Įkraunama...
Įkraunama...

Pavardės keitimas. 3 dalis

Senesnė temos dalis ČIA

Savo ruožtu norėčiau pasmalsauti, ar yra porų, planuojančių pasirinkti nuotakos pavardę kaip bendrą? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Otina @ 2008 02 12, 20:12)
Senesnė temos dalis ČIA

Savo ruožtu norėčiau pasmalsauti, ar yra porų, planuojančių pasirinkti nuotakos pavardę kaip bendrą?  smile.gif


Pas mus buvo kaimynas baisia pavarde tai jie žmonos pavarde pasirinko - nepamenu kokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Otina @ 2008 02 12, 20:12)
Senesnė temos dalis ČIA

Savo ruožtu norėčiau pasmalsauti, ar yra porų, planuojančių pasirinkti nuotakos pavardę kaip bendrą?  smile.gif

Pas mus taip yra smile.gif vyras eme mano pavarde, mano liko ta pati, tik galune reikejo keisti,abu patenkinti smile.gif , norejau,kad kiekvienas savo pasiliktume, bet brangusis papriestaravo,kad nori seimos su vienoda pavarde,tai taip ir isejo smile.gif
Atsakyti
O kaip reagavo jo tėvas? Juk pavardė kaip ir giminės pratęsimas... Pasitaiko juk pavardės tiesiog keistos, tikrai daugumai negražios (pvz., daržovė), bet vyrai laikosi nagais dantimis jų įsikibę ir nė už ką nekeičia.
MB pavardė graži, bet jis planuoja imti mano pavardę, mane tuo neapsakomai nustebinęs. Tai mano mama jau dabar zirzia, kad jo tėvą būtinai iš anksto perspėtume, kad nebūtų jam siurprizo ceremonijos metu ir netyčia šventės nesugadintų nelaukta reakcija.
Atsakyti
QUOTE(Otina @ 2008 02 12, 22:42)
O kaip reagavo jo tėvas? Juk pavardė kaip ir giminės pratęsimas... Pasitaiko juk pavardės tiesiog keistos, tikrai daugumai negražios (pvz., daržovė), bet vyrai laikosi nagais dantimis jų įsikibę ir nė už ką nekeičia.
MB pavardė graži, bet jis planuoja imti mano pavardę, mane tuo neapsakomai nustebinęs. Tai mano mama jau dabar zirzia, kad jo tėvą būtinai iš anksto perspėtume, kad nebūtų jam siurprizo ceremonijos metu ir netyčia šventės nesugadintų nelaukta reakcija.

Nezinau,kaip reaguoja,nes mes paprasciausiai su jais nebendraujam, jie mums tiek yra pridirbe,per 11metu (tiek iki vestuviu pradraugavom)gun_bandana.gif gun_bandana.gif , kad mes net i vestuves ju nekvietem,nors darem nemazas,ju niekas net is sveciu nepasigedo,tik dziaugesi,kad ju nera.Bet manau,kad jau zino apie pavarde, nes bus kasnors papasakoje, bet mums del to nei silta, nei salta. Na, o jeigu jusu santykiaisu uosviais geri, tai manau uosvis tikrai supras jusu pasirinkima ir tam nepriestaraus smile.gif
Atsakyti
Visai neartimi santykiai, nes seniausiai jau kita šeima sukurta. Ir MB jau norėjo kažkada pavardę keistis. Na matysim, kokia bus reakcija, tikiuosi supras.
Atsakyti
QUOTE(Otina @ 2008 02 13, 21:16)
Visai neartimi santykiai, nes seniausiai jau kita šeima sukurta. Ir MB jau norėjo kažkada pavardę keistis. Na matysim, kokia bus reakcija, tikiuosi supras.

Tai tuo labiau drasiai keiskit, juo labiau, kad ne jie ,o jus su ta pavarde gyvensit, kodel nuolat mes turim klausyt kitu nuomones, viena karta reikia ziuret ko patys norim smile.gif Sekmes tau smile.gif
Atsakyti
man tai atrodo kad imti vyro pavarde yra kaip tradicija, tai jei jau teki tai ir buk iene! biggrin.gif
Atsakyti
Man tai atrodo, kad mūsų šalies įstatymuose įtvirtinta lygi galimybė rinktis bet kurią iš dviejų pavardžių kaip šeimos pavardę, pasilikti savo, pasiimti abi, pasirinkti pavardės galūnę. Tiksliau ne atrodo, bet taip ir yra biggrin.gif Vieniems tradicijos labai aktualu, o kitiems - ne. Tradicinė ir šeima yra iš mamos, tėčio ir vaikų. Tad pagalvojus... kodėl turėčiau nešioti pavardę žmogaus, kuris savo sūnui nedavė praktiškai nieko, išskyrus tą savo pavardę g.gif
Tik paradoksas gaunasi - kažkaip niekada nenorėjau būti -iene, o pasirodo būsiu.
Papildyta:
QUOTE(ikristute @ 2008 02 14, 01:10)
Tai tuo labiau drasiai keiskit, juo labiau, kad ne jie ,o jus su ta pavarde gyvensit, kodel nuolat mes turim klausyt kitu nuomones, viena karta reikia ziuret ko patys norim  smile.gif Sekmes tau  smile.gif


Manau, kad vestuvės būtent ta reta proga, kai tiesiog privaloma pildytis visus savo norus ir svajones mirksiukas.gif Tik nesuprantama, kai visi jaučia pareigą kišt savo nuomones, o paskui dar didesnę pareigą - įsižeist, jei į tą nuomonę neatsižvelgta.
Atsakyti
Manau, kad vestuvės būtent ta reta proga, kai tiesiog privaloma pildytis visus savo norus ir svajones mirksiukas.gif Tik nesuprantama, kai visi jaučia pareigą kišt savo nuomones, o paskui dar didesnę pareigą - įsižeist, jei į tą nuomonę neatsižvelgta.
[/quote]

Va tas labiausiai ir uzknisa, kai pradeda visi pirsti savo nuomone, tradicijas, po velniu cia mano reikalas kokia pavarde as nesiosiu aggressive.gif , todel visom prietaringom bobutem ir nusluostem nosi tongue.gif , ne tik, kad vyras eme mano pavarde, bet dar ir savo galune pakeiciau ne i tradiciska -iene, bet i -ė, buvo smagu matyt ju veidus kai isgirdo nauja pavarde biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Ir tau sekmes iki vestuviu oj kiek dar nuomoniu isgirsi smile.gif
Atsakyti
Aš rinksiuos vyro pavardę ir būsiu iene
Atsakyti
niu norisi gi kazkaip buti -iene lotuliukas.gif
Atsakyti