Įkraunama...
Įkraunama...

Jojiko kelnės

Sveikos,

norėčiau sužinoti jūsų nuomonę ir jei turit tokių problemų, kad pasidalintumėt patirtimi, kaip kovojat su jojiko kelnėm?
Atsakyti
truputį padeda baseinas.. kaip ir visam kūnui, bet treniruočių turi būt labai labai daug.. o šiaip turiu vieną draugę su anoreksijos liga( gydosi), tai dieta yra visagalė, tikrai, nors sako kad neįmanoma jų atsikratyt, bet ji atsikratė..
tik ar verta paaukot sveikatą?
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 04 06, 11:35)
truputį padeda baseinas.. kaip ir visam kūnui, bet treniruočių turi būt labai labai daug.. o šiaip turiu vieną draugę su anoreksijos liga( gydosi), tai dieta yra visagalė, tikrai, nors sako kad neįmanoma jų atsikratyt, bet ji atsikratė..
tik ar verta paaukot sveikatą?


Tikrai nemanau, kad verta schmoll.gif
Atsakyti
O Dieve tos jojiko kelnės cry.gif cry.gif cry.gif
Pas mane viskas biggrin.gif o kojos sad.gif
Pritariu kad padeda baseinas bet reikia nuolatos lankyti. Pvz. Praeitą rudenį, žiemą, pavasarį lankaiu baseiną (iš viso 5 abonementus išvaikščiojau) tai vsą vasarą ir rudenį nebuvo tų jojiko kelnių iki Naujako cry.gif
Dabar ne tiek lankau baseiną tai jos yra.
Dar padeda dviratis. Tuoj pradėsiu važinėtis. Maždaug po pusvalandį kasdien. Tai irgi padeda.
Dar yra pratimų namų sąlygomis bet ne taip efektyviai g.gif
Atsakyti
Nu pas mane irgi, viskas ok.gif , krūtinė yra, liemuo labai liaunas, bet tie lašinukai.... cry.gif , ir nieko nepadarysi verysad.gif
Atsakyti
o kas to sjojiko kelnes?
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 05 02, 23:09)
o kas to sjojiko kelnes?


Jojiko kelnes vadina kai ant šlaunų šonų auga lašinukai, net nežinau kaip čia tau aiškiau paaiškinti g.gif , bet gal isivaizduoji, ne ant "subinės", bet šonuose biggrin.gif
nu gerai aš čia aiškinu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2005 05 03, 13:03)
Jojiko kelnes vadina kai ant šlaunų šonų auga lašinukai, net nežinau kaip čia tau aiškiau paaiškinti g.gif , bet gal isivaizduoji, ne ant "subinės", bet šonuose biggrin.gif 
nu gerai aš čia aiškinu blush2.gif

Labai gerai paaiškinai. thumbup.gif O man kas nors gali paaiškinti, ar gali šis reiškinys atsirasti brandžiam amžiui, pvz., po gimdymo?
Atsakyti
QUOTE(meshkute_nida @ 2005 05 08, 14:51)
Labai gerai paaiškinai. thumbup.gif  O man kas nors gali paaiškinti, ar gali šis reiškinys atsirasti brandžiam amžiui, pvz., po gimdymo?

Net eisiu senų nuotraukų pasižiūrėt,nuo kada pas mane tos grožybės.
Atsakyti
Jo, pas mane irgi tas pats. Manyciau, cia nuo ilgo sedejo issiplecia uzpakalis biggrin.gif Reikes griebtis bodyflex'o pagalbos!
Atsakyti
Peržiūrėjau nuotraukas ir nieko gudro negaliu pasakyt.Neradau tokių nuotraukų,iš pirmos jaunystės,kad bučiau pusnuogė.Bet užuomazgas įžvelgiau jau nuo 16m.,kai antsvorio tikrai nebuvo jokio.Po neštumų ir gimdymų -akivaizdžiai padidėjo tos kelnės,o dasiritus iki nutukimo- atrodžiau be žodžių.Dabar, nuo vasario mėn.,pakliuvus pas supermamas,bandau save grąžint,bet tos "kelnės" nelabai pasiduoda.O gal ir visai nepasiduoda.
Atsakyti
QUOTE(niginte @ 2005 05 09, 10:35)
Peržiūrėjau nuotraukas ir nieko gudro negaliu pasakyt.Neradau tokių nuotraukų,iš pirmos jaunystės,kad bučiau pusnuogė.Bet užuomazgas įžvelgiau jau nuo 16m.,kai antsvorio tikrai nebuvo jokio.Po neštumų ir gimdymų -akivaizdžiai padidėjo tos kelnės,o dasiritus iki nutukimo- atrodžiau be žodžių.Dabar, nuo vasario mėn.,pakliuvus pas supermamas,bandau save grąžint,bet tos "kelnės" nelabai pasiduoda.O gal ir visai nepasiduoda.


Ačiū, niginte. biggrin.gif Gal tada aš išsigalvoju g.gif
Atsakyti