Įkraunama...
Įkraunama...

Maxi-Cosi vežimėliai

Labai susižavėjau Mura vežimuku wub.gif toks tvirtas, stabilus, lopšys didelis, spalvos fantastiškos wub.gif Rida minkštai. Vienas kas stabdo - svoris doh.gif variantas su lopšiu apie 17kg.

Gal mamos kas naudojat? Kokie atsiliepimai?

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sadi, jei skaitai angliškai, tai man labai patinka šitas puslapis su vežimėlių apžvalgomis 4u.gif
Čia konkrečiai apie Mura4
Atsakyti
čia jau skaičiau smile.gif po ilgų aprašymų - vienas minusas - svoris doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2008 02 12, 12:13)
čia jau skaičiau smile.gif po ilgų aprašymų - vienas minusas - svoris  doh.gif


Aha, sveria jis tikrai perdaug doh.gif
Atsakyti
Tiek daug geru atsiliepimu esu girdejusi apie siuos vezimelius, noreciau isigyti, bet stabdo vienintelis dalykas-reiks nesti i 3 auksta. Ar yra mamyciu, kurios gyvena name be lifto ir nesioja ji? Labai reikia Jusu nuomones, nes reikia apsispresti del vezimo, bijau, kad vaikas gims, o vezimelio neturesiu. Help!!!
Atsakyti
Na ir man sis vezimukas labai prie sirdies bet stabdo svoris g.gif nors ir nereikes niekur tampyti tik is masinos i masina. Nejaugi nera mamyciu, kurios siuos vezimukus jau turi ir galetu savo nuomone isreiksti? blush2.gif
Atsakyti
mes vakar apziurejom MURA smile.gif pries tai apziurejom laaaabai daug vezimuku, bet nei vienas netapo per 10 minuciu toks mielas kaip sitas smile.gif patiko labai, patiko tai,kad vezimukas sauniai sukomplektuotas, yra visos reikalingos funkcijos, o dar taip paprastai tvirtinamos autokedutes as niekur nemaciau ax.gif tai va, renkames spalvyte ir varom uzsisakinet smile.gif
Atsakyti
as irgi pasiziurejau, kad labai faini vezimukai...
bet, jau kita turiu ax.gif

QUOTE(ausra111 @ 2008 03 13, 13:04)
Tiek daug geru atsiliepimu esu girdejusi apie siuos vezimelius, noreciau isigyti, bet stabdo vienintelis dalykas-reiks nesti i 3 auksta. Ar yra mamyciu, kurios gyvena name be lifto ir nesioja ji? Labai reikia Jusu nuomones, nes reikia apsispresti del vezimo, bijau, kad vaikas gims, o vezimelio neturesiu. Help!!!

siaip galima vezimuka "uzsivezti" zemyn ir aukstyn laiptais. as butent taip ir darau, nes mano irgi vezimas gana sunkus, viena nepakeliu... mirksiukas.gif
Atsakyti
mes kaip nuosavam name gyvenam, tai man svoris vezimuko yra visiskai irnesakyk.gif niekur tampyt nereikes, tik kaip kazkas cia rase is masinos i masina, tai tiek manau pakelsiu be problemu smile.gif
Atsakyti
Gal yra jau išbandžiusių si vežimą? Būtų thumbup.gif išgirsti nuomones.
Atsakyti
Negi nieks dar neturite?
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2008 04 08, 18:34)
Negi nieks dar neturite?


Pirkome mes siandien toki vezimeli, tikrai tvirtas, lengvai susilanksto (yra 2 padetys - tiks bet kuriai bagazinei, remas super kompaktiskas). Tik va su spalvom nelabai pasiseke verysad.gif Bet kokybe nugalejo!
Tiesa, is minusu: nesisupa. O svoris... Ka zinau, aisku, galetu buti lengvesnis. Bet mums name tai neaktualu.

Atsakyti