Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus "Versmės" vidurinė mokykla

Labutis smile.gif Gal kas nors leidžiate savo vaikučius į šią mokyklą? Kokie jūsų atsiliepimai, patirtis?
Atsakyti
Čia šita, kur Lazdynuose, integruota, katališkos pakraipos?
Esu užrašius savo dukrą, nes visai šalia namų, deja, kol kas girdėjau ne kokius atsiliepimus.
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2005 04 06, 08:07)
Čia šita, kur Lazdynuose, integruota, katališkos pakraipos?
Esu užrašius savo dukrą, nes visai šalia namų, deja, kol kas girdėjau ne kokius atsiliepimus.

tas tas... Architektų 85. Aš irgi girdėjau ne kokius atsiliepimus. Draugė vedė ten pirma į darželį, po to į pradines klases. Nuo 3 klasės pervedė į kitą mokyklą (Žėručio pradinę) ir labai tuo džiaugiasi, nes reikalavimai versmėje labai maži, naujoj mokykloj turėjo gerokai pasistengti, kad pasivytų bendraamžius. Nors ir kitos pusės ta mokykla daug davė ir gero. Ten klasėse yra neįgalių vaikučių. Kiti išmoko jais rūpintis, padėdavo knygas susikrauti ir šiaip labai su jais draugiškai bendravo 4u.gif
Dar kita draugė iš sausio 13-osios mokyklos pervedė savo draugę į šios mokyklos 10-tą klasę. Taip pat nepatenkinta - pažangumas labai suprastėjo. Dėl ko - nežinau. Gal paprasčiausiai tingi mokintis ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2005 04 06, 08:25)
Draugė vedė ten pirma į darželį, po to į pradines klases.  biggrin.gif


Mandalina, o koks ten darželis yra? Aš negirdėjau, kad būtų darželis, žinau tik, kad "Versmė" turi ikimokyklinę klasę, į kurią esam užsirašę. O man darželis irgi būtų aktualu ax.gif
Bet kad prastai su mokslais ten, tai tikrai ne kas g.gif
O gal kas turit ir gerų atsiliepimų?
Atsakyti
QUOTE(zuza @ 2005 04 13, 16:53)
Mandalina, o koks ten darželis yra? Aš negirdėjau, kad būtų darželis, žinau tik, kad "Versmė" turi ikimokyklinę klasę, į kurią esam užsirašę. O man darželis irgi būtų aktualu ax.gif
Bet kad prastai su mokslais ten, tai tikrai ne kas  g.gif
O gal kas turit ir gerų atsiliepimų?

žinok nesu tikra - žinau, kad ten draugės dukra ėjo iki pirmos klasės. Gal tai ir yra ta paruošiamoji grupė? g.gif

Atsakyti
Balandžio 29 d. Versmės mokykloje organizuojama Atvirų durų diena. Nuo 8 val. ryto iki vakaro galite apsilankyti mokykloje, susipažinti su ugdymo programomis, pedagogais, apžiūrėti parodas. Naujų mokinių priėmimas nuo gegužės 2 d. iki liepos 1 d.
17 val. vyks mokyklos auklėtinių koncertas.
Atsakyti
Vija eisi i atviru duru diena? jei taip gal but galesi papasakoti apie ta mokykla daugeliau?
Atsakyti
QUOTE(dovi @ 2005 04 20, 12:47)
Vija  eisi i atviru duru diena? jei taip gal but  galesi papasakoti apie  ta mokykla daugeliau?


Vargiai, nes darbo diena. Tai tik vakarop planuoju nueiti su dukra pažiūrėti koncerto ir šiaip pasibozioti po pačią mokyklą.
Jei kas eisit, parašykit atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2005 04 18, 08:07)
Balandžio 29 d. Versmės mokykloje organizuojama Atvirų durų diena. Nuo 8 val. ryto iki vakaro galite apsilankyti mokykloje, susipažinti su ugdymo programomis, pedagogais, apžiūrėti parodas. Naujų mokinių priėmimas nuo gegužės 2 d. iki liepos 1 d.
17 val. vyks mokyklos auklėtinių koncertas.


LAbas smile.gif Aš bandysiu spėti nueiti. Vija, gal žinai atvirų durų dienos programą - juk nevaikščiosi bet kada ir bet kaip po kabinetus su mokytojais pažindintis ir apie ugdymo programas teirautis tongue.gif Ar reik tiesiai pas direkotrę varyti? Žodžiu, kur gaut info?
Atsakyti
Esme tame, kad shi mokykla - yra vienas didelis ishpustas burbulas;]
Neigaliems vaikams ji gera, tachiau sveikiems.. Hm.. Jei norite ugdyti kokius savo vaiko gabumus, patarchiau pasirinkti kita. Reikalavimai ten super mazhi, o ir kitu privalumu chia neizhvelgiu, na nebent palyginti nedidelis mokiniu skaichius;] Taip, kad patarchiau neskubeti susizhaveti shia nuostabia 'katalikishkos' pakraipos mokykla;] rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuza @ 2005 04 26, 18:31)
LAbas  smile.gif Aš bandysiu spėti nueiti. Vija, gal žinai atvirų durų dienos programą  - juk nevaikščiosi bet kada ir bet kaip po kabinetus su mokytojais pažindintis ir apie ugdymo programas teirautis  tongue.gif Ar reik tiesiai pas direkotrę varyti? Žodžiu, kur gaut info?


Aš šią info radau skelbime Mokytojų namuose. Ten konkrečiai nieko nerašo, tik kad galima ateiti bet kada nuo 8 val. iki 15 val. O kokia tvarka ten viskas vyks, neaišku. Aš net nesu viduj buvus.
Atsakyti
Aš ką tik pasiskambinau (tel. 2449463, jei dar kam prireiktų smile.gif ), tai sakė reik atvykus tiesiog eiti pas budinčią arba į sekretoriatą, ir klaust kas domina, o po to jau nukreips... 15.00 bus susirinkimas su seimūnais ir dar kažkokiomis svarbiomis institucijų personomis, bet tėvelių neįleis sad.gif O 17.00 koncertas smile.gif
Atsakyti