Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

neseniai grizo drauge is vokietijos, ir parsiveze sios kosmetikos.sake kad labai tinka turincioms jautria oda ir kad vokietijoj si kosmetika "ant bangos" yra... smile.gif ir drauge labai isgyre musriai odai skirta krema, sake tokio gero dar neturejo g.gif kazkaip pas mus la roche posay nepastebejau.. schmoll.gif
ar teko jums girdeti apie sia kosmetika..o gal ir isbandyti?
Atsakyti
ar yra šios kosmetikos pas mus Lietuvoj? 4u.gif
žiūrėjau kristianos, sarmos el.puslapius, rodos nėr....
gal kas žino kur prekiaujama? ax.gif
Atsakyti
Galiu as pagirti labai la roche posay gaminius. Naudoju riebiai odai skirtus, is Effaclar serijos, nu tikrai labai man tinka ir gero efekto gan greit sulaukiau thumbup.gif
Tiesa, as Vokietijoje gyvenu smile.gif blush2.gif ax.gif

Atsakyti
QUOTE(oriole @ 2007 04 15, 01:10)
Galiu as pagirti labai la roche posay gaminius. Naudoju riebiai odai skirtus, is Effaclar serijos, nu tikrai labai man tinka ir gero efekto gan greit sulaukiau  thumbup.gif
Tiesa, as Vokietijoje gyvenu  smile.gif  blush2.gif  ax.gif



aišku, LT nėra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2007 04 20, 23:16)
aišku, LT nėra  verysad.gif

Gal vaistinese galima butu rasti? Vok vaistinese sita produkcija prekiauja. Veido prieziurai tai man Effaclar serijos produktai tikrai liuks thumbup.gif thumbup.gif o dar jie gamina ir dekoratyvine kosmetika, kol kas rimtai isbandziusi esu tik maskuojamaji-highlight'inanti piestuka, tai irgi galiu pagirti! user posted image
Atsakyti
QUOTE(oriole @ 2007 05 01, 22:10)
Gal vaistinese galima butu rasti? Vok vaistinese sita produkcija prekiauja. Veido prieziurai tai man Effaclar serijos produktai tikrai  liuks  thumbup.gif thumbup.gif  o dar jie gamina ir dekoratyvine kosmetika, kol kas rimtai isbandziusi esu tik maskuojamaji-highlight'inanti piestuka, tai irgi galiu pagirti! user posted image


na kad lyg tai nėra, niekur nemačiau pas mus schmoll.gif
Atsakyti
As irgi dabar kaip tik krema ir losjona effaclar naudoju. Labai maloniai kremas tepasi, greit susigeria, patinka, kad ne kabliuot is indelio reikia, bakterijos nesiveisia smile.gif Tonikas tai su alkoholiu lygtai, tai siek tiek sausina lygtai. Bet siaip patenkinta ir as, pirkau vaistinej, irgi ne LT.
Atsakyti
QUOTE(Maus @ 2007 05 05, 18:50)
As irgi dabar kaip tik krema ir losjona effaclar naudoju. Labai maloniai kremas tepasi, greit susigeria, patinka, kad ne kabliuot is indelio reikia, bakterijos nesiveisia smile.gif Tonikas tai su alkoholiu lygtai, tai siek tiek sausina lygtai. Bet siaip patenkinta ir as, pirkau vaistinej, irgi ne LT.

Aham as irgi ta losjona su alkoholiu naudoju jau antra buteliuka. Bet atsilus orams ziuriu kiek sudirgsta man oda juo nusivalius, tai kai baigsis pirskiu ta svelnuji bealkoholini.
O tas drekinantis ir matinantis kremas tai tikrai labai patikimas, super. As ji rytais tepu o vakarais tai Effaclar K tepaliuka, jis lygina veido oda. Super dalykas! Oda lygi svelni, o ir inkstiru susidarymas ryskiai pristabdytas. Kai pradejau naudoti situos produktus, pirma syki gyvenime man eme patikti mano veido oda.

Atsakyti
Thermal vanduo atgaivina,drekina oda zwischendurch biggrin.gif

nu vot del kremo riebiai odai,tai visgi man jis nepatiko ax.gif
o prausimosi zele laaaabai patiko
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2007 05 27, 00:00)
Thermal vanduo atgaivina,drekina oda zwischendurch  biggrin.gif

nu vot del kremo riebiai odai,tai visgi man jis nepatiko  ax.gif
o prausimosi zele laaaabai patiko

Aha, ta zele bekvape ir bespalve labai faina drinks_cheers.gif
Kuris kremas tau nepatiko - Effaclar Kuser posted image
ar matinantis skystis user posted image ?
Atsakyti
As ta matinanti su dozatorium naudoju. Visai nieko, taip maloniai tepasi, oda po to tikrai neblizga. Bet va parsinesiau pries kelias dienas daug Avenes meginuku, pereisiu prie sitos kosmetikos, jei patiks meginukai smile.gif La roche posay sakyciau zymiai brangesne...
Atsakyti
QUOTE(Maus @ 2007 05 28, 18:16)
As ta matinanti su dozatorium naudoju. Visai nieko, taip maloniai tepasi, oda po to tikrai neblizga. Bet va parsinesiau pries kelias dienas daug Avenes meginuku, pereisiu prie sitos kosmetikos, jei patiks meginukai smile.gif La roche posay sakyciau zymiai brangesne...

Tu matai, Avene man kazkaip visai uz akiu neuzkliuvo nail.gif
Gal reiks pasidometi prie progos rolleyes.gif
O tas matinantis - tikrai, labai patikimas, man irgi jis blizgesi zymiai nuima ir ilgam thumbup.gif

O ta tepaliuka K tepuosi vakarais, kad per nakti palygintu oda smile.gif
Atsakyti