Įkraunama...
Įkraunama...

Mano sena "kūdinimosi" istorija

Papasakosiu ir aš savo kūdinimosi istoriją.

Istorija nutiko, kai aš dar mokiausi vidurinėje... Tada turėjau kur kas daugiau valios ir užsispyrimo. Be to ir motyvacija buvo neginčytina. Draugė "pribūrė" man, kaip mes nuostabiai atrodysime būdamos kūdos Palangoje.... Kai nebus nė vieno lašinėlio (kurio ir taip tada nebuvo biggrin.gif ) Kaip visi paplūdimio bernai žiūrės tik į mus.... wub.gif Ech.... Iki pilnos laimės "trūko" tik numesti keletą kg. Teisybės dėlei pasakysiu: būdama 173 cm. ūgio, svėriau apie 59 kg. (dabar jei kas duotų... ax.gif ) Taigi draugė iš kažkur ištraukė tokią dietą (net šiandien, po kokių 15 metų, pamenu, kas tai buvo).
Taigi ingridientai:
8:00 Puodelis nesaldintos arbatos
10:00 2 kietai virti kiaušiniai
12:00 Puodelis kavos be cukraus
14:00 100g. liesos mėsos arba žuvies
16:00 100g. bet kokių daržovių
18:00 pusė pakelio liesos varškės

Viskas be druskos, aliejaus ir jokių prieskonių..

Taigi, tokia dieta turėjo būti. Bet prisiminkim. Tuomet buvau moksleivė. Arbatos kažkaip išgerdavau namie (kaip vaistus, nes tuomet nesaldinta arbata man buvo visiškai nesuprantamas dalykas.... ). Į mokyklą nešdavausi du kietai virtus kiaušinius. Kadangi mano sesuo dirbo mokykloje, tai su drauge į jos kabinetą eidavome jų valgyti.... Nežinau, kaip jums, bet man kietai virti kiaušiniai yra valgomi tik su majonezu! O čia juos reikėjo valgyti net be druskos! doh.gif Taigi mano kiaušiniai strigo burnoje ir jų valgymas baigėsi pirmąją dieną. Antrąją, tik pradėjus, aš vos neapsivėmiau (sorry... ).
Toliau, kava. Atsiminkim, 1990 metai (+-)..... Kava deficitas, juolab mokykloje. Taigi punktą apie ją sėkmingai praleisdavau...
Apie 14:00, t.y. liesos mėsos valgymo laiką, jau būdavau namie. Drįsiu dar kartą priminti laikmetį... Pas mus mėsa buvo suprantama kaip kiauliena, kurios parsiveždavome iš kaimo arba, atstovėjusi eilėse, nupirkdavo mama. Kiauliena, kaip žinia, mėsa riebi.... Visai neatitinkanti "liesos mėsos arba žuvies" kategorijos..... Taigi, jau tada suvokiau, kad, tokios mėsos valgyti nevalia. Ir nevalgydavau!
Pagaliau 16:00, daržovių valgymo metas thumbup.gif Pala, kokių daržovių g.gif Buvo gegužės mėnuo. Šiltnamy agurkai dar nebuvo užderėję, o parduotuvėje turbūt jau buvo, bet baisiai brangūs.... Kitos daržovės - rauginti kopūstai arba agurkai (rauginti, taipogi). Sakysite, kur morkos, švieži kopūsta?.... Dabar ir pati pagalvojau? g.gif Kažkaip nepamenu, kad būčiau jų valgiusi.... Turbūt reikėjo leistis į rūsį, nusiskusti ir t.t. Nea, man tai atrodė (turbūt) per daug sudėtinga... Tai per daržovių valgymo laiką leisdavau sau suvalgyti 1 raugintą (o gal vieną kartą ir žalią) agurką. (kad nebūtų per daug)
Pats laukiamiausias paros metas - 18:00, kai išdidžiai galėdavau suvalgyti pusę pakelio liesos varškės thumbup.gif Pamenu momentą, sėdžiu apsikabinusi anglų k. žodyną, bandau mokytis, o mintyse sukasi vienintelė mintis: VARŠKĖ, VARŠKĖ, VARŠKĖ..... Priminsiu: liesa, be jokio prieskonio, be jokios uogienės.... Bet tokia skani!!!!!!!.......


Tokios dietos laikiausi gal 4 dienas... Sunkiausia, pamenu buvo trečiąją. Tuo metu dar buvo minima gegužės 9, pergalės diena. Į mokyklą eiti nereikėjo. Taigi atsikėliau apie 12:30, pramiegojusi savo kavas arbatas kiaušinius (kurių, beje, valgyti nebegalėjau).... Taigi atsikėliau, man pažaliavo akyse ir nedaug trūko, kad nualpčiau. Tuo metu vitaminai buvo vieninteliai - geltoni žirneliai mistiniu pavadinimu "Undevit" (atrodo smile.gif ) Naiviai tikėdama, kad man jie padės suvartojau gal 5-6 tuos žirnelius, ir įsitikinusi, kad jie jau veikia, šiaip ne taip nusileidau į virtuvę, kur tuo metu tėvas pietavo.. Nepatikėsit, pamenu net, ką jis valgė - kotletus su bulvių koše ir tokiu skaniu baltu padažiuku.... essen.gif Tai va, man buvo pasiūlyta prisijungti smile.gif Aš su pažaliavusiu vaizdu akyse pasakiau, kad neseniai pusryčiavau ir esu NEALKANA cry.gif
Dar smagumai būdavo mokykloje, kai per ilgąją pertrauką specialiai eidavau į valgyklą "ugdyti valios". T.y. žiūrėdavau, kaip klasiokai valgo šaltibarščius ir cepelinus (mano skaniausi tuometiniai patiekalai).... Visi buvo "v kurse dela", tai mane netgi specialiai erzino. sad.gif Beje, klasė pasidalijo į dvi dalis - vieni sakė, blyn kokia šaunuolė ir netgi jungėsi prie manęs, kita pusė (ech, kokie jie buvo teisūs....) sakė, jog susigadinsiu aš sveikatą su tokiais "kūdinimaisis".....
O baigėsi mano dieta labai paprastai. Grįžau aš vieną dieną iš mokyklos ir radau virtuvėje puodą savo mėgstamų šaltibarščių essen.gif Nusprendusi, kad tai galėtų būti mano ir "liesa mėsa arba žuvis", ir daržovės, t.y. 2 in 1, net neįsipylusi lėkštėn, puoliau valgyti iš viso puodo.... Net dabar prisimenu, kaip ryju... Proto balsas sako, kad darau kvailystę ir mano dietos visos šuniui ant uodegos, o kitas balselis vis garsiau ir garsiau rėkia "dar dar dar"..... Po pusės puodo šaltibarščių, sekė šaldytuve rasta ledų porcija.... Kaip įvykiai klostėsi toliau - nebeatsimenu, nes turbūt gyvenimas grįžo į senas vėžes.....

Tos dietos laikiausi iš viso du kartus... Dabar nepamenu, kuris čia buvo kartas, o gal jie susimaišę tarpusavy.... Prisimenu aiškiai turbūt tuos dalykus, kurie arba buvo labai didelė kančia, arba didelis malonumas....
Rezultatai: nepamenu, po pirmos, ar po antros dietos serijos, bet svėriau 52 Kg... Vėliau svoris kažkaip stabilizavo 55-56kg, ir išliko praktiškai iki studijų...

Pliusai: puikus dalykas valios ugdymui
sugebėjau labai laiku sustoti
vis dėlto numečiau svorio, kuris visas ir nebesugrįžo (iki šiol nesuprantu, kaip)

Minusai: Visa šita dieta yra vienas didelis minusas..... Manau, jog tokio vienodo maisto valgymas veda prie rimtų problemų. Jei būčiau turėjusi dar daugiau valios, turbūt būčiau susirgusi anoreksija (nors tada dar ji "nebuvo" atrasta).. po šitų eksperimentų, mano sąmonėje žodis "dieta" turi vienintelę reikšmę - KANČIA.....

Kodėl prisiminiau tą, beveik 15m. senumo istoriją? Po to dar N kartų bandžiau kūdintis.... Ir visada tai dariau dėl KAŽKO. (daugiausia dėl ex vyro, kuris bet kokia proga mėgdavo pabrėžti, kokia aš stora). Po skyrybų (4 metai) nesikūdinau nei karto. O šiandien vėl bandau. Bet bandau tai daryti protingai, be jokių drąstiškų dietų. Ir kažkaip naiviai tikiuosi, kad šįkart pasiseks 4u.gif Nes šįkart tai darau tiesiog dėl savęs. O tai, manau, ir yra svarbiausia.... thumbup.gif
Atsakyti
laikiausi ir as sitos dietos ax.gif ax.gif ...... radau kazkokiame zurnale jos laikytis reikia 4 dienas ir per jas numeti 4 kg......... keista bet tikrai pavyko..... su draugemis susitareme kad laikysimes, buvo vasaros atostogos, tai as kruopsciai sekiau visu nurodymu, nusipirkau jautienos, del vaisiu tai morkas valgiau, obuoliu mama nupirkdavo... siaip maisto netruko, bet jis neskanus ir labai vienodas... beje draugems nepavyko svorio numesti.... paskui tik issikalbejome kad kiausinius jos valge su majonezu, arbata gere su batonu, varske su grietine biggrin.gif beje svoris ir man tada negryzo..... bet manau buvo kita priezastis, isvaziau i kaima pas mociute, o ten ezeru daug, kiauras dienas vandenyje, daug su dviraciu vazinejau
Atsakyti
Taip, dabar ir aš prisiminiau, kad dienos turėjo būti 4. Pasirodo, nelabai aš sugriešyjau su tais šaltibarščiais smile.gif . Jei valgant viską, kas parašyta, gal tai ir išties veiksminga. Bet blyn, aš turbūt per daug save myliu, kad valgyčiau maistą, kurio nenoriu, ir dar absoliučiai neskanų (ko vien verti kiaušiniai!). Dabar bandau lieknėti sveikai. T.y. valgau po nedaug, o ir kitokį maistą -jei vištiena, tai arba kepu folijoje be riebalų, arba troškinu vandenyje su daržovėmis. Jei sriuba - tai be grietinės. Jei salotos - tai be majonezo. Ir t.t. Tokios sistemos laikausi dar tik nuo šeštadienio. Taip kad dar labai bijau ką nors kalbėti. Užsidegimas yra, įdomu tik, ar ilgam.... Ech....
Atsakyti
Taip kad dar labai bijau ką nors kalbėti. Užsidegimas yra, įdomu tik, ar ilgam.... Ech....
Ilgam smile.gif Juk dėl savęs thumbup.gif Laikykis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Moteris @ 2005 04 07, 14:40)
Dabar bandau lieknėti sveikai. T.y. valgau po nedaug, o ir kitokį maistą -jei vištiena, tai arba kepu folijoje be riebalų, arba troškinu vandenyje su daržovėmis. Jei sriuba - tai be grietinės. Jei salotos - tai be majonezo. Ir t.t. Tokios sistemos laikausi dar tik nuo šeštadienio. Taip kad dar labai bijau ką nors kalbėti. Užsidegimas yra, įdomu tik, ar ilgam.... Ech....



Labai įdomu, kaip sekasi? Praėjo porą savaitėlių, ar ugnelė neužgeso?

Aš irgi dabar taip elgiuosi - žiūriu ką, kiek ir su kuo valgau + darau mankštelę. Tikiuosi, kad ir man valios ir kantrybės užteks, nes irgi tai darau tik dėl savęs smile.gif

Sėkmės, Moterie.
Atsakyti
Ačiū už palaikymą smile.gif Jau ketvirta savaitė mano valgiaraštyje beveik nėra nieko kepto, nieko su padažais, jokių saldumynų.... O antra savaitė laikausi valgau pagal dietologės sudarytą valgiaraštį. Nuo balandžio antros -4,5 kg. ir svoris gražiai stabiliai krenta.... thumbup.gif Jau ruošiu save ir sportui. Žinau, kad nuo to neišsisuksiu. Smagiausia, kad jau žmonės pastebi pokyčius, o rūbai sukasi laisvai thumbup.gif

P.S. o prisigeriu nuo vienos taurės baldo vyno drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Moteris @ 2005 04 28, 09:16)
Ačiū už palaikymą smile.gif Jau ketvirta savaitė mano valgiaraštyje beveik nėra nieko kepto, nieko su padažais, jokių saldumynų.... O antra savaitė laikausi valgau pagal dietologės sudarytą valgiaraštį. Nuo balandžio antros -4,5 kg. ir svoris gražiai stabiliai krenta....  thumbup.gif  Jau ruošiu save ir sportui. Žinau, kad nuo to neišsisuksiu. Smagiausia, kad jau žmonės pastebi pokyčius, o rūbai sukasi laisvai  thumbup.gif

P.S. o prisigeriu nuo vienos taurės baldo vyno  drinks_cheers.gif



good.gif
Žinai, tikiuosi, kad ir man pavyks. Kuo dažniau užsuku į šį forumą, tuo labiau tikiu.
Atsakyti
ir kaip rezultatai?
Atsakyti
labai sena istorija, kažin ar beatsilieps.... verysad.gif
Atsakyti
Neblogas dizainas,... I turini nelabai gilinausi del laiko stokos :/ Manau svetaine tikrai bus lankoma. Tik turiu 1 maza pastaba kuri mano manim praverstu
Klausimau lenteles spalva nelabai dera melyna galetum pakeisti i kita...
Puikios navigazijos rodykleles. Man patiko paprastos ir aishkios.
Atsakyti