Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

sad.gif sad.gif
Atsakyti
SaldiUoga, kad nesidarei abrazijos, nelabai gerai, nes jei ten kas nors liko, darant pakartotinai labiau ten viskas pažeidžiama...ir nebūtina laukti kol prasidės mmm, kad pasitikrinti, ar ten viskas išsivalę, nueik , kuo greičiau.... Man irgi nedarė abrazijos, nes ir nereikėjo, viskas išteškėjo ir be įsikišimo, o tikrinausi nesulaukusi mmm, ir dar kartą užtikrino, kad viskas švaru. Tavo atveju, kai gydytoja rekomendavo abraziją, o tu nedarei...nu tavo vietoje lėkčiau pas gydytoją g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurateL.: 05 balandžio 2005 - 08:19
Iskilo klausimelis ax.gif
Ar gali prasideti mmm jei dar biski kraujavo g.gif
O tai savaitgali beveik nebekraujavo, o vakar kaip dave vel blink.gif
ir jausmas toks kaip per mmm g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2005 04 05, 10:11)
Iskilo klausimelis ax.gif
Ar gali prasideti mmm jei dar biski kraujavo g.gif
O tai savaitgali beveik nebekraujavo, o vakar kaip dave vel blink.gif
ir jausmas toks kaip per mmm g.gif


blink.gif blink.gif blink.gif ...nesupratau, tau po abrazijos ar kaip????Parašyk daugiau.
Atsakyti
Isgasdinai tu cia mane, jurate sad.gif

O is kur tu zinai, kad tau viskas issivale, ar tik pagal gydytojo nurodymus? Man gydytojas rekomendavo darytis abrazija, bet taip pat uztikrino, kad viskas naturaliai issivalo. Pakartotinai eiti teks bet kokiu atveju...

Persileidimo metu isejo mazi gabaliukai placentos ir gemaliuko... po keliu dienu nustojo kraujuoti.. O kaip tau buvo? gal gali papasakoti? Pas mus madride gauti apsilankyma pas daktara beveik menesio reikalas... teks skambinti ir uzsiregistruoti. g.gif





Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 04 05, 10:19)
blink.gif  blink.gif  blink.gif ...nesupratau, tau po abrazijos ar kaip????Parašyk daugiau.

Nea-abrazijos nebuvo.
Man 22 savaite vandenys nubego ir pagimdziau leliuka, bet negyva....
Sake, kad nereikia brazijos gydytoja...
Dabar dar plius temp sukilo- net nzinau kodel g.gif
Atsakyti
Kokere, uzjauciu ir palaikau tave... geriau kreipkis pas gydytoja. Pati saugiau jausiesi.

Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2005 04 05, 11:51)
Nea-abrazijos nebuvo.
Man 22 savaite vandenys nubego ir pagimdziau leliuka, bet negyva....
Sake, kad nereikia brazijos gydytoja...
Dabar dar plius temp sukilo- net nzinau kodel g.gif


kokere labas, as irgi pagimdziau negyva - 19-20 savaite, bet man visvien dare abrazija, nes iki 24 savaites berods, nera garantijos, kad placenta gimdoje nepaliks kokiu atplaiseliu.
Jei tau temperatura sukilo bijau, kad nebutu koks uzdegimas prasidejes, nonoriu gasdinti, bet tau gana ilgai kraujavo ir toks plustelejimas kraujo - tai nebutinai mmm gali buti. Tegu apziuri tave gydytoja, krauja gal padarys - paziures ar uzdegimo nera ir gal su echoskopu apziures.

Sekmes
Atsakyti
Sveika, Onora, kaip laikais? 4u.gif

SaldiUoga , man buvo 7 savaičių nėštumas, o ar viskas išsivalė man tikrino echoskopu, specealiai ėjau pas dvi skirtingas gydytojas ir abi teigė tą patį...be to kraujavau visą savaitę...sekančių mmm niekaip nesulaukiau , o tuo pačiu išsivystė cista, gydytoja su vaistais man išaukė mmm ir dėkui Dievui su mmm išėjo ir mano cista, dabar lauksiu vėl savo dienų, jei vėl bus kokios nesamonės, skirs arba gydymą arba pagersiu kontraceptikus...va taip...Tau siūlau tikrai lėkti pas gydytoją, nes labai retai, kada nereikia abrazijos, nerizikuok, kad paskui koks uždegimas nepasidarytų cool.gif .

Kokere, savo šventai ramybei nueik pas gydytoją, ta temperatūra-nieko gero...ir neatidėliok, kaip aš su savo cista, gerai, kad gerai baigėsi...turim saugot savo anuos galus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurateL.: 05 balandžio 2005 - 13:34
JurateL. tai tu jau nebeturi tos bjaurybes cistos? 4u.gif dziaugiuosi uz tave
Atsakyti
QUOTE(malyna @ 2005 04 05, 14:12)
JurateL. tai tu jau nebeturi tos bjaurybes cistos? 4u.gif dziaugiuosi uz tave


Aha, išspyriau tą cistą, daug nervų man ji kainavo mega_shok.gif , o ir nieko daryti negalėjau,...mano vyrukas pajuto, ką reiškia celibato laikytis thumbup.gif ...tai vakar taip "atšventėm" tą gerą žinią... blush2.gif ...o dar gydytoja nieko nesakė apie saugojimąsi, tai dabar darysim taip, kaip Dievas duos...kai duos, tai duos, neduos, vadinasi-ne laikas, o kaip tavo tepliojimas?
Atsakyti
aciu juratel uz patarimus.

lekiu skambyt daktarei. Ir tikiuosi gausiu kuo greiciau susitikima. Gerai, kad tau viskas jau susitvarke. Niekada anksciau negalvojau, kad tiek daug visokiu problemu buna..

Zodziu laikykites, mergaites 4u.gif
Atsakyti