Veil pudra perbraukus tas švytėjimas dingsta, bet vis tiek labai gražiai žiūrisi. Krempudros nebenaudoju visam veidui - ti pamaskavimui paakių rolleyes.gif

QUOTE(Ferrari @ 2008 02 08, 21:34)
Na dar porą dienų pasitepliosiu, po to vėl bandysiu kreminę su meteoritais ir tada spręsiu  rolleyes.gif

Turi medium atspalvį, ar ne? ax.gif
Tai jei nuspręsi parduot, aš paimčiau ax.gif ...jei iki to laiko nenusipirkus būsiu, aišq blush2.gif ...nes dabar e-bay tamsesnį atspalvį medžioj cool.gif
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2008 02 08, 21:47)
Man tai jokių blizgučių nesimato  schmoll.gif  Veidat tiesiog atrodo padengras glazūra, o iškilesnės vietos (nosis, skruostai) labai gražiai švyti  biggrin.gif . Na, su Veil pudra perbraukus tas švytėjimas dingsta, bet vis tiek labai gražiai žiūrisi. Krempudros nebenaudoju visam veidui - ti pamaskavimui paakių  rolleyes.gif
Turi medium atspalvį, ar ne?  ax.gif
Tai jei nuspręsi parduot, aš paimčiau  ax.gif ...jei iki to laiko nenusipirkus būsiu, aišq  blush2.gif ...nes dabar e-bay tamsesnį atspalvį medžioj  cool.gif


Taip medium. Labai man sunku apsispręsti, ir patinka man ji ir kažkas ne taip g.gif
Atsakyti
Kazkaip visu skirtingi pastebejimai g.gif

Nu man tai jos visai nesimato ant veido schmoll.gif Gal jus per daug jos dedat?
Maskuoja puikiai,net tamsius paakius,ar ryskius kapiliarus ant nosies,tik tam reikia su tuo specialiu mazyciu sepeteliu patepliot kruopsciai.


Atsakyti
QUOTE(EVY @ 2008 02 08, 21:42)
Nesuprantu kodel ji tau matine,ji labiau kaip perlamutras ir su siek tiek zerinciu kazkokiu dalelyciu. Veil tai jau tikrai matine.


Nu ji matinė su smulkučiais blizgiukais biggrin.gif Iki perlamutro jai dar toli ir ačiūdie, nes tikrai nenorėčiau ant veido perlamutro efekto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(EVY @ 2008 02 08, 22:42)
Tiesa ,merginos,kaip jus naudojate ta vitaminini pagrinda is rinkinuko ?
Papildyta:
Nu nezinau,as jau po pirmo patepimo supratau,kad jokios krem pudros nenaudosiu,aisku ji siek tiek matosi,bet tobula islieka visa diena....Gal cia kaip  kam... g.gif

As tai ryte ant svarios odos tepuosi su tuo vitamininiu kremuku is rinkinuko,tada pamaskuoju ka reikia ir tada jau dengiu visa veida pudryte ax.gif

Nu man tai wub.gif wub.gif wub.gif Tikrai niekad krempudros nenaudosiu ax.gif

Tiesa,mano odos bukle akivaizdziai pagerejo naudojant sita pudryte smile.gif Budavo tokia vietom atsiserpetojus,kitur riebaluota doh.gif o dabar viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

As ja isimylejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata 76 @ 2008 02 08, 22:02)
Nu man tai jos visai nesimato ant veido  schmoll.gif  Gal jus per daug jos dedat?
Maskuoja puikiai,net tamsius paakius,ar ryskius kapiliarus ant nosies,tik tam reikia su tuo specialiu mazyciu sepeteliu patepliot kruopsciai.

drinks_cheers.gif
Tas Mažasis concealer šepetukas idealus maskavimams drinks_cheers.gif
Atsakyti