Įkraunama...
Įkraunama...

Sidabrinės vestuvės

Sveikos, neužilgo tėvų sidabrinės vestuvės, niekaip nesugalvoju, ką orginalaus ir įspūdingo padovanot, kad asocijuotųsi su Jų švente ir liktų prisiminimui g.gif
Laukiu Jūsų patarimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2008 01 11, 18:33)
Sveikos, neužilgo tėvų sidabrinės vestuvės, niekaip nesugalvoju, ką orginalaus ir įspūdingo padovanot, kad asocijuotųsi su Jų švente ir liktų prisiminimui g.gif
Laukiu Jūsų patarimų 4u.gif

gal tiktų? blush2.gif sveikinimų papkės 4u.gif
Atsakyti
Mes neseniai gavom tokias taures ale pasidabruotas, kur jos kai susiglaudžia iš viršaus žiūrint širdelė gaunasi (jei neaiškiai parašiau ar nesi mačiusi parašyk až- nufotkinsiu ir atsiusiu foto)
berods esu ju maciusi net maximoje
šiaip labiau suvenyras, bet mielas
Atsakyti
aš dovanojau taures apklijuotas su svarovskiais, išklijuota buvo 25 ir dar dekoruota su kalnų krištolu.
Atsakyti
arteja teveliu sidabrines vestuves ir noriu padovanoti kokia nors isskirtine dovana gal galite patarti kas tai galetu but?
Atsakyti
tevai sake pati didziausia svente, kad baznycioje buvo visi vaikai... ir stovejau kaip liudininkai prie altoriaus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JustinaV @ 2008 02 16, 23:38)
tevai sake pati didziausia svente, kad baznycioje buvo visi vaikai... ir stovejau kaip liudininkai prie altoriaus  wub.gif


tai taip ir bus wub.gif bet norisi kazka ir padovanoti
Atsakyti
Mes irgi ruosiames tevu sidabrinem metinem. Norim, kad butu jauku ir grazu mirksiukas.gif Todel surengsim mini ceremonija baznycioj, kur jie pries 25 m susituoke. Tada pasidarysm koki piknikeli gamtoj, o gryzus i namus lauks graziai papuosta pavesine su fursetu.

O dovanu galvojm nupirkt treniruokli fitness4.gif Kad ir toliau rupintusi savo sveikata ir visada butu zvalus ir jauni 4u.gif
Atsakyti
Mano teveliu irgi siemet sidabrines vestuves tai dar tiksliai nesugalvojau ka padovanuoti bet dovanuosiu kazka is sidabro ar pasidabruota arba bent kad butu sidabrines spalvos wink.gif
Atsakyti
Rugpjucio menesi pas mano tevelius sidabrines vestuves smile.gif tai as manau suorganizuoti baznycioje izadu atnaujinimo ceremonija, o veliau atsvesti sia sukakti kaip pridera ir zadu padovanuoti tevams sidabrines spalvos uzuolaidas thumbup.gif
Atsakyti
o man tai nieko originalaus ir idomaus nelenda i galva del sidabriniu vestuviu.... g.gif

Skaitineju ta, skaitineju ana ir nieko..... Matyt is to didelio noro mazai kas gausis.....
Atsakyti
QUOTE(Moniux @ 2008 04 25, 12:45)
o man tai nieko originalaus ir idomaus nelenda i galva del sidabriniu vestuviu....    g.gif

Skaitineju ta, skaitineju ana ir nieko.....  Matyt is to didelio noro mazai kas gausis.....


O gal patiktu dovana, savaitgalio poilsis prie juros, ar Druskininkuose,ar kaimo sodyboj.Arba gal kvietima i grozio salona wub.gif
Atsakyti