Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie skiepus

http://www.intv.ru/v...12139&playNow=1
Mielos Mamos, būtinai pažiūrėkite šitą filmą, kuriame Rusijos profesoriai pasakoja
apie siaubingą skiepų žalą mūsų vaikų imuninei sistemai, kad išvengtumėt pasėkmių, su kuriom mes dabar kovojam.
Atsakyti
4u.gif
O man neatsidaro ir va ka raso: string(94) "connect error: SQLSTATE[HY000] [2003] Can't connect to MySQL server on 'mysql04.intv.ru' (113)"
Ka cia reiskia? blush2.gif
Atsakyti
pabandykit veliau nes pas juos su serveriu problema man irgi neatidaro .
Atsakyti
QUOTE(Kremis @ 2008 02 10, 11:20)
pabandykit veliau nes pas juos su serveriu problema man irgi neatidaro .

Paziurejau si filma. Labai idomus. Padejo man galutinai apsispresti.
Aciu, Kremis! aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 02 10, 10:19)
4u.gif
O man neatsidaro ir va ka raso: string(94) "connect error: SQLSTATE[HY000] [2003] Can't connect to MySQL server on 'mysql04.intv.ru' (113)"
Ka cia reiskia?  blush2.gif


ir man.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mirkt @ 2008 02 11, 13:24)

as jau paskiepijau savo maziuka skirta iki 6 men. tai kas dabar bus? g.gif
bet gi visus mus skiepijo, ne jau medicina pradejo mums kenkti. Net nzn ka ir galvot.
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2008 02 11, 13:29)
as jau paskiepijau savo maziuka skirta iki 6 men. tai kas dabar bus?  g.gif
bet gi visus mus skiepijo, ne jau medicina pradejo mums kenkti. Net nzn ka ir galvot.

Nebutinai turi kazkas buti smile.gif Gal ir viskas gerai bus jusu maziukui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kremis @ 2008 02 10, 02:38)
http://www.intv.ru/v...12139&playNow=1
Mielos Mamos, būtinai pažiūrėkite šitą filmą, kuriame Rusijos profesoriai pasakoja
apie siaubingą skiepų žalą mūsų vaikų imuninei sistemai, kad išvengtumėt pasėkmių, su kuriom mes dabar kovojam.


Labuka, Kremi,

saunuole, kad idejai nuoroda. Man ko tai filmas l.stringa, reikes gal vakare velai, kai serveris bus maziau uzimtas, pabandyt paziuret.
Gal galima paklaust, su kokiom pasekmem jus kovojat?
Atsakyti
Paziurejau as ta filmuka. Plaukai pradzioj pasistojo visi. doh.gif Net paskambinau savo gydytjai, labai as jau susinervinau. Bet ji tikina, kad pasiskaitineciau labiau apie tai ir taip nesinervuociau.
Bet po to blaiviai pamascius, tai filmuota pogrinde kazkokia kompanija, bobuciu ir seneliu plepesiai. Jai kokia Discovery ar kokia moksline kompanija apie tai kalbetu, tai taip, bet dabar.... gerai reikia pagalvoti, ar verta jais tiketi.
Gal visdelto, reiktu daugiau info paieskot, mokslinius tinklalapius ir panasiai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nosferatu: 11 vasario 2008 - 17:00
QUOTE(Nosferatu @ 2008 02 11, 17:59)
Paziurejau as ta filmuka. Plaukai pradzioj pasistojo visi. doh.gif Net paskambinau savo gydytjai, labai as jau susinervinau. Bet ji tikina, kad pasiskaitineciau labiau apie tai ir taip nesinervuociau.
Bet po to blaiviai pamascius, tai filmuota pogrinde kazkokia kompanija, bobuciu ir seneliu plepesiai. Jai kokia Discovery ar kokia moksline kompanija apie tai kalbetu, tai taip, bet dabar.... gerai reikia pagalvoti, ar verta jais tiketi.
Gal visdelto, reiktu daugiau info paieskot, mokslinius tinklalapius ir panasiai  g.gif


Vat ir ne bobuciu plepalai, brangioji. Kiek spejau paziureti, tai supratau, kad ten ir medikai pasisako. Na bet paieskojus daugiau info (gali pradeti nuo sio forumo "Neskiepyti vaikai", "Vakcinos uz ir pries"...) susidarysi rimtesni vaizdeli.
O kad filmas atrodo "is pogrindzio", tai yra todel, kad medikams ir giga farmakompanijoms neleidziama taip atvirai kalbeti apie skiepu zala, kuri net nuodugniai nesekama, neuzrasinejama ir netiriama. Tai vis del to labai didelis biznis, nors ir pretenduojantis i musu sveikatos gerove, taciau labai toli nuo to esantis!
Atsakyti
QUOTE(Gerdukas @ 2008 02 11, 17:55)
Labuka, Kremi,

saunuole, kad idejai nuoroda. Man ko tai filmas l.stringa, reikes gal vakare velai, kai serveris bus maziau uzimtas, pabandyt paziuret.
Gal galima paklaust, su kokiom pasekmem jus kovojat?


Jau nuo gimimo vaikutis labai alergiskas, berimai prasidejo nuo 3 gyvenimo savaites, ivairiom dietom per vargus galedavau tuos berimus kontroliuoti (maitinu MP), po kiekvieno skiepo budavo paumejimai, o va po roto skiepo nebegalejau kontroliuoti nieko 3 menesius, vaikas vientisa zaizda ir istisos naktys kasymosi... zodziu kosmaras, o galiausiai susirgo noro virusu, po noro viruso iskart susirgo obstrukciniu bronchitu, o po jo vel sloga, kosuliai ir taip 3 menesiai namuose. Bijau is namu koja iskist, vaikas visiskai be imuniteto.
Del roto viruso skiepo tai jau 2 seimas zinau, kad paskiepijus visiskai nealergiskus vaikus, atsirado alergija ir zmones jau irgi 2 menesiai kovoja su ivairiom dietom ir t.t. bet kolkas be rezultatu.
Papildyta:
QUOTE(Nosferatu @ 2008 02 11, 17:59)
Paziurejau as ta filmuka. Plaukai pradzioj pasistojo visi. doh.gif Net paskambinau savo gydytjai, labai as jau susinervinau. Bet ji tikina, kad pasiskaitineciau labiau apie tai ir taip nesinervuociau.
Bet po to blaiviai pamascius, tai filmuota pogrinde kazkokia kompanija, bobuciu ir seneliu plepesiai. Jai kokia Discovery ar kokia moksline kompanija apie tai kalbetu, tai taip, bet dabar.... gerai reikia pagalvoti, ar verta jais tiketi.
Gal visdelto, reiktu daugiau info paieskot, mokslinius tinklalapius ir panasiai  g.gif


Nu man irgi plaukai atsistojo pradejus ziuret ta filma. Siaip jau, kad kiek as supratau tai ne bobutes ten snekejo... Galbut buvo keletas pavyzdziu is asmeniniu gyvenimu, bet ir tai tos moteriskes medikes buvo. Manau tikrai labai logiskai argumentuota viska, man abejoniu tikrai nekilo. Bandysiu irasyti i CD ir duoti savo gydytojai paziuret, paziuresiu kokia jos bus reakcija. Ji man minejo, kad vis daugeja mamu atsisakanciu skiepu. Be to , skiepu atsisakiau jau pries tai, kadangi vaikas labai alergiskas ir nors visi gydytojai kaip susitare kartojo kad alergija nera kontraindikacija skiepams, pasekmes po kiekvieno skiepo maciau ir tebematau pati...
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2008 02 11, 17:59)
Paziurejau as ta filmuka. Plaukai pradzioj pasistojo visi. doh.gif Net paskambinau savo gydytjai, labai as jau susinervinau. Bet ji tikina, kad pasiskaitineciau labiau apie tai ir taip nesinervuociau.
Bet po to blaiviai pamascius, tai filmuota pogrinde kazkokia kompanija, bobuciu ir seneliu plepesiai. Jai kokia Discovery ar kokia moksline kompanija apie tai kalbetu, tai taip, bet dabar.... gerai reikia pagalvoti, ar verta jais tiketi.
Gal visdelto, reiktu daugiau info paieskot, mokslinius tinklalapius ir panasiai  g.gif


Dar pagalvojau... kadangi filme kalbama apie tam tikras skiepu sudedamasias medziagas ir ju poveiki organizmui (pvz. aliuminis), galima tiesiog paklausti gydytojos apie skiepu, kuriuos gavo jusu vaikas sudėti ir poto apie tu medziagu poveiki organizmui pasiskaityti detaliau. Galbut tai padetu suzinoti ar tai tiesa
Atsakyti