Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ugdote trimečius?

Bent maniškė dabar grįžus po darželio tapo lapas po lapo, akvarelės užtenka max 3-4 dienom ax.gif , lapai tinka iš darbo baltos pusės , kita pusė prirašyta jos nedomina.
dainuojam daineles kartu , sekam pasakas vakarais savos kūrybos, lipdo iš plastelino ir dar karpo ir aplikuoja .Viską kopijuoja ką pramoko darželyje.Ten be paiškinimo dar nesuprasi kas yra kas ax.gif .Piešti nemokau , tik parūpinu priemones biggrin.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif Labai gera tema thumbup.gif

Mes stengiames vaikscioti i teatra, koncertus. Skaitom knygas, kartais stengiuosi skaityti ir pasakas ne pagal jos amziu, aisku, jei tik kantrybes turi klausyt...

Mokytis maniske nenori nieko, nei raidziu, nei skaiciu schmoll.gif Man sako, tu manes nemokyk - as pati pasimokysiu, taip ir nepavyksta man jos ismokyt nieko. doh.gif

Deliojam puzli - turim toki is laaabai dideliu detaliu.

O man idomu kokius zaidimus ar uzduotis sugalvojat kad pirsciukai lavetu, kad smulkucius dalykelius galetu paimti ir sudelioti. Juk tai svarbu bus veliau ir batu raisteliams uzsiristi ir rasymui...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mariposa: 09 vasario 2008 - 15:45
QUOTE(Mariposa @ 2008 02 09, 16:42)
drinks_cheers.gif Labai gera tema  thumbup.gif

Mokytis maniske nenori nieko, nei raidziu, nei skaiciu  schmoll.gif Man sako, tu manes nemokyk - as pati pasimokysiu, taip ir nepavyksta man jos ismokyt nieko.  doh.gif

Deliojam puzli - turim toki is laaabai dideliu detaliu.

O man idomu kokius zaidimus ar uzduotis sugalvojat kad pirsciukai lavetu, kad smulkucius dalykelius galetu paimti ir sudelioti. Juk tai svarbu bus veliau ir batu raisteliams uzsiristi ir rasymui...


Maniškei neįdomu raidės ir skaičiai schmoll.gif , vardą su tėčio pagalba kas rytą užrašo darželyje, nes ,,geros pradžios ,, lanko grupę.
O žaidimai yra visokių varstymo žaisliukų, o šiaip dėlioja mozaiką iš smulkių ir stambių detalyčių, veria karoliukus .
Atsakyti
kartais prisedu su dukryte pasimokyti raidziu skaiciu ir t.t. isijungiu i zaidimus skirtus tam. dabar nupirkau labai faina knyga: "mano pirmoji zaidimu knyga". tai ten ir raides mokintis galima rasyti ir skaicius ir siaip zaidimu nemazai ir raisteli mokintis verti, nu zodziu labai patiko ir jai ir man thumbup.gif tik reikia nepatingeti prisesti dazniau ir pazaisti. dar yra flamasteris, kuris ant visos tos knygos lapu paisomas ir nusivalo su kempinele... nu labai faina, knygyne mokejau 41 Lt su centais.

labai megsta deliones delioti. dar neturedama 4 metu jau pati sudedavo deliones skirtas 5-6 metu vaikams. dabar jau reiktu didesne kokia nupirkti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kornelija.k: 13 vasario 2008 - 14:38
Maniskiui 2.5 ,mes jau piesem bet ka su akvarelem,vandeniniais.Leidziu tepliotis.Tegu pratinas.O bureliu pas mus nera tokiu,kaip Kaune... ax.gif
Atsakyti
Turbut pagrindinis ir miegstamiausias musu uzsiemimas - skaitimas. Skaitau labai daug. Puzzle is 15-20 daliu irgi gerai, pazista raides ir skaicius. Spalvina knygutes. Kaifuoja nuo teatro.
Atsakyti
QUOTE(kornelija.k @ 2008 02 13, 15:35)
tam. dabar nupirkau labai faina knyga: "mano pirmoji zaidimu knyga". tai ten ir raides mokintis galima rasyti ir skaicius ir siaip zaidimu nemazai ir raisteli mokintis verti, nu zodziu labai patiko ir jai ir man  thumbup.gif  tik reikia nepatingeti prisesti dazniau ir pazaisti. dar yra flamasteris, kuris ant visos tos knygos lapu paisomas ir nusivalo su kempinele... nu labai faina, knygyne mokejau 41 Lt su centais.
o kuriam knygyne-,,Vagos,,,Pegase,, ar visuose jų yra?


O kokios knygos patinka trimečiams g.gif
Tiesa, nupirkau knygutę ,,3-mečių Testai,,-ten užduotėlių rinkinys , padedantis įvertinti trejų metų amžiaus vaiko raidą ir gebėjimus.
Trejų metų vaikas turėtų gebėti-suvokti sąvokas ,, daug,,, vienas,,, vartoti žodžius didelis ir mažas, daugiau, mažiau,: lyginti įvairaus ilgio daiktus vartoti žodius ilgas ir trumpas, lyginti skirtingo aukščio daiktus vartoti žodžius aukštas, žemas.
pavadinti gyvūnus ir jų mažylius, įvardinti veiksmus ( skenda, bėga, plaukia), įvardinti kūno dalis, pasekti pasaką, pavadinti namo, medžio sudedamasias dalis, pažinti ir pavadinti 6 pagrindines spalvas, skirti paros metą, žinoti kuo skiriasi, pasakyti savo vardą, pavardę, amžių, artimiausių giminaičių vardus.
Atsakyti

Musu megstamiausias uzsiemimas piesti, delioti puzles ir loto.
Atsakyti
Mano trimetei patinka klausytis pasaku rolleyes.gif Jau pazysta visas raides, dabar mokinames skaicius. Iki 7 jau suskaiciuoja thumbup.gif Biski moka angliskai skaiciuoti ax.gif
Anksciau labai patikdavo piesti, dabar nebeidomu schmoll.gif
Patinka su plastelinu zaisti ax.gif
Atsakyti
Maniskes silpnybes yra knygutes. As skaitau, ji klauso, arba ji varto, ziuri paveiksliukus, pati komentuoja biggrin.gif As jai skaitau lietuviskas, o tata daniskas knygutes. Dar megsta lipdyti is plastilino, piesti (siuo metu populiariausia piesimo tema - saldainiukai biggrin.gif). Dainuojam daineles (velgi - su manim lietuviskas, su tetuku daniskas). Skaiciuoja daniskai iki 11, lietuviskai iki 7. Be galo megsta vaikscioti (cia jau i mamyte bigsmile.gif ). Nesvarbu koks oras, nesvarbu kur ir kada. Kaip ir mamyte ir mociute, dievina Kopenhagos senamiesti. Galim vaikscioti valandu valandas, spoksoti i vitrinas (ypac ten kur progines sukneles). Matyt, uzaugusi bus dizainere lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki,
Mano vaikinukui jau irgi beveik 3 metai,i darzeli per ziema neinam,nes megstam pasergaliot.Tai irgi uzduotis mamai kuo sudomint toki pypli,kad nesedetu per dienas prie kompiuterio rolleyes.gif Spalvinti nelabai megsta,na kartais kai ikvepimas uzeina,pasaku irgi neklauso ilgiau kaip 3 minutes.Labai mego(dabar gal siek tiek pabodo) deliot kilimelius,na ten kur issiardo koks nors daiktas ir reikia ji sudet,turbut visi turit tokius :)Dar megsta statyti is megabloks kaladeliu ivairius bokstus .Skaiciuoja jau senokai iki 10 ir spalvas pazista,nes megsta su akvarele piest.Ir dar gavom dovanu tokias korteles Galvasukutis vadinasi,ten yra 130 klausimu,uzduoteliu 3-4 metu vaikams.Va sitas tai labai jam patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2008 02 21, 11:31)
.Ir dar gavom dovanu tokias korteles Galvasukutis vadinasi,ten yra 130 klausimu,uzduoteliu 3-4 metu vaikams.Va sitas tai labai jam patinka thumbup.gif


O kur tas korteles galima butu nusipirkti? As irgi tokiu savo mazei noreciau.
Aciu is anksto mirksiukas.gif
Atsakyti