Įkraunama...
Įkraunama...

Lopšelis-darželis tik puse dienos arba 4 d/sav.

tai va susidureme su tokiu klausimu, uzrasiau savo mazyli i lopseli nuo 2,3 metuku, pati dar metus nedirbsiu taciau neakivaizdziai studijuoju ir tai man paskutiniai metai, noriu kad jis po truputuka pratintusi prie leliu, o pati galeciau pailset ir pasimokyt

taigi galvoju leisti ji tik iki pietu miegelio ir 12.30 visada paimti, ar buvo taip daranciu? ar tai yra gerai? kaip jauciasi vaikas? ka sako aukletojos?

kitas variantas vaika leisti 4 dienas per savaite, o tris buti namie? gal kazkas darete taip? pliusai, minusai, jusu patirtis ir patarimai laukiame 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2008 02 12, 15:20)
tai va susidureme su tokiu klausimu, uzrasiau savo mazyli i lopseli nuo 2,3 metuku, pati dar metus nedirbsiu taciau neakivaizdziai studijuoju ir tai man paskutiniai metai, noriu kad jis po truputuka pratintusi prie leliu, o pati galeciau pailset ir pasimokyt

taigi galvoju leisti ji tik iki pietu miegelio ir 12.30 visada paimti, ar buvo taip daranciu? ar tai yra gerai? kaip jauciasi vaikas? ka sako aukletojos?

kitas variantas vaika leisti 4 dienas per savaite, o tris buti namie? gal kazkas darete taip? pliusai, minusai, jusu patirtis ir patarimai laukiame  4u.gif


mums su darzeliu neisejo, nes susirgo vaikas, dar kuri laika teks pabut namie, bet planavau leisti tik 4 dienas, o penkta dirbti is namu, tai aukletojos dar sake, kad jei atnesiu pazyma is darbovietes del darbo graifko, tai man net moket nereiktu.
b
e to maziukas mano labai, tai planavom, kad anyta pasiims po pietu miego. is musu draugu, kieno darbo grafikas leidzia, tai daug kas taip daro.
Atsakyti
Mano vaikas vyresnis, bet aš taip dariau porą mėnesių. Palikdavau 3 valandoms. Tačiau taip niekas man ir nepaaiškino dėl apmokėjimo, vis duodavo apmokėti pilnos dienos sąskaitą.
Vaikui tai labai patiko. Jis pabūdavo užsiėmimuose, su vaikais lauke, pavalgydavo pietus ir va jau mama laukia.

O dabar žingsniuoja pilną dieną.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2008 02 13, 16:00)
Mano vaikas vyresnis, bet aš taip dariau porą mėnesių. Palikdavau 3 valandoms. Tačiau taip niekas man ir nepaaiškino dėl apmokėjimo, vis duodavo apmokėti pilnos dienos sąskaitą.

Jei atvedi vaiką darželin bent valandai, tai moki pilną kainą. (Tiesa, dabar kiek žinau galima kažkurių iš maitinimų atsisakyti (pvz. pusryčių ir/ar vakarienės), tada mokestis mažėja.) O nemokėti gali tik jei visiškai nevedi į darželį ir pristatai pažymą iš darbovietės, kad tądien turi laisvadienį.

Kadangi pati irgi tam tikrais periodais dirbau nepilnu krūviu ar sėdėdavau namie su kūdikiu, tai irgi yra tekę vaikus į darželį vesti tik 2-4 dienas per savaitę. Visi sūneliai darželyje adaptavosi lengvai ir jiems toks ne visai reguliarus lankymas netrukdė.
Atsakyti
Numirusi jau tema, bet man dabar labai aktuali ax.gif

Pradejau vesti 2 m. vaika i lopsiuka. Kadangi laukiam antro leliuko ir bunu namie, tai nuo pat pradziu nusiteikus buvau, kad mano vaikas lankys lopsiuka tik po puse dienos (iki 12.30). Gal nuo kito rugsejo, kai jau bus 3 m., pradeciau palikineti pietu miegoti darzelyje.
Ir dabar iskilo klausimas, ar nebus jam dar sunkiau pasilikt po metu miegot darzelyje, kai pripras visa laika buti tik po pusdieni? g.gif
Labai idomu butu isgirsti mamyciu patirti. Gal kas taip bandet?
Atsakyti
QUOTE(Bonce @ 2012 09 23, 00:00)
Numirusi jau tema, bet man dabar labai aktuali  ax.gif

Pradejau vesti 2 m. vaika i lopsiuka. Kadangi laukiam antro leliuko ir bunu namie, tai nuo pat pradziu nusiteikus buvau, kad mano vaikas lankys lopsiuka tik po puse dienos (iki 12.30). Gal nuo kito rugsejo, kai jau bus 3 m., pradeciau palikineti pietu miegoti darzelyje.
Ir dabar iskilo klausimas, ar nebus jam dar sunkiau pasilikt po metu miegot darzelyje, kai pripras visa laika buti tik po pusdieni?  g.gif
Labai idomu butu isgirsti mamyciu patirti. Gal kas taip bandet?

manau padarysit pertrauka, vasara nevesit, ir nuo rugsejo pasiliks normaliai smile.gif O jei labai patiks darzelyje, gal ir siemet pats nores pasilikt miegot? Matys kad visi vaikai pasilieka gal nores ir jis?
Atsakyti
Mano buvo tokia situacija.
Mano dukra lankė visus lopšelio metus pusę dienos - iki pietų miego. Aš taip pat susilaukiau antro vaikučio tą žiemą.
Dukra lankė darželį noriai, bet pasilikti pietų miego noro nerodė. Dažnai pakalbėdavom, kad kitais metais jau miegos darželyje. Perėjusi į darželio grupę pasiliko miegoti nuo pirmos dienos be jokių problemų, buvo tam jau pasiruošusi.
Atsakyti
mums tai vienintelis maksimaliai konfortiškas vaikui ir mamai variantas blush2.gif vaikui..kaip kazkuri sake...max uzsiemimu veiklos...o poilsis miegas veliau jau namie...del didelio noro mirgoti darze nera..o ir prailgsta tas laiaks ki vakaro.. tuo tarpu mamai...vedant puse dienos vaikas man neserga.. tik pilna diena ir darzeliui ate kokiai savaitei..neireik nusirengus pusnuogiam lakstyt kol suziures..atskelus pasilus velgi ..ir pan...salia kosincio kito mazylio miegoti..na yra tu darzelio subtilybiu kurias visi zino:) todel mum tai aptimaliausias variantas 4u.gif
Atsakyti
Mums tai labiausiai pasiteisinęs variantas. Per daug klausiau aplinkinių kai sakė, kad vaiką reikia pripratinti iškart prie visos dienos. Kiek išsikankinom per tuo pirmus lopšelio metus. Vaikas kiek išgyveno verysad.gif . Pabandžiau vesti tik 3 val nuo pusryčių iki pietų ir tai labai pasiteisino. Ir dabar jau darželio grupėje taip lankom. Mano vaikui tai labai patinka, o ir man auginant dar viena vaiką patogiau, nereikia lakstyti pažymų pas gydytoją jei suserga, jei vaikas nori ilgiau pamiegoti ar yra labai blogos nuotaikos nevedu į darželį ir nesibaiminu, kad reikės mokėti už tas dienas. Šiuo metu mums abiems yra pats geriausias variantas. Kol turiu tokias galimybes tol taip ir vesiu.
Atsakyti
QUOTE(žydinti_pieva @ 2013 01 03, 18:56)
Mums tai labiausiai pasiteisinęs variantas. Per daug klausiau aplinkinių kai sakė, kad vaiką reikia pripratinti iškart prie visos dienos. Kiek išsikankinom per tuo pirmus lopšelio metus. Vaikas kiek išgyveno  verysad.gif  . Pabandžiau vesti tik 3 val nuo pusryčių iki pietų ir tai labai pasiteisino. Ir dabar jau darželio grupėje taip lankom. Mano vaikui tai labai patinka, o ir man auginant dar viena vaiką patogiau, nereikia lakstyti pažymų pas gydytoją jei suserga, jei vaikas nori ilgiau pamiegoti ar yra labai blogos nuotaikos nevedu į darželį ir nesibaiminu, kad reikės mokėti už tas dienas. Šiuo metu mums abiems yra pats geriausias variantas. Kol turiu tokias galimybes tol taip ir vesiu.

o kaip jus susitarete del tokios lankymo tvarkos, tiesiai su darzelio direktore?Kiek mokat uz toki lankyma darzelio? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnutia @ 2013 01 16, 16:11)
o kaip jus susitarete del tokios lankymo tvarkos, tiesiai su darzelio direktore?Kiek mokat uz toki lankyma darzelio? smile.gif

Mano vaikai irgi taip lanko kuris laikas. Moku tik už ugdymo reikmes. Mūsų atveju, reikėjo parašyti prašymą, kad vaikas lankys tik 3 val per dieną ir nevalgys. Bet vaikams kokia laimė! Darželyje nereikia valgyti ir miegoti biggrin.gif Nors iki to, jie ėjo pilnu rėžimu.
Atsakyti
o cia tas 3 val. galima pasirinkti visuose darzeliuose ar tik jei direktore sutiks?
Atsakyti