Įkraunama...
Įkraunama...

Kada užsivilkote nėštukių rūbus?

Sveikos merginos,
mane labai domina, kada gi pas Jus pasimate tas pilvas (as labai laukiau, kol issisoks).
Turiu tokia "problemyte": mano pilvo forma jau nuo mazens yra labai apvali, jis kietokas, issisokes siek tiek. Taigi 15a nestumo savaite atrodau...NESCIA! Plius dar tai, kad nemazai svorio priaugau. Nusipirkau nestukes palaidinuke, vaikstau sau, visi klausineja, kada gi gimdysiu. Kaip manot, ar tai normalu, kad pirmo nestumo 15a sav. pasimato pilvukas?
Atsakyti
QUOTE(Borderline @ 2005 04 06, 12:45)
Sveikos merginos,
mane labai domina, kada gi pas Jus pasimate tas pilvas (as labai laukiau, kol issisoks).
Turiu tokia "problemyte": mano pilvo forma jau nuo mazens yra labai apvali, jis kietokas, issisokes siek tiek. Taigi 15a nestumo savaite atrodau...NESCIA! Plius dar tai, kad nemazai svorio priaugau. Nusipirkau nestukes palaidinuke, vaikstau sau, visi klausineja, kada gi gimdysiu. Kaip manot, ar tai normalu, kad pirmo nestumo 15a sav. pasimato pilvukas?


kaip aš noriu, kad mano pilvukas greičiau paismatytų wub.gif

šiaip pas mus darbe irgi buvo viena, kurios pilvukas labai greitai pasimatė ir nieko- pagimdė gražų vaikiuką. gal tiesiog tavo figūra tokia, be to, kaip sakai, svorio priaugai.
Atsakyti
Na man 29-30 savaiciu, o dar dabar rengiuosi savus rubus. Tiesa, ne visus. Kelnes per sonus ,,isleidau" kiek imanoma ir tinka. Turiu vienus nestukinius dzinsus. Bet ju esme-pazemintas liemuo ir prisiuta medziaga uzdengti pilvuka.
Mano pilvukas matosi, bet nera toks, kad netilpciau i senus rubus. Tik dzinsai verzia, o daugiau juk dauguma rubu ant klubu. O visos bliuskutes, megztiniai tai be problemu.
Bet tai cia man. Kitos nuo 15-16 sav. i nieka neilenda. Mano bendradarbe stebisi kaip as gerai ,,vaikstau". Sako ji jau nieko tokio nebeapsivilktu.
Atsakyti
mums yra 28 savaites ir labai seniai jau netinka seni rubai. o nesciuju rubus pradejau nesioti kazkur tai nuo antro menesio, bet tik del to kad nespaustu nieko leliukui smile.gif geriau anksciau nei per velai nes mano drauge pirmus 3 nestumo menesius nesiojo savo dzinsus ir mergyte gime su uzspausta kojyte (gydytojai nustate kad nuo dzinsu uztrauktuko). tai kurios neslepiate savo pilvuku, lyskit i nestukiu rubus smile.gif
Atsakyti
Į kelnias tai jau seniai neįlendu senas tongue.gif O su palaidinėm tik prieš savaitę problemą pamačiau, kad nei viena jau pilvo nedengia ir labai per krūtinę išsitempia.
Nors neseniai nusipirkau kelnias tokias savo dydžio, kur prieš nėštumą buvo, tai net pati nustebau:spaudžia, bet užsisega. Tai nusprendžiau, kad po gimdymo kaip tik bus ax.gif
Turiu kelnias su guma (spėju nebūtinai nestuke.gif skirtos), tai dar ilgam ilgam... Porą palaidinių ir suknytę, manau daugiau ir neprireiks smile.gif
Atsakyti
Tikrai pries pastojant nebuvau stora ir pilvo neturejau, o jau praktiskai nuo antro menesio pradejo lysti pilvukas, dabar man beveik 19 savaiciu, o pilvukas tai ohoho. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puzin: 07 balandžio 2005 - 09:33
QUOTE(Puzin @ 2005 04 07, 10:33)
Tikrai pries pastojant nebuvau stora ir pilvo neturejau, o jau praktiskai nuo antro menesio pradejo lysti pilvukas, dabar man beveik 19 savaiciu, o pilvukas tai ohoho.  blush2.gif


Jei liekna buvai, tai ir pilvukas ankščiau pasimatė smile.gif Mano tik nuo 5mėn pradėjo matytis, nors pati pajutau jau 3mėn, kad pučiuosi
Atsakyti
Aš tai pradėjau pūstis jau nuo pat nėštumo pradžios. Na ir per 4 mėnesius 6 kg priaugau. Taigi pilvukas jau atsikišęs biggrin.gif. Bet jei džemperį apsirengiu, tai vyras man sako - tu atrodai, kaip ne nestuke.gif. Visada prašo, kad apsirengčiau ką nors kitą, kad matytusi pilvukas - juk čia jo žygdarbio biggrin.gif akivaizdus įrodymas ax.gif .
O nėštukės drabužius pradėjau nešioti jau nuo 3 mėnesio, kai akušerė pamatė mane su džinsais ir pasakė - "Savo leliukui nosytę nuspausi...". Tai taip gėda pasidarė blush2.gif. Nuo to laiko nešioju drabužius, skirtus nestuke.gif.
Telpu dar į daugelį kitų drabužių, bet jau norisi sagytę atsisegti smile.gif. stengiuosi jų nenešioti...
Atsakyti
O aš tai jau dabar nebetelpu į jokias senas savo kelnes. (paskutines 2 savaites nešiojau 2 didesniais dydžiais nei normalias. Dabar nešioju tik neštukines. Bliuskos dar dar apsitempia, bet jau liko aptemtos ir ties krūtine ir ties pilvu ... O prieš neštumą buvau kaulų viniotinis.... biggrin.gif
Atsakyti
Tai taip iseina, kad stambuolem pilvukai leciau lenda??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 04 07, 14:53)
Tai taip iseina, kad stambuolem pilvukai leciau lenda??? blush2.gif

Ne lėčiau lenda, bet iš po lašinukų nesimato.
mirksiukas.gif

Atsakyti
as dar nesioju senus savo rubus, nes pilvuko pas mane nesimato dar visai. sad.gif o as jau taip noreciau kad matytusi. ax.gif esu kuda kaip dviratukas, ir niekas nepasakytu kd as laukiuos. cry.gif
Atsakyti