Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga

Pratesiu temą 4u.gif
Atsakyti
Parasykite, prasau, kiek mokate savo auklems Vilniuje, galite ir man i az, jei nenorite forume skelbti. Mes mokam 1300lt, darbas nuo 8 iki18val. Tai aukle sako, kad mazai. Nors man taip neatrodo.
aciu visoms
Atsakyti
sveikutės,

kai pasiskaitinėju kiek Vilniuje ir kt. didžiuosiuose miestuose moka auklėm, man plaukai pasišiaušė biggrin.gif blink.gif .Tai kiek reikia uždirbti, kad mokėti auklei 1300-1500 lt ... doh.gif. Tai aš Mažeikiuose savo auklei moku kapeikas palyginus kiek gauna didžiuosiuose miestuose...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nemarioji: 13 vasario 2008 - 16:15
QUOTE(Nemarioji @ 2008 02 13, 14:10)
sveikutės,

kai pasiskaitinėju kiek Vilniuje ir kt. didžiuosiuose miestuose moka auklėm, man plaukai pasišiaušė  biggrin.gif  blink.gif .Tai kiek reikia uždirbti, kad mokėti auklei 1300-1500 lt ...  doh.gif. Tai aš Mažeikiuose savo auklei moku kapeikas palyginus kiek gauna didžiuosiuose miestuose...


toli grazu, ne visos tiek gauna. ax.gif pasiskaityk praejusia tema, ten tooookios diskusijos buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2008 02 13, 17:10)
sveikutės,

kai pasiskaitinėju kiek Vilniuje ir kt. didžiuosiuose miestuose moka auklėm, man plaukai pasišiaušė  biggrin.gif  blink.gif .Tai kiek reikia uždirbti, kad mokėti auklei 1300-1500 lt ...  doh.gif. Tai aš Mažeikiuose savo auklei moku kapeikas palyginus kiek gauna didžiuosiuose miestuose...


o kiek jus mokate auklei g.gif
Atsakyti
QUOTE(-MŠ- @ 2008 02 13, 16:17)
toli grazu, ne visos tiek gauna.  ax.gif  pasiskaityk praejusia tema, ten tooookios diskusijos buvo  biggrin.gif

aga skaičiau, diskusijos virė, tai ohoho mirksiukas.gif

QUOTE(ugi @ 2008 02 13, 16:23)
o kiek  jus mokate auklei g.gif

Cia mums antroji auklė, bet žymiai geresnė nei pirmoji...auklė užsiprašė 500 lt, tai aš sakau 550 lt mokėsiu (Mažeikiuose vidurkis nuo 500 iki 700 lt).Vasara pakelsiu dar alga, nes kol kas esu labai labai patenkinta savo aukle thumbup.gif. Dukrytė labai ja patenkinta, ji labai užsiima su ja...
Atsakyti
Man atrodo, kad cia forume truputi iskreipta realybe. Atsiprasau, nieko nenoriu izeisti, bet kai pradejau aiskintis, niekas nemoka savo auklei daugiau 1000lt. Bent jau is musu pazistamu rato ir is tu mamu kurios man parase i az. Isskyrus tas, kurios cia raso sumas apie 1300-1500 lt.
O mes cia paskaite ir sutarem su aukle 1300 lt. Nes tiesiog nezinojau kainu ir maniau, kad cia jos rasomos realios. Bet dabar jau nieko nepakeisi, tiesiog nereiks kelti algos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 02 09, 18:48)
manes nepasieke klaidinga informacija.siauliuose BEVEIK nebera aukliu kurios dirbtu maziau nei uz 3.5 /t -4 lt  cia dienines,ne valandines. ir be jokiu papildomu darbu/arba pagal susitarima/

kaune /nezinau visu rajonu/ pagrindas kiek teko /ne internetu/ suzinoti,nes ten gyvena ir dirba mano pacios giminaites,ir jos bendrazyges /aukles/- vyraujanti vidutine aukles alga- 6lt/val

o del tagi parasyta - kai uzdaviau klausima-dar nebuvo parasyta.zinute redaguota.


Na nežinau-pažįstu tikrai daug mamų samdančių aukles..Vyraujanti auklės alga 4-5 litai Kaune, per mėnesį gaunasi 800-1000 litų..
Dažnai apie tai kalbam-derinam tarp savęs auklių įkainius rolleyes.gif ..Dar negirdėjau, kad kas iš mano pažįstamų mokėtų 6 lt schmoll.gif

Aišku gal po pusmečio įkainiai vėl pasikeis-nes per metus pakilo maždaug 1,5 lito už valandą..
Atsakyti
1300Lt uz pilna darbo diena yra normali alga Vilniuje. Cia uz vieno vaiko prieziura. Dabar Vilniuj, rasti zmogu su rekomendacijom uz 6lt val. jau praktiskai neimanoma. Siaip, mamytes, nesupykit, bet mes pacios tas kainas sukeliam... Jei kazkas uzdirba 12000 i men. ir siulo auklei 12 lt. i val. tai neturi tapti norma ir bendra tendencija. Situacija pasidare tokia, kad tarp aukliu nebera jokios konkurencijos, o kai nera konkurencijos, tai kaip ir bet kur, atleiskit uz termina - krinta paslaugos kokybe. O ir mamytes atostogu dabar daugiau, konkurencija kaip tik turetu rastis g.gif
O siaip man truputi keista, kad auklytes cia forume karstai ginancios aukliu pozicijas ir pasakojancios, kiek laiko jos skiria priziurimu vaikuciu lavinimui, randa tiek laiko diskusijoms, ka tuo metu tie vaikuciai veikia g.gif
Atsakyti
kiek mums dabar skambino kandidačių, vidutiniškai kalba apie 5-6 lt/val
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 02 19, 20:31)
kiek mums dabar skambino kandidačių, vidutiniškai kalba apie 5-6 lt/val


o kokios tada kainos Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(cristina @ 2008 02 20, 08:15)
o kokios tada kainos Vilniuje?

Mes mokam 6 lt už val., savaitgalį - 8 lt 4u.gif
Atsakyti