Įkraunama...
Įkraunama...

L'Oreal Paris

vakar įsigyjau loreal kremą su perlu proteinais ilgiems, energiją praradusiems plaukams. kadangi patiko balzamas, tai pamaniau, kad ir kremas neblogas bus.
taciau i ta krema tiesiog prideta blizgucio doh.gif
tokį kremą nebent į kokią baliušką einat naudoti arba kas jau labai blizgėti kasdien mėgsta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lya @ 2006 03 09, 18:59)
vakar įsigyjau loreal kremą su perlu proteinais ilgiems, energiją praradusiems plaukams. kadangi patiko balzamas, tai pamaniau, kad ir kremas neblogas bus.
taciau i ta krema tiesiog prideta blizgucio  doh.gif
tokį kremą nebent į kokią baliušką einat naudoti arba kas jau labai blizgėti kasdien mėgsta mirksiukas.gif

Zinau sita dalyka. Mano drauge bande si krema, tai prakeike - pati maciau, kai jos sukos vien tais blizguciais apkibusios. Kosmaras kazkoks, viena chemija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lya @ 2006 03 09, 18:59)
vakar įsigyjau loreal kremą su perlu proteinais ilgiems, energiją praradusiems plaukams. kadangi patiko balzamas, tai pamaniau, kad ir kremas neblogas bus.
taciau i ta krema tiesiog prideta blizgucio  doh.gif
tokį kremą nebent į kokią baliušką einat naudoti arba kas jau labai blizgėti kasdien mėgsta mirksiukas.gif


man isvis ta loreal linija visiskas nesusipratimas, nei sampunas nei balzamas nei niekas nepatiko schmoll.gif man geriausia geltona linija - sausiems ax.gif bet ir tai ne stebuklas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puffy_: 09 kovo 2006 - 19:09
[[QUOTE]quote=puffy_,2006 03 09, 20:08]
man isvis ta loreal linija visiskas nesusipratimas, nei sampunas nei balzamas nei niekas nepatiko schmoll.gif man geriausia geltona linija - sausiems ax.gif bet ir tai ne stebuklas rolleyes.gif
[/quote][/QUOTE]

as tai pakaitalioju, panaudoju koki geresni sampuna poto vel griztu prie lorealio. daznais naudoju raudona sampuna, o balzama raudona, geltona, dabar ta rausva.
siaip visi kuriuos ilgiau nei 6nmen. panaudoju jau efekto nebeduoda blink.gif
Atsakyti
man visi sampunai ir balzamai patiko,isskyrus balzama su perlais,siaubas blink.gif ,plauku nejo issukuot doh.gif, bet kad kremas toks,tai net nebuciau pagalvojus schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 09 kovo 2006 - 20:40
Nezinau, kodel man cia tik vienai taip, bet patiko man ta kauke su perlu proteinas ir net labai! Plaukai zvilga, tviska, lengvai issukuojami, graziai krenta ir jokiu blizguciu ant plauku tikrai nepastebejau. Gal kazkas tiesiog perdaug tos kaukes panaudojo plaukam ir po to tinkamai neisplove? Mano atsiliepimai tik geriausi. Manau, kad nekorektiskai suformuluotas temos pavadinimas. Juk nereiskia, kad jeigu vienam zmogui priemone netiko, butinai netiks ir visiems kitiems. Juk esam skirtingi, skirtingi plaukai, skirtingi lukesciai ir priemoniu vertinimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 09 kovo 2006 - 22:41
QUOTE
QUOTE(Viktuteee @ 2006 03 09, 23:40)

Nezinau, kodel man cia tik vienai taip, bet patiko man ta kauke su perlu proteinas ir net labai! Plaukai zvilga, tviska, lengvai issukuojami, graziai krenta ir jokiu blizguciu ant plauku tikrai nepastebejau. Gal kazkas tiesiog perdaug tos kaukes panaudojo plaukam ir po to tinkamai neisplove? Mano atsiliepimai tik geriausi. Manau, kad nekorektiskai suformuluotas temos pavadinimas. Juk nereiskia, kad jeigu vienam zmogui priemone netiko, butinai netiks ir visiems kitiems. Juk esam skirtingi, skirtingi plaukai, skirtingi lukesciai ir priemoniu vertinimas.


cia ne kauke minejau, o kremuka - nenuplaunama mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lya: 10 kovo 2006 - 10:35
[quote=lya,2006 03 10, 12:34]
[/quote]

cia ne kauke minejau, o kremuka - nenuplaunama mirksiukas.gif
[/quote]
As irgi apie ta pati kalbu. Tik krema pavadinau kauke, nes tiesiog tokioj pakuotej (nors buna dvieju rusiu) ir iprasciau vadinti kauke plaukams, o ne kremu.
Atsakyti
Merginos, gal kuri matėt nuplaunamą kremą iš tos pačios serijos? Jis skirtas palengvinti plaukų iššukavimą, bandžiau mėginėlį, labai patiko thumbup.gif Parduotuvėje vos neapsirikau ir nenusipirkau to kremo, apie kurį kalbat doh.gif , bet laiku pastebėjau , kad jo kita paskirtis. O to, dėl ko buvau atėjus, taip ir neradau unsure.gif
Atsakyti
na va, o as galvojau sita kremuka pirkti...
Atsakyti
AS IR TURIU TA KREMA ax.gif IR JUMS APIE JI GALIU PASAKYTI, KAI NUSIPIRKAU JI ISSIPLOVIAU GALVA IR NUSAUSINUS TEPIAU ANT DREGNU PLAUKU TRUPUTI KREMO, DAUGIAU ANT GALU IR thumbup.gif IS DZIOVINUS SU DZIOVINTUVU PLAUKAI LENGVAI SUKUOJASI IR BLIZGA SU SAIKU. O KITA KARTA ATSIKELUS IS RYTO TEPIAU ANT SAUSU PLAUKU IR doh.gif doh.gif doh.gif PLAUKAI BLIZGA, RANKOS IR VEIDAS BLIZGA, SUKOS BLIZGA, SUKUOSENA verysad.gif . TAI JEI SUPRATOT DABAR AS JI TEPU TIK ANT DREDNU PLAUKU IR VISI GIRIA MANE blush2.gif
BET KIEKVIENAM SAVO 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau is as ta krema, svelnumas plauku neispasakytas... bet blizguciai... visa juoda striuke blizgejo irgi neispasakytai:D laikysiu vasarai ji labiau smile.gif
Atsakyti