Įkraunama...
Įkraunama...

Kurmiai

Nuvažiavau pas mamą-išsigandau,visas 25a sklypas išrausiotas kurmių.Visur-per gėlynus,per daržus, po braškynu...Ir tos priemonės,kurių ėmėsi mama-nepadėjo: statė vėjo malūnėlius, statė kažkokius ultra- aparačiukus, pylė odekoloną į tuos urvus, net radiją buvo užkasus ir paleidus visu garsu biggrin.gif .Nieko sad.gif Jiems ten patinka..
Gal žinot dar kokių gudrybių?
Atsakyti
Kazkas sake ,kad jie bijo paprastu vejo maluneliu , arba vibracijos smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE (Perliukas @ 2004 06 11, 06:18)
Kazkas sake ,kad jie bijo paprastu vejo maluneliu , arba vibracijos smile.gif g.gif

O tie nebijo laugh.gif ,jau antri metai kaip gyvena ir nesiruošia niekur iškeliaut tongue.gif Bet užtai labai liūdnas vaizdelis braškyne, krūmeliai "iškilnoti"-eini ir op! koja vos ne iki kelių skylėj g.gif .
Atsakyti
Buna tokie irenginukai, skleidziantys kazkokias bangas, kurios kurmiams nepatinka, bet ar ju Lietuvoje yra, tai nezinau... g.gif
Atsakyti
Nors tas sklypas atrodo visas išrausytas, realiai ten yra kokią trys ar keturi kurmiai biggrin.gif
Išvyti jų neišvysi, tačiau labai nesunkiai galima su slastukais sumedžioti.
Tiesa, aš tai to tikrai nedaryčiau, nes bijau baisiai visokių ten dvesiančių ar nudvėsusių gyvųnų. Neseniai kasdama daržą pelę kastuvu perspaudžiau, tai taip persigandau ir surikau, kad vyra iš kambario atbėgo strimgalviais, po to keikėsi, nes net batų užsimauti nespėjo biggrin.gif Bet kai tik koks kurmis pradeda man veją ar daržą kiloti, užsiundau vyrą ir per pora dienų sumedžioja tą niekšelį thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE (aifa @ 2004 06 11, 09:33)
Bet kai tik koks kurmis pradeda man veją ar daržą kiloti, užsiundau vyrą ir per pora dienų sumedžioja tą niekšelį thumbup.gif .

O su kuo medžioja?
Atsakyti
Elija, mano mociute kaime statydavo i tas duobes tuscius butelius, kakleliu i virsu. Atseit, kai vejas pucia, ts garsas juos labai nervuoja. Mama dabar daro ta pati. Nezinau ar del to, ar ne, bet kurmiai dingo.
Atsakyti
QUOTE (dzudi @ 2004 06 11, 11:21)
Buna tokie irenginukai, skleidziantys kazkokias bangas, kurios kurmiams nepatinka, bet ar ju Lietuvoje yra, tai nezinau... g.gif

Kartais uztenka elektrines zoliapjoves. Jie tikrai bijo vibracijos ir pasitraukia is ten, kur daznai burzgia koks aparatas.
Apie skleidziancius bangas irenginius irgi teko girdeti - reklamavo kazkada per televizoriu. Gal reiktu pasidometi ukiniu prekiu parduotuveje. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (elija @ 2004 06 11, 12:30)
O su kuo medžioja?

Vyras turi ketverius slastukus - dveji tokie kaip plastikinis vamzdis, o dveji metaliniai, iš vielos storos. Abejus pirko senukuose. Tuos plastikinius reikia dėti į horizontalų kurmiarausį prakasus velėną ar žemė nuo paviršiaus iki urvo. Niekaip užtaisyti jų nereikia. O vieliniai kažkaip užsitaiso ir įsispaudžia į tą landą, kur būna išrausta žemė. Vyras visus keturis skirtingose vietose į naujesnes landas sudeda ir palaukia pora dienų. Kai po nakties nei vienas naujas kauburėlis neatsiranda, vadinasi pakliuvo.
Aišku, galima medžioti ir vienais, bet jis tingi ten kasinėti po kelis kartus skirtingose vietose, tai naudojasi keturiais ant naujausių kurmiarausių - sėkmė garantuota.
Atsakyti
QUOTE (Akva @ 2004 06 11, 12:35)
Elija, mano mociute kaime statydavo i tas duobes tuscius butelius, kakleliu i virsu. Atseit, kai vejas pucia, ts garsas juos labai nervuoja. Mama dabar daro ta pati. Nezinau ar del to, ar ne, bet kurmiai dingo.

as ir esu girdejus kad reikia ikisti i tas duobes pagaliuka ir paprasciausias skardines nuo alaus uzmauti ir kai vejas jas judina jos skamba ir kazkaip jau jiems tai nepatinka g.gif
Atsakyti
Labas,
nutirpus sniegui, pradejo listi kurmiai gun_bandana.gif Iki sio pavasario tokios bedos neturejom.
Gal kas zinote super veiksmingu budu, kaip tuos parazitus isvaryti?
Aciu is anksto mirksiukas.gif
Atsakyti
Anyta pribado į žemę pagalių, na metro aukščio, o ant jų užmauna plastikinius butelius nuo sprite pvz. 2 l, tai nuo menkaisuio vėjelio jie dreba ir garsą leidžia, sako kad padeda g.gif
Atsakyti