Įkraunama...
Įkraunama...

Žiburio pradinė mokykla Žirmūnuose

Laba diena,

Noriu užvesti naują temą apie Žiburio pradinę mokyklą (Tuskulėnų g. 30).

Ar saugu, ar smagu pradinukams šioje mokykloje?
Gal galėtumėte parekomenduoti dabartinių trečiokų mokytoją (mat nuo 2009 rugsėjo mums metas į mokyklą).

Dėkui, rolleyes.gif
Atsakyti
mokykla kol kas mums patinka tfu tdu tfu tongue.gif , nes mes tik pirmokai, mokytoja gera,ll.gera prailgintos mokytoja, kai kurios forume raso, kad mokykla tamsi, bet man tai nekliuva, pakankamai bureliu ir vaikui patinka
Atsakyti
Gal yra žinančių, kokios mokytojos šiais metais turės pirmokus? Gal parekomentuotumėt kurią nors? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš pabaigus šią pradinę. Iki dabar užsuku pas mokytojas pasilabyt. Turėjau labai fainą vieną mokytoją Eimutę (nežinau kelintą klasę ji dabar turi, bet kaip pradiniui išsilavinimui, super tinkama mokytoja), ir mokytoją Neringą. Jos abi labai labai daug peno davė man, kaip pradinukei.

O šiaip mokykla tikrai gera, dabar girdėjau ten neva jau tampa 'prestižine' mokykla. Kadangi gyvenu netoliese, ir kiekvieną rytą pro ją praeinu, tai galima susidaryt vaizdą kiek 'bemsų' ir 'mersų' atveža pradinukų.

Būrelių daug, veiklos daug, aplinka šilta, jauki, smagi. Viskas ten tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 05 20, 08:21)
Gal yra žinančių, kokios mokytojos šiais metais turės pirmokus? Gal parekomentuotumėt kurią nors?  ax.gif  4u.gif

nueikite i mokykla, salia direktores kabineto yra parasytos ketvirtoku mokytoju pavardes

Papildyta:
QUOTE(ramunek @ 2008 05 28, 18:47)
nueikite i mokykla, salia direktores kabineto yra parasytos ketvirtoku mokytoju pavardes

berods ketvirtoku mokytoja Gitana (pavaduotoja), sako nebloga 4u.gif
Atsakyti
Žinau, kad iš Žiburio pradinės mokyklos šiemet į Jėzuitų gimnaziją įstojo 6 ar 7 vaikai. Gal kas nors žinote, kokia mokytoja įstojusius vaikučius mokė? Labai lauksiu atsakymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gune @ 2008 07 31, 10:40)
Žinau, kad iš Žiburio pradinės mokyklos šiemet į Jėzuitų gimnaziją įstojo 6 ar 7 vaikai. Gal kas nors žinote, kokia mokytoja įstojusius vaikučius mokė? Labai lauksiu atsakymo  4u.gif


Gal ir per vėlai pamačiau klausimą, bet labai gera mokytoja - Gitana Adomavičiūtė. Ji mokė mano dukrą ir iš jų klasės į Jezuitų gimnaziją įstojo bent keli vaikai. smile.gif Mokytoja reikli, daug dirba su vaikais, neserga biggrin.gif, be to labai draugiška, geranoriška. Dar girdėjau gerų atsiliepimų apie mokytoją Neringą. Man patiko atmosfera mokykloje - jaučiasi, kad bandoma kurti tikra bendruomenė, mažai dirbtinumo. Visiems rekomenduočiau šią pradinę. smile.gif
Atsakyti
O gal galit pasakyti iki keliu klasiu gali vaikas lankyti sia mokykla, nes kaip suprantu ji yra pradine? g.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2009 02 22, 12:10)
O gal galit pasakyti iki keliu klasiu gali vaikas lankyti sia mokykla, nes kaip suprantu ji yra pradine? g.gif


iki 4 bigsmile.gif
Atsakyti
Mano vidurine dukra baige pas Gitana, is ju klases 4 vaikai i VJG istojo. Be papildomo ruosimosi, tik tikybos mokytoja juos labiau prispaudusi buvo. Labai noriu pagirti anglu kalbos mokytojas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egmara: 05 kovo 2009 - 11:20
QUOTE(egmara @ 2009 03 05, 12:20)
Mano vidurine dukra baige pas Gitana, is ju klases 4 vaikai i VJG istojo. Be papildomo ruosimosi, tik tikybos mokytoja juos labiau prispaudusi buvo. Labai noriu pagirti anglu kalbos mokytojas.

jo, spaudžia ten juos prei mokslų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madam Taro @ 2008 08 29, 11:24)
Gal ir per vėlai pamačiau klausimą, bet labai gera mokytoja -  Gitana Adomavičiūtė. Ji mokė mano dukrą ir  iš jų klasės į Jezuitų gimnaziją įstojo bent keli vaikai.  smile.gif Mokytoja reikli, daug dirba su vaikais, neserga  biggrin.gif, be to labai draugiška, geranoriška. Dar girdėjau gerų atsiliepimų apie mokytoją Neringą.  Man patiko atmosfera mokykloje - jaučiasi, kad bandoma kurti tikra bendruomenė, mažai dirbtinumo. Visiems rekomenduočiau šią pradinę.  smile.gif


Sveiki,
mes nuo rugsejo pradedam lankyti sia mokykla... mirksiukas.gif pas mokytoja Edita.Gal turite kokiu komentaru ax.gif
Atsakyti