Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Kristoforo gimnazija Žirmūnuose

Nors yra tema apie mokyklas Žirmūnuose, bet apie šv. Kristoforo vidurinę ten beveik nėra info.
Būčiau dėkinga, jei pasidalintumėte įspūdžiais apie mokyklą ir mokytojus. Domina tiek pradinukų mokytojos, tiek ir vėliau. Skambinau į šią mokyklą, tai šiemet ir kitais metais formuojamos dvi pirmokėlių klasės, o penktos klasės yra penkios, vadinasi, dar ateina daug iš Žiburio pradinės (apię kurią taip pat nėra info, irgi užvedžiau temą, gal kas atsilieps...)

Labai laukiu komentarų.
bigsmile.gif
Atsakyti
Atsiprašau, apie Žiburio mokyklą radau šiek tiek prie "Kur leisti pirmoką Žirmūnuose".
Laukiu apie Kristoforą... 4u.gif
Atsakyti
Ar tikrai šv. Kristoforo mokykloje sugeba mokytis tik gabūs vaikai, o "vidutiniokams" labai sunku?
Atsakyti
Sveiki, šią mokyklą lanko abu mano vaikai:vienuoliktokė ir šeštokė drinks_cheers.gif . Mokykloje reikia nešioti uniformą: juodos kelnės arba sijonas ir pilkas švarkas, palaidinė arba megstukas vienspalviai, jokių kedų yra batai. Pradinukės nešioja pilkus sarafanus.Žinote, man tai labai patinka, nes nėra kasdieninio"ką apsirengti, niekas nedemonstruoja Milano madų. Jaunesnė dukra pradėjo eiti į pirmą klasę tiškart į mokyklą, o ne į darželio patalpose esančias klases.Irgi visai nieko: nei kas apstumdė nei kas užgavo.Pirmajame aukšte didelių mokinių išvis nebūna, jiems ten nėra pamokų, taip kad pirmokai yra atskirti. Pietauti mažukai vedami anksčiau, kad nesigrūstų eilėse, nors eilės priklauso nuo to, kokia mokytoja budi valgykloje. Beje valykloje maistas geras, nebuvo apsinuodijimo atvejų per 11 metų. kas liečia mokslus, tai reikalavimai tikrai labai dideli. Tačiau dabar kelia į kitą klasę ir su neigiamais pažymiais g.gif . Palyginti su kitomis mokyklomis, tai čia mokintis sunkiau, daug užduoda, labai dideli reikalavimai ir visa tai atsiliepia pažymių balais.Kitur gali prasčiau mokintis ir gauti geresnį balą. Namų darbam reikia ir enciklopedijos ir internete panaršyti.... verysad.gif Amžinos problemos su anglų kalbos mokytojomis, vis jų trūksta. Na tiesiog nežinau ką dar parašyti, klauskit.....
Atsakyti
Labai ačiū, Klaustuk, už informaciją.
Dėl uniformų visiškai sutinku, dėl to man šv. Kristoforo mokykla ir patinka. Man labai patrauklus variantas iš pradžių į Žiburio pradinę leist, o po to - į Kristoforo. Žiburio pradinėj taip pat yra uniformos.

Noriu dar paklaust, nes viena ausim girdėjau, kad ruošiamasi atskirti pagrindinę mokyklą ir gimnaziją. O kadangi Žirmūnuose jau yra viena gimnazija, tai Kristoforo gimnazines klases kažkur iškeltų. Ar teko ką nors girdėt?
Atsakyti
QUOTE(Pecialinda @ 2008 03 19, 15:38)
Labai ačiū, Klaustuk, už informaciją.
Dėl uniformų visiškai sutinku, dėl to man šv. Kristoforo mokykla ir patinka. Man labai patrauklus variantas iš pradžių į Žiburio pradinę leist, o po to - į Kristoforo. Žiburio pradinėj taip pat yra uniformos.

Noriu dar paklaust, nes viena ausim girdėjau, kad ruošiamasi atskirti pagrindinę mokyklą ir gimnaziją. O kadangi Žirmūnuose jau yra viena gimnazija, tai Kristoforo gimnazines klases kažkur iškeltų. Ar teko ką nors girdėt?

jau senai apie tai kalbama. kad iškels kažkur į centrą. bet kol kas tai tik kalbos.
gal atsilieptų kas nors iš dabartinių ketvirtokų mamų? Dukra šiais metais eis pirmon klasėn, norėčiau apie mokytojas sužinot.. ax.gif
Atsakyti
Dar labai aktualu būtų apsaugos sistema, t.y. ar tikrinami į mokyklą įeinantys asmenys? (Kai kuriose mokyklose, teko girdėt, paprastai neįeisi ir neišeisi, visi 'suregistruoti'.)
Atsakyti
Sveikos mamos. Kadangi šv. Kristoforo mokykla man matosi per langus ( doh.gif ), sesuo yra baigus tą mokyklą, aš iš jos pabėgau thumbup.gif

Nežinau, priklauso nuo žmogaus, bet kuo toliau, tuo ta mokykla įgauna juokingesnį statusą. Prieš porą dešimčių tai buvo bene prestižinė mokykla, kuri ne tik gerai paruošia egzaminam, bet kartu paruošia ir gyvenimui, su savo griežta aplinka, auklėjimu ir t.t. Dabar visa tai yra perdėta, didžioji dalis mokytojų jaučiasi valdžioje, taip kad su vaiku gali daryti bet ką.
Jeigu vaikas jautresnis, tikrai siūlau paieškoti kitos mokyklos. Ypač pradinukus siūlau leisti į Žiburį, nes ten ir yra būtent mokykla pradinukams, o ne paprasta vidurinė. Beje dar kai man teko mokytis kristofore, jau buvo kalba, kad pradinukų nebebus, bet kaip matau juos vis dar renka.
Dėl namų darbų ar enciklopedijų, visose mokyklose, ypač aukštesnėse klasėse tą daryti tenka, krūviai visur dideli. Dėl Kristoforo, ypač aukštesnėse klasėse, kuomet yra ruošiama egzaminams ir yra privalu išeiti programą kažkokią, nenoriu minėt mokytojų, bet visiškai ignoruoja reikalavimus, mėnesį laiko gali skirti vieno poeto nagrinėjimui (kai programa spaudžia tą atlikti per tris-keturias pamokas), ir t.t.
Kiekvieno asmeninis pasirinkimas žinoma, bet aš savo vaikų ten nieku gyvu neleisiu.

Jeigu dar kas domins, galbūt rašykite į až, nes temos nelabai seku.. smile.gif



Ai dar dėl apsaugos. Foje sėdi budintėlė, kuri neva tai surašo kas ateina į mokyklą, bet yra n kartų buvę vagystės atvejai rūbinėje, kai yra vogiami brangesni kailiniai ar striukės (mokyklos valdžia į tai itin didelio dėmesio nekreipia).
Atsakyti
norėtųsi tikrų, rimtų įvertinimų smile.gif o ta serija (visi mokytojai -durniai, visi suaugę- nieko nesupranta) šitoj temoj , manau, niekam neįdomi.
Lauksim toliau atsiliepimų ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Pecialinda @ 2008 03 23, 11:49)
Dar labai aktualu būtų apsaugos sistema, t.y. ar tikrinami į mokyklą įeinantys asmenys? (Kai kuriose mokyklose, teko girdėt, paprastai neįeisi ir neišeisi, visi 'suregistruoti'.)

Suregistravimas yra. Sūnus eina į 7 klasę, tai kai reikia eiti pas gydytoją ir išeiti iš paskutinių pamokų, turiu rašyti raštelį, kad išleistų iš mokyklos... bigsmile.gif . Nors, kai nori pabėgt iš pamokų, vistiek pabėga... biggrin.gif bet čia jau neišsaugosi...
Atsakyti
Na, as cia gal ne visai i tema isikisiu 4u.gif bet nerandu info apie tai kuri mokykla kokiam rajonui priklauso, nes pvz. gyvenam (deklaracija kitur) Rinktines 47 name ir nezianu ar mums priklauso Sv. Kristoforo ar ne g.gif Dukrai 5 metai, bet jau seniai rezgu minti leisti ja i sia mokykla ax.gif
Papildyta:
Beje, ar labai sudetinga patekti i sai mokykla net jei ji nepriklauso pagal rajona? g.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2008 04 25, 19:19)
Na, as cia gal ne visai i tema isikisiu 4u.gif bet nerandu info apie tai kuri mokykla kokiam rajonui priklauso, nes pvz. gyvenam (deklaracija kitur) Rinktines 47 name ir nezianu ar mums priklauso Sv. Kristoforo ar ne g.gif Dukrai 5 metai, bet jau seniai rezgu minti leisti ja i sia mokykla ax.gif
Papildyta:
Beje, ar labai sudetinga patekti i sai mokykla net jei ji nepriklauso pagal rajona? g.gif

Mes gyvenam rinktinės 44, tai paėmėm ir užsirašėm per daug net nesidomėdami, priklauso, ar ne ax.gif , nes rinkomės arčiausiai namų. o jūsų namas , manau, tikrai priklauso kristoforui
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2008 04 27, 18:19)
Mes gyvenam rinktinės 44, tai paėmėm ir užsirašėm per daug net nesidomėdami, priklauso, ar ne  ax.gif , nes rinkomės arčiausiai namų. o jūsų namas , manau, tikrai priklauso kristoforui

O kiek jusu vaikui metu jei ne paslaptis? 4u.gif
Atsakyti