Įkraunama...
Įkraunama...

Rankinės On-line


Sveikos, mielosios smile.gif

Sumaniau parašyti mums tokia aktualia tema- rankinės.. cool.gif

Kadangi pati esu gan nusivylusi rankinių pasirinkimu Lietuvoje, tuo pačiu ir kainomis, tai noriu pasidomėti Jūsų patirtimi perkant rankines online shop'uose rolleyes.gif


Ka apie tai manote? Ar dažnai jas perkate internete? mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Sokoladomane @ 2008 02 18, 14:01)
Sveikos, mielosios  smile.gif

Sumaniau parašyti mums tokia aktualia tema- rankinės..  cool.gif

Kadangi pati esu gan nusivylusi rankinių pasirinkimu Lietuvoje, tuo pačiu ir kainomis, tai noriu pasidomėti Jūsų patirtimi perkant rankines online shop'uose  rolleyes.gif
Ka apie tai manote? Ar dažnai jas perkate internete?  mirksiukas.gif

na nesu ne karto pirkus internetu rankines,bet manau visai neblogas sumanymas thumbup.gif as kiek perku drabuziu,tai visad nusiviliu,o stai rankines nei matuotis nereikia,matai kaip atrodo,labai jau nesiskiria tikroviskai ax.gif
Atsakyti
As ir nesu rasnkines pirkus online, bet gundausi, nes LT jei jau labai grazios , tai ir kainos tokios pat, uzmaciau akropolyje viena tase, o kaina 1127lt doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 03 01, 01:59)
na nesu ne karto pirkus internetu rankines,bet manau visai neblogas sumanymas thumbup.gif as kiek perku drabuziu,tai visad nusiviliu,o stai rankines nei matuotis nereikia,matai kaip atrodo,labai jau nesiskiria tikroviskai ax.gif


Na išvaizda gal ir nesiskirs, tačiau dėl kokybės dar pagalvočiau, nepačiupinėjus rankinę bijočiau pirkti na nebent labai jau patikimas puslapis būtų... g.gif
Atsakyti
ko gero viena diena teks pabandyti, nes Lt pasirinkimas skurdokas sakyciau..
Atsakyti
rankinės
Atsakyti
Man irgi labai idomu, kokiam psl, be forever21, galima rasti rankiniu pigiai ir daug bigsmile.gif
Lietuvos asortimentas tragiskas schmoll.gif
Atsakyti
Ir dar kaip perkam biggrin.gif thumbup.gif Beveik visos mano rankinės pirktos online.

Yra ir LT tikrai gerų, bet internete jų kainos mažesnės mirksiukas.gif

Nusipirkau vieną beveik 800 Lt. pigiau nei buvo City
Atsakyti
sveikos, o kokiose internetines parduotuves jus jas perkat? ieskau pora dienu graziu ir nebrangiu, bet kol kas nieko gero neuzmaciau ...
Atsakyti
man irgi parupo rankines, tik va as nerandu kazkaip permetamu per peti (na istrizai taip, nemoku pasakyt) graziu ir kad ne tik pinigine tilptu biggrin.gif Nu aisku ir nebrangiu smile.gif
Atsakyti
ne schmoll.gif
nes nei apziuret nei ka neina smile.gif
Atsakyti
Nerandu ir aš sau rankinės LT parduotuvėse už žmonišką kainą doh.gif Tai tampau savo seną jau kelintą sezoną blush2.gif
Atsakyti