Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų meilė patyliukais:)

Musu meile prasidejo patyliukais biggrin.gif
Buvome tik paprasciausi draugai, net nepasakyciau, kad labai megome vienas kita....nedaznai ir bendraudavom tik tiek kad vienoje draugu kompanijoje buvom...as mokinuke, jis jau jau dirbantis studentas... biggrin.gif kaip pamenu tada buvo labai svarbu tureti koki bernioka ir jau vyresni, o jei dar dirbantis tai is vis biggrin.gif na ir isauso toji netiketa ir visai nelaukta diena nuo kurios prasidejo mano bei jo zvilgsniu susidurimai, sypseneles ir pan....o tai nutiko poto kai viename vakarelyje sventeme siaip eilini savaitgali, kuris vyko mano namuose....turejau nusiziurejus kita vaikinuka tiksliau tame vakarelyje laukiau savojo ex su kuriuo buvau issiskyrusi tuomet gal pries 4 ar 5 men...meiles jam jau nebuvo bet dar vis jo laukiau....taciau vakaras buvo labai smagus, liko nakvoti drauge kuri netiketai pasikviete dar drauga nakvoti, o as pasiuliau dabar jau savo isrinktajam nakvoti, nes jis tolokai gyveno nuo manes ir isgeres alaus buvo bei jam arti nuo manes darban....be jokiu keslu...taigi...jei ne drauge kuri pasikviete drauga, nebutume susieje i viena lova... smile.gif kur ta nakti nieko neivyko daugiau nei aistringi buciniai...netiketai...vat po tos dienos ir prasidejo nekalti zvilgciojimai vienas i kita, sypsenos ir pan...kiti apie tai nezinojo, nenumane, kad toji tokia naktis buvo paprasta bet superine...drauge netikejo, kad nieko neivyko tik buciniai ir ne bet kokie... biggrin.gif saldus biggrin.gif norejom mes tada kazko gal abu daugiau bet sau neleidom...dar poto ilga laika koki pusmeti nesisakem kitiem, kad mes kartu, o jau vienas kitam buvom istare meiles prisipazinimus....gal si istorija tokia paprasta ir neidomi pasirodys kazkam, bet man tai tikrai isimintina....kaip pamilau savo vyra jau nuo pirmos dienos gal tiksliau nakties....ir jis mane,,,,,ir taip gyvenome tik mes zinodami abudu, niekas kitas..... :Dkazkuri tai laika....taciau meiles nenuslepsi.... biggrin.gif ilgai.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 28 birželio 2010 - 21:59
monagg,

tikrai labai gyvenimiška ir šilta jūsų istorija smile.gif o žavesio ji tikrai turi, ta paslaptis, kurią saugojot ir kuri buvo tik jūsų, tokia romantiška thumbup.gif
Kuo didžiausios meilės Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juso @ 2008 02 22, 09:23)
monagg,

tikrai labai gyvenimiška ir šilta jūsų istorija  smile.gif o žavesio ji tikrai turi, ta paslaptis, kurią saugojot ir kuri buvo tik jūsų, tokia romantiška  thumbup.gif
Kuo didžiausios meilės Jums  4u.gif



aciu tau biggrin.gif
Atsakyti
paprastai ir aiskiai thumbup.gif labai daug meiles jums wub.gif
Atsakyti
Grazu..Svajinga wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciu merginos/moterys uz nuostabius palinkejimus biggrin.gif
Atsakyti
Grožis .... wub.gif
Atsakyti
Tokia tikra gyvenimiška istorija wub.gif
Atsakyti
Labas slapukai, labai romantiska istorija, geros jums kloties biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Tai jau taip.. Anksciau ar veliau meile islenda kaip yla is maiso wub.gif
Kad ji niekad jums nesibaigtu 4u.gif
Atsakyti
visada maloniai intriguoja tai, kas vyksta paslapcia mirksiukas.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti